دوشنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
»   برندگان مناقصات  »   برنده مناقصه تأمین 630 واگن متروی تهران اعلام شد
۱۷ اسفند ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۴۹

برنده مناقصه تأمین ۶۳۰ واگن متروی تهران اعلام شد

مدیرکل دفترحمل و نقل ریلی درون شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: پاکت نهایی مناقصه تأمین ۶۳۰ واگن متروی تهران باز شد و در نهایت برنده مناقصه شرکت CRC چین اعلام شد.

حسین رجب صلاحی اظهار کرد: کنسرسیوم شرکت‌های CRC چین و واگن سازی تهران سازندگان نهایی این ۶۳۰ دستگاه واگن متروی تهران هستند که در کنار آنها نیز شرکت “نورینکو چین” هماهنگ کننده فایناس خواهد بود.

وی بابیان اینکه از ابتدای مهر ۹۶ اسناد این مناقصه  به ۱۲ شرکت خارجی و ۵ شرکت ایرانی فروخته شد گفت: فرآیند مناقصه از ابتدای مهر آغاز شد و حدود ۲ ماه طول کشید؛ اما با توجه به اینکه اسناد مناقصه ۷۰۰ صفحه بود و همچنین پیمانکاران خارجی نیازمند شریک شدن با شرکت‌های ایرانی بودند، مدت زمان بیشتری برای تکمیل اسناد مناقصه درخواست شد.

مدیرکل دفترحمل و نقل ریلی درون شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور اضافه کرد: برهمین اساس این زمان بنا به درخواست این شرکت‌ها تمدید شد و در نهایت سه شرکت” مترو واگن ماش روسیه” و” زیمنس آلمان” و” CRC چین” در این مناقصه شرکت کردند و بعد از باز شدن پاکت‌ها،شرکتCRCچین به عنوان برنده نهایی مشخص شد. همچنین فایناس و قیمت‌نهایی آن نیز مشخص شده است.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع برندگان مناقصات

رئیس سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت - علیرضا حاجی‌پور گفت: سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری رشت برنامه های متعددی را در ماه های اخیر در دستور کار داشته است و یکی از این موارد که در روزهای اخیر با همراهی سازمان عمران...
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت طرح انتقال نفت خام گوره به جاسک و ساخت پایانه‌های صادراتی در این منطقه را طرحی راهبردی و مهم عنوان کرد و گفت: خط لوله 46 اینچ انتقال نفت خام به طول یک هزار...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها