یکشنبه, ۰۱ مهر ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه اجرای عملیات ۴ بانده کردن و ساماندهی محور نهاوند – آورزمان
۲۴ شهریور ۱۳۹۷ , ساعت ۱۳:۳۴

برگزاری مناقصه اجرای عملیات ۴ بانده کردن و ساماندهی محور نهاوند – آورزمان

حسن بهرام نیا -نماینده مردم نهاوند در مجلس گفت: به منظور ادامه اجرای عملیات ۸ کیلومتر دیگر از محور نهاوند- آورزمان از سه راهی عشوند تا سه راهی آورزمان با انتخاب پیمانکار استانی و با ۲۰ میلیارد تومان اعتبار درخواست مجوز مناقصه شده بود.

وی  ادامه داد: طی پیگیری و رایزنی مستقیم در وزارتخانه به‌جای ۲۰ میلیاردتومان برای ۸ کیلومتر طول مسیر، مبلغ ۵۰ میلیارد تومان برای ۱۰ تا ۱۵ کیلومتر مسیر بعد از آورزمان مورد تصویب و مجوز مناقصه آن با انتخاب پیمانکار توسط وزارت راه و شهرسازی صادر شد.

وی بابیان اینکه تصویب این اعتبار و صدور مجوز در شرایط فعلی، این پروژه را به یک پروژه قوی تبدیل و عملیات اجرایی آن سرعت بیشتری خواهد داد، از صدور مجوز مناقصه ۱۰ میلیارد تومانی که برای مسیر نهاوند، فیروزان تا سه‌راهی کنگاور به انجام رسیده، خبر داد و گفت: اسناد این پروژه نهایی شده و به‌زودی مناقصه آن برگزار خواهد شد.

بهرام نیا افزود: برای احداث، آسفالت یا بهسازی ۲۶.۵ کیلومتر راه روستایی از جمله مسیر سراب گیان نیز اعتبار به‌صورت کامل جذب‌شده و در بیشتر مسیرها کار آغازشده یا با تأمین مصالح آغاز خواهد شد.

وی افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته مجوز احداث و آسفالت بیش از ۲۸ کیلومتر دیگر از راه‌های روستایی شهرستان ازجمله مسیر نهاوند- دهفول به طول ۶کیلومتر اخذشده که اسناد این بخش هم برای مناقصه آماده است.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مقرر شد پیمانکار فعلی طی مدت ۲ماه کار تکمیلی خود را در این مسیر تمام و به‌وسیله پیمانکار بعدی که مشخص‌شده کار آسفالت آن انجام پذیرد.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

بلوک ۳۶۲ میلیون سهمی شرکت مهندسی خط و ابنیه فنی راه‌آهن – تراورس­ چهارم مهرماه از طریق مزایده واگذار می‌شود. به نقل از­ روابط عمومی سازمان خصوصی سازی، بلوک 88.35 درصدی سهام شرکت مهندسی خط و ابنیه فنی راه‌آهن – تراورس...
سید مهران عالم زاده-شهردار کرمان  در خصوص آسفالت معابر شهر کرمان بیان کرد: با توجه به محدودیت منابع مالی در بحث آسفالت حدود ۴۰ میلیارد تومان از محل فاینانس و تامین مالی توسط پیمانکار در بودجه دیده شده است. وی ادامه داد:...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها