دوشنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
»   برندگان مناقصات  »   اعلام برنده مناقصه بندر خشک در سال اینده
۵ اسفند ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۵۹

اعلام برنده مناقصه بندر خشک در سال اینده

مدیرکل راه‌آهن شمال شرق دوم – محمدرضا قربانی گفت:باید یک هزار و ۲۵۰ هکتار از اراضی برای احداث بندرخشک زیرسازی شده و در اختیار بخش خصوصی برای ساخت انبارهای عمومی و پایانه نفتی و همچنین سیلو و سوله قرار گیرد و بااعتبار ۲۲ میلیارد تومانی خط عریض اجراشده و تعدادی از شرکت‌ها در حال ساخت سوله و انبار در محدوده تعیین‌شده هستند.

وی همچنین از انجام مناقصه قرارداد ۱۰۲ میلیارد تومانی در بندر خشک خبر داد و افزود: هم‌اکنون شرکت‌ها در مرحله تحویل پاکت‌ها هستند و بعد از عید پیمانکار توسط راه‌آهن انتخاب می‌شود.

قربانی تحقق بندرخشک و منطقه آزاد اینچه برون را موجب تحول اقتصاد منطقه و استان دانست و اظهار امیدواری کرد با حمایت‌های استاندار و همکاری دستگاه‌های اجرایی  تا سال ۱۴۱۴ کل این پروژه اجرایی شود.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع برندگان مناقصات

رئیس سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت - علیرضا حاجی‌پور گفت: سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت برنامه های متعددی را در ماه های اخیر در دستور کار داشته است و یکی از این موارد که در روزهای اخیر با همراهی سازمان عمران...
مدیرکل دفترحمل و نقل ریلی درون شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: پاکت نهایی مناقصه تأمین 630 واگن متروی تهران باز شد و در نهایت برنده مناقصه شرکت CRC چین اعلام شد. حسین رجب صلاحی اظهار کرد: کنسرسیوم شرکت‌های CRC چین...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها