آتی گستر پارس آرمه بهترین محصولات پیش ساخته را ارائه کرد

چاپ

یکی از پایه های مهم صنعت هر جامعه و خصوصاً بخش ساختمان، عمر مفید تولیدات آن است. نوع مصالح، چگونگی ساخت، طراحی، اجرا و نگهداری سازه ها، هر یک از محورهای افزایش عمر مفید ساختمان ها می باشند. 

بر این اساس، از علت های کم بودن عمر مفید ساختمان ها درکشور، مصالح غیراستاندارد،باکیفیت پایین،نظارت صوری و غیر مسئولانه و اجرای غیر صحیح است، که می توانند زنجیره یک ساختمان غیراستاندارد را کامل کند. اما در این میان آنچه که بیش از موارد مذکور به پایداری ساختمان ها آسیب می زند، نحوه به کارگیری مصالح و کاربرد آن در ساختمان سازی است.

همچنین، با توجه به رشد جمعیت کشور و افزایش تقاضای مسکن، استفاده از سیستم‌های ساختمانی صنعتی به منظور ارتقای کیفیت ساخت صنعتی‌سازی ساختمان، غیر قابل اجتناب است. در صورت حرکت به سمت صنعتی‌سازی ساختمان با استفاده از مدل علمی و کاربردی موثر، نه تنها توانایی پاسخگویی به تقاضای فعلی جامعه وجود خواهد داشت، بلکه بر سرعت ساخت، کیفیت و قیمت تمام شده ساختمان نیز تاثیرات مثبت بسیاری خواهد گذاشت. که رایج‌ترین این روش‌ها، صنعت پیش‌ساخته به خصوص پیش‌ساخته بتنی است. 

از این روی، برخی از مهندسان دلسوز کشور از پس دشواری های صنعت ساختمان بر آمدند و از پای ننشتند و به بنیان گذاری «آتی گستر پارس آرمه » دست یازیدند تا ساختمان هایی با استاندارد بالا ساخته شود.

شرکت آتی گستر پارس آرمه با نام تجاری سپانه به مدیریت مهندس حسین محقق ، با بکارگیری دانش نوین و با استفاده از تولیدات کاملا بومی و در جهت بهره برداری هر چه بیشتر از فضای شهری و پایین آوردن هزینه و قطع وابستگی، تولید و اجرای قطعات پیش ساخته بتنی مسلح و غیرمسلح را از سال ۱۳۸۷ آغاز نمود.

محصولات شرکت آتی گستر پارس آرمه از جمله:

۱.قطعات دیوارهای پیش ساخته بتنی و مشبک ماندگار (انواع قطعات اصلی سازه شامل: دیوار های larg panel ، تک جداره و دوجداره عایق دار و ساده باربر ، فیسینگ و نما و همچنین ماندگار قلزی مشبک دیواری)

۲. قطعات پیش دال و دال بتنی پیش ساخته (انواع قطعات اصلی سازه شامل: پیش دال ، کوبیاکس ، دال کامل و دال کف)

۳. قطعات پیش ساخته بتنی سفارشی (انواع قطعات شامل: انواع باکس ، نیوجرسی بریر ، منهول ، سنگ دال و…)
۴. قطعات پیش ساخته دیوار محوطه (انواع قطعات یک رو ، دو رو و نقش دار شامل: پنل دیواری ، ستون و پی)

برخی از مشتریان شرکت آتی گستر پارس آرمه به عنوان تولید کننده و مجری سازه های بتنی پیش ساخته از جمله :

۱.سپاه محمد رسول تهران بزرگ

۲.دانشگاه بقیه الله

۳.شرکت تهویه تهران

۴.شرکت تهویه قشم

۵.شهرداری تهران

۶.راه آهن جمهوری اسلامی ایران

۷.شرکت دی

۸.کاوه بتن

با استفاده از قطعات پیش ساخته بتنی سپانه ، شهرسازان، مسئولان اجرایی و برنامه ریزان، دیگر نگران فضای هسته مرکزی شهرها و بافت های فشرده نخواهند بود.

هزینه های استفاده از قطعات پیش ساخته بتنی کم و کیفیت آن زیاد است. با کمترین پیچیدگی، سریع و آسان نصب می شود. دوام آن زیاد است و برای مدت زمان طولانی قابل استفاده می باشد.

بتن پیش ساخته یک محصول کاملاً کاربردی است که دارای ظاهر زیبایی می باشد و از آن در انواع اماکن همچون خانه های مسکونی، مزارع و شرکت ها به عنوان دیوار و نرده استفاده می شود.

همچنین بهره برداری از قطعات پیش ساخته بتنی در تمام نقاط جغرافیایی جهان امکانپذیر است. در این راستا از شما دعوت می کنیم تا محصولات تولیدی و فعالیتها را در سایت شرکت آتی گستر پارس آرمه  Www.sepaneh.ir ملاحظه و مطالعه فرمائید.

شماره تماس : ۰۹۱۲۹۱۷۷۸۳۵ – ۰۲۱۲۲۸۶۵۰۴۵

نشانی : هران،خیابان دستگردی(ظفر)،خیابان فرید افشار،خیابان دولتشاد شرقی، (پلاک ۲۸) واحد ۱

ایمیل: Mohaqeq.hossein@gmail.com