یکشنبه, ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه اجرای عملیات ۴ بانده کردن و ساماندهی محور نهاوند – آورزمان
۲۴ شهریور ۱۳۹۷ , ساعت ۱۳:۳۴

برگزاری مناقصه اجرای عملیات ۴ بانده کردن و ساماندهی محور نهاوند – آورزمان

حسن بهرام نیا -نماینده مردم نهاوند در مجلس گفت: به منظور ادامه اجرای عملیات ۸ کیلومتر دیگر از محور نهاوند- آورزمان از سه راهی عشوند تا سه راهی آورزمان با انتخاب پیمانکار استانی و با ۲۰ میلیارد تومان اعتبار درخواست مجوز مناقصه شده بود.

وی  ادامه داد: طی پیگیری و رایزنی مستقیم در وزارتخانه به‌جای ۲۰ میلیاردتومان برای ۸ کیلومتر طول مسیر، مبلغ ۵۰ میلیارد تومان برای ۱۰ تا ۱۵ کیلومتر مسیر بعد از آورزمان مورد تصویب و مجوز مناقصه آن با انتخاب پیمانکار توسط وزارت راه و شهرسازی صادر شد.

وی بابیان اینکه تصویب این اعتبار و صدور مجوز در شرایط فعلی، این پروژه را به یک پروژه قوی تبدیل و عملیات اجرایی آن سرعت بیشتری خواهد داد، از صدور مجوز مناقصه ۱۰ میلیارد تومانی که برای مسیر نهاوند، فیروزان تا سه‌راهی کنگاور به انجام رسیده، خبر داد و گفت: اسناد این پروژه نهایی شده و به‌زودی مناقصه آن برگزار خواهد شد.

بهرام نیا افزود: برای احداث، آسفالت یا بهسازی ۲۶.۵ کیلومتر راه روستایی از جمله مسیر سراب گیان نیز اعتبار به‌صورت کامل جذب‌شده و در بیشتر مسیرها کار آغازشده یا با تأمین مصالح آغاز خواهد شد.

وی افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته مجوز احداث و آسفالت بیش از ۲۸ کیلومتر دیگر از راه‌های روستایی شهرستان ازجمله مسیر نهاوند- دهفول به طول ۶کیلومتر اخذشده که اسناد این بخش هم برای مناقصه آماده است.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مقرر شد پیمانکار فعلی طی مدت ۲ماه کار تکمیلی خود را در این مسیر تمام و به‌وسیله پیمانکار بعدی که مشخص‌شده کار آسفالت آن انجام پذیرد.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

ساختمانی مسیل بتون برنده مناقصه عملیات تکمیل کانال صالح آباد شهرداری منطقه 19 شد. مبلغ نهایی قراردارد (ریال) 2,885,475,073 که در تاریخ 1396/07/09 منعقد شد. مدت قرارداد 11 ماه و22روز و روش انتخاب پیمانکار بصورت مناقصه عمومی بوده...
بهساز نگهدار شهر برنده مناقصه عملیات اجرای زهکش خ سهروردی شمالی حد فاصل خ اندیشه دوم تا خ گودرزی شهرداری منطقه 7 شد. مبلغ نهایی قراردارد (ریال) 4,080,000,000 که در تاریخ 1397/07/01 منعقد شد. مدت قرارداد 10 ماه و روش انتخاب پیمانکار...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها