سه شنبه, ۰۲ بهمن ۱۳۹۷
»   مدیران برتر  »   اقامتگاه بوم گردی پر طرفدار در فرحزاد کجاست؟
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ساعت ۱۲:۲۲

اقامتگاه بوم گردی پر طرفدار در فرحزاد کجاست؟

   همیشه سفر به دل کویر و ماندن در آن جزء تجربه های هیجان انگیز بوده و خیلی ها را به سمت خود کشانده است. یکی از زیباترین جلوه های طبیعتی ایران، کویرهای آن است، کویرهایی که یکبار سفر به آنها کافیست تا برای همیشه افسون آن بمانید و رفتن به کویر فرحزاد دقیقا این حس را در فرد بوجود می آورد.

ساحل کویر ؛ اقامتگاه بوم گردی پر طرفدار در فرحزاد است. غلتیدن در میان شن های نرم کویر در زیر نور خورشید و تماشای ستاره های زیبای آسمان در شب در میان حیاط اقامتگاه قطعا خاطره ایست که هیچگاه از ذهن پاک نمی شود. 

این ستاره ها گاهی تا اندازه ای نزدیک به نظر می رسند، که احساس می کنید اگر دستتان را دراز کنید، می توانید چند تا از آنها را بچینید و در آغوش بگیرید. اقامتگاه بوم گردی ساحل کویر با سبکی قدیمی و زیبا در دل کویر با حوضی در میان حیاط بزرگش که دور تا دور آن را اتاق هایی با پنجره های زیبا پر کرده است، حال و هوای کویری را دلچسب تر می کند.

ساحل کویر ۱ دارای ۷ اتاق و ساحل کویر ۲ دارای ۶ اتاق است. البته امکانات رفاهی نظیر شوفاژ سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و …. اقامت در فرحزاد را برای هر مسافری که قصد ماندن در شب های کویری دارد، آسوده می کند.

 لذت بودن در روزهای گرم کویر و شب های سرد و پر ستاره ی آن در کنار آتش با یک فنجان چای گرم، لذتی وصف نشدنی است. در سفر به کویر دوربین تان را فراموش نکنید، تصاویر بسیار زیبا و نفسگیری را می توانید تهیه کنید.

برای رزرو یک ماه زودتر اقدام نماید.

تلفن رزرو اقامتگاه بوم گردی ساحل کویر : ۰۹۱۳۹۲۳۹۶۰

پیج اینستاگرام اقامتگاه بوم گردی ساحل کویر : sahelkavir2875

آدرس : اصفهان، خور بیابانک، کویر مصر، روستای فرحزاد – اقامتگاه بوم گردی ساحل کویر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع مدیران برتر

 بر اساس شاخه‌ای از نظریه آیورودا (که یک رویکرد جامع به بهداشت و پزشکی در کشور هند است)، تحقیقات نشان می‌دهند که خوابیدن به سمت چپ می‌تواند رمز سلامت بهتر و البته خواب مطلوب‌تر افراد باشد.  تقویت سیستم لنفاوی با توجه به...
 مقاله ای که از نظر می گذرد، به قلم "رامین نخستین انصاری =روزنامه نگار" و در شماره بیست و ششم دی ماه سال 1397 روزنامه آفتاب یزد، به چاپ رسیده است که برای شما بازدیدکنندگان محترم فرصت پرس،به طور کامل...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها