پربازدید های سه شنبه, ۰۶ فروردین ۱۳۹۸

سه شنبه, ۰۶ فروردین ۱۳۹۸
»   اجتماعی  »   اجازه نخواهیم داد دشمنان با ایجاد تفرقه در افکار عمومی کنند
۱۲ دی ۱۳۹۷ , ساعت ۹:۳۳

اجازه نخواهیم داد دشمنان با ایجاد تفرقه در افکار عمومی کنند

رحیم بنامولایی در همایش “خروج آمریکا از برجام و تبعات آن در ایران”گفت: بر خلاف تبلیغات دشمنان ، این تحریم ها هرگز باعث نمی شود که ما عقب نشینی و یا بی تدبیری را پیشه کنیم.

وی افزود: با بهره گیری از تجربیات ۴۰ سال گذشته در برخورد با تحریم ها، می توانیم درجلسات متعدد کارشناسی مانند این جلسه ضمن بررسی و ریشه یابی مشکلات ، به راهکارهای مناسب و قابل اجرا در مسیر رفع چالش ها گام برداریم .

وی تصریح کرد: همانگونه که در هشت سال دفاع مقدس با وحدت و آگاهی کامل دسیسه های دشمنان را خنثی کردیم ، در این جنگ اقتصادی نیز هرگز اجازه نخواهیم داد دشمنان با ایجاد تفرقه در افکار عمومی جامعه ما نفوذ کنند .

وی اضافه کرد: قاطعیت و تسریع در برخورد با عوامل رانت و فساد ، نیرنگ دشمنان را که قصد دارند دیوار بی اعتمادی را بین مردم و حاکمیت ایجاد کنند خنثی خواهد کرد.

بنامولایی گفت: در بحث اقتصاد باید بهره وری را بالا ببریم تا قیمت تمام شده کاهش و در مقابل پول ملی تقویت شود.

وی افزود: برای تحقق این مهم بایستی به جای ایجاد کارخانه های جدید ، ظرفیت سازی واحدهای تولیدی و صنعتی موجود را در اولویت نخست قرار دهیم .

وی اضافه کرد: ایجاد واحدهای جدید با هدف تولید محصولاتی که به وفور در بازار موجود است با منطق و اصول اقتصادی همخوانی ندارد.

رییس پارلمان بخش خصوصی البرز تحول در اقتصاد جامعه را مستلزم توسعه صادرات دانست و از کشور عمان به عنوان پلی مناسب برای صادرات محصولات ایران به بازارهای افریقا نام برد.

بنامولایی گفت: در صورتی که طبق یک برنامه ریزی مناسب گمرک، وزارت صمت ، وزارت جهاد کشاورزی و بانک مرکز ی با بهره گیری از یک سامانه مناسب به صورت مستمر همدیگر را مورد پایش قرار دهند ، قطعا مسیر های واردات قاچاق کالا مسدود و صرفا کالاهای ضروری و موردنیاز وارد کشور خواهد شد.

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

رئیس و هیات رئیسه جدید اتاق بازرگانی خراسان شمالی – بجنورد دردوره چهارم مشخص شدند. برپایه این گزارش نخستین جلسه هیات نمایندگان دوره چهارم اتاق بازرگانی خراسان شمالی پس از ابلاغ اعتبارنامه های اعضای جدید هیات نمایندگان این اتاق از سوی...
دوازدهمین جلسه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی خراسان شمالی در سال جاری با حضور اعضا درمحل سالن جلسات اتاق بجنورد برگزار شد. محمد صمدی ،رئیس اتاق بجنورد باتبریک پیشاپیش سال 1398 و آرزوی توفیق و موفقیت اعضا در سال جدید به تشریح...

مطالب مرتبط با برچسب

این کارگروه با هدف شناسایی، بررسی و حل مشکلات فعالان اقتصادی توسط مرکز خدمات تسهیل گری و بهبود فضای کسب و کار برنامه ریزی و تشکیل شد. تحریم و ابعاد تحریم و انواع تحریم ها ،برخورد جهان در حمایت و ماندگاری...
مرتضی بهروزی فر با بیان این که تحریم‌های آمریکا علیه ایران هنوز نهایی نشده است، اظهار کرد: متاسفانه ایران هنوز تحت تاثیر تحریم‌های آمریکا قرار دارد و فقط تحریم‌های هسته‌ای برداشته شده و سایر تحریم‌ها هنوز به قوت خود باقی...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها