سه شنبه, ۲۹ آبان ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه اجرای عملیات ۴ بانده کردن و ساماندهی محور نهاوند – آورزمان
۲۴ شهریور ۱۳۹۷ , ساعت ۱۳:۳۴

برگزاری مناقصه اجرای عملیات ۴ بانده کردن و ساماندهی محور نهاوند – آورزمان

حسن بهرام نیا -نماینده مردم نهاوند در مجلس گفت: به منظور ادامه اجرای عملیات ۸ کیلومتر دیگر از محور نهاوند- آورزمان از سه راهی عشوند تا سه راهی آورزمان با انتخاب پیمانکار استانی و با ۲۰ میلیارد تومان اعتبار درخواست مجوز مناقصه شده بود.

وی  ادامه داد: طی پیگیری و رایزنی مستقیم در وزارتخانه به‌جای ۲۰ میلیاردتومان برای ۸ کیلومتر طول مسیر، مبلغ ۵۰ میلیارد تومان برای ۱۰ تا ۱۵ کیلومتر مسیر بعد از آورزمان مورد تصویب و مجوز مناقصه آن با انتخاب پیمانکار توسط وزارت راه و شهرسازی صادر شد.

وی بابیان اینکه تصویب این اعتبار و صدور مجوز در شرایط فعلی، این پروژه را به یک پروژه قوی تبدیل و عملیات اجرایی آن سرعت بیشتری خواهد داد، از صدور مجوز مناقصه ۱۰ میلیارد تومانی که برای مسیر نهاوند، فیروزان تا سه‌راهی کنگاور به انجام رسیده، خبر داد و گفت: اسناد این پروژه نهایی شده و به‌زودی مناقصه آن برگزار خواهد شد.

بهرام نیا افزود: برای احداث، آسفالت یا بهسازی ۲۶.۵ کیلومتر راه روستایی از جمله مسیر سراب گیان نیز اعتبار به‌صورت کامل جذب‌شده و در بیشتر مسیرها کار آغازشده یا با تأمین مصالح آغاز خواهد شد.

وی افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته مجوز احداث و آسفالت بیش از ۲۸ کیلومتر دیگر از راه‌های روستایی شهرستان ازجمله مسیر نهاوند- دهفول به طول ۶کیلومتر اخذشده که اسناد این بخش هم برای مناقصه آماده است.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مقرر شد پیمانکار فعلی طی مدت ۲ماه کار تکمیلی خود را در این مسیر تمام و به‌وسیله پیمانکار بعدی که مشخص‌شده کار آسفالت آن انجام پذیرد.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در همایش بین‌المللی امنیت، پیشرفت و توسعه پایدار مناطق مرزی و کلانشهرها، فرصت ها و چالش ها که صبح امروز در سالن الغدیر وزارت کشور برگزار شد، گفت: در دنیای...
‌نماینده مردم شهرستان گرمی در مجلس‌ گفت: با تحقیق و تفحص از روند واگذاری کشت و صنعت مغان انتظار داریم تا سازمان خصوصی‌سازی مستندات خود را در واگذاری این بنگاه اقتصادی به نمایندگان ارائه کند.  ‌میرحمایت میرزاده ‌اظهار کرد: نمایندگان استان...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها