پنجشنبه, ۰۲ اسفند ۱۳۹۷
»   اجتماعی  »   افتتاح هفدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی
۹ مهر ۱۳۹۷ , ساعت ۱۰:۳۰

افتتاح هفدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی

هفدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی با موضوع به روز رسانی، توسعه و ارتقاء کمی و کیفی تجهیزات پلیس و استفاده از فناوری های روز آغاز شد.

این نمایشگاه با شرکت مراکز رشد دانشگاه‌ها و پارک‌های علمی و فناوری و شرکت‌های دانش‌بنیان و  ۷۰  اختراع و ابتکار از بخش‌های مختلف ناجا، فنی‌ حرفه‌ای و دانشگاه برگزار می شود.

گسترش فرهنگ استفاده از تجهیزات ایمنی در جامعه، حمایت از نخبگان و مخترعان فعال و کمک به تجاری‌سازی ایده‌ها و طرح‌ها از دیگر اهداف این نمایشگاه است. همچنین ساماندهی فعالان حوزه پلیسی و مدیریت و هدایت ظرفیت‌های این بخش، فناوری اطلاعات و ارتباطات، حمل و نقل، تسلیحات و مهمات، نظارت تصویری و تجهیزات مراقبتی، ایمنی آتش نشانی، امداد و نجات در این نمایشگاه پیش بینی شده است.

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

مراسم نکوداشت علاءالدین میرمحمدصادقی با حضور مقامات عالی‌رتبه کشور در اتاق ایران برگزار شد. غلامحسین شافعی رئیس اتاق ایران در این نشست با تاکید بر این موضوع که امروز با برگزاری این مراسم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران...
جنوب ایران دارای پتانسیل گردشگری و تفریحی بسیاری است که بسیاری از گردشگران ، این خطه از کشورمان را مقصد گردشگری خود قرار می دهند. کیش یکی از سرسبزترین جزایر خلیج فارس که در دو دهه اخیر بیش از دو هزار هکتار از...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها