یکشنبه, ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
»   اجتماعی  »   برگزاری انجمن آزمایشگاه های همکار آزمون و کالیبراسیون
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ , ساعت ۸:۴۸

برگزاری انجمن آزمایشگاه های همکار آزمون و کالیبراسیون

تغییر عنوان انجمن و اصلاح اساسنامه از موضوع های بود که در این نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

ساماندهی، ایجاد هم افزایی، ارتقای کیفیت، همراهی در رفع موانع و مشکلات و نظارت بیشتر بر عملکرد آزمایشگاه های تحت پوشش تایید صلاحیت شده استانی و به استناد ماده ۵ قانون اتاق بازرگانی ایران از جمله اهداف تشکیل این انجمن است.

همکاری و مشارکت با اداره کل استاندارد االبرز در خصوص صدور مجوز آزمایشگاه های جدید، تمدید و افزایش دامنه فعالیت آزمایشگاه ها در استان، پیش ممیزی و ممیزی به منظور تایید صلاحیت ، نظارت بر عملکرد آزمایشگاه‌ها و همکاری با سازمان ملی استاندارد در خصوص محاسبه و تعیین تعرفه خدمات آزمایشگاهی از جمله وظایف این انجمن است.

در تمامی نظام های مدیریت کیفیت، کنترل تجهیزات اندازه گیری،آزمون، تست و یا به عبارت دیگر کالیبراسیون بخش مهمی را به خود اختصاص داده به طوری که بدون استقرار یک نظام کالیبراسیون موثر در سازمان ،بسیاری از موارد دیگر را نمی توان به اجرا در آورد و یا حداقل به نتایج آنها اعتماد کرد.

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

محمد جهانگیری، با اشاره به اینکه امروز دنیا بر روی برند سلامت تاکید دارد، افزود: باید تنوع محصول و خدمات وجود داشته باشد تا بتوانیم شهرک‌ها و یا دهکده‌های سلامت را با پرداختن به برند سلامت راه اندازی کنیم. معاون...
اصلاح و تصویب اساسنامه، انتخاب اعضا اصلی و علی البدل، استماع گزارش هیات مدیره و بازرس از دیگر بخشهای مختلف این مجمع را به خود اختصاص داد در ادامه ، با تقسیم برگه های رای بین نمایندگان شرکتهای عضو انجمن ،...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها