چهارشنبه, ۰۵ تیر ۱۳۹۸
»   اجتماعی  »   افتتاح هفدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی
۹ مهر ۱۳۹۷ , ساعت ۱۰:۳۰

افتتاح هفدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی

هفدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی با موضوع به روز رسانی، توسعه و ارتقاء کمی و کیفی تجهیزات پلیس و استفاده از فناوری های روز آغاز شد.

این نمایشگاه با شرکت مراکز رشد دانشگاه‌ها و پارک‌های علمی و فناوری و شرکت‌های دانش‌بنیان و  ۷۰  اختراع و ابتکار از بخش‌های مختلف ناجا، فنی‌ حرفه‌ای و دانشگاه برگزار می شود.

گسترش فرهنگ استفاده از تجهیزات ایمنی در جامعه، حمایت از نخبگان و مخترعان فعال و کمک به تجاری‌سازی ایده‌ها و طرح‌ها از دیگر اهداف این نمایشگاه است. همچنین ساماندهی فعالان حوزه پلیسی و مدیریت و هدایت ظرفیت‌های این بخش، فناوری اطلاعات و ارتباطات، حمل و نقل، تسلیحات و مهمات، نظارت تصویری و تجهیزات مراقبتی، ایمنی آتش نشانی، امداد و نجات در این نمایشگاه پیش بینی شده است.

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

این بخشنامه از تاریخ 13 خرداد 98 بمدت 3ماه لازم الاجرا است. طبق این بخشنامه کلیه جرایم تا 29 اسفند 98 مشمول این بخشودگی خواهد بود. همچنین اخذ تاییدیه ستاد تسهیل و کارگروه های استانی علاوه بر دیگر دلایل ابرازی جهت...
با امضای تفاهم نامه ای بین کمیسیون گردشگری، فرش و صنایع دستی اتاق کرمان و خانواده گردشگری لطیفی، جاذبه های گردشگری کرمان به مردم استان های مختلف کشور معرفی می شوند. این خانواده با خودروی گردشگری خود ضمن سفر به نقاط...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها