شنبه, ۰۵ خرداد ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه احداث تصفیه خانه اضطراری فاضلاب ورامین
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ساعت ۸:۲۶

برگزاری مناقصه احداث تصفیه خانه اضطراری فاضلاب ورامین

مدیر آب و فاضلاب شهرستان ورامین در کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر ورامین طی سخنانی ضمن تشریح عملکرد یک ساله خود اعلام کرد: وضعیت شبکه آب رسانی ورامین نزدیک به روزرسانی است و آمار حوادث آب نیز به صورت چشمگیر کاهش یافته است و اگر سرعت اصلاح شبکه فرسوده شهری کاهش یابد ، این امور به اهداف خدماتی خود نخواهد رسید.

علیکایی افزود: در سال های گذشته میانگین سالانه اصلاح شبکه فرسوده و شبکه گذاری آب در ورامین حدود ۳ کیلومتر بوده است، ولی در ۲ سال اخیر و با اقدامی جهادی این میانگین افزایش ۵ برابری داشته به نحوی که در سال گذشته به ۱۶.۵ کیلومتر رسیده است.

مدیر آب و فاضلاب شهرستان ورامین اضافه کرد: در سال گذشته ۱۰۳ معبر اصلی و کوچه و خیابان با اعتباری بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال در شهر ورامین و خیرآباد مورد اصلاح و نوسازی شبکه آب قرار گرفته است.

علیکایی سپس به گزارش عملکرد عملیات اجرایی جمع آوری فاضلاب شهری در ورامین پرداخت و گفت : در شهر ورامین ودر سال گذشته ۲۳ کیلومتر لوله گذاری شبکه جمع آوری فاضلاب شهری با اعتباری بالغ بر ۱۳۰ میلیارد ریال انجام شده است و این شرکت آمادگی دارد با جذب پیمانکاران متعدد و انجام تشریفات قانونی و پیش بینی لازم ، نسبت به اجرای ۳۰ کیلومتر شبکه جمع آوری فاضلاب شهری در سال جاری اقدام کند.

وی ادامه داد: در حال حاضر ۴ پیمانکار در سطح شهر ورامین فعال هستند و مناقصه احداث تصفیه خانه اضطراری فاضلاب ورامین با ظرفیت ۵۰۰۰ مترمکعب در شبانه روز در حال انجام تشریفات قانونی است.

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان ورامین در ادامه گفت : در سال جاری با ادامه عملیات کلکتور اصلی شهر، منطقه سیلو و شمال امرآباد به این کلکتور متصل و وضعیت فشار توزیع آب در کل شهر ورامین مناسب و یکسان خواهد شد.

علیکایی در پایان گفت : همکاری و هماهنگی با مجموعه مدیریت شهری و شهرداری ورامین یکی از سیاست های آبفا در اجرای پروژه هاست و معابری که در در اولویت روکش آسفالت شهرداری قرار دارد ، آبفا نیز در صورت لزوم نسبت به اصلاح و نوسازی و شبکه گذاری آن اقدام نموده است.

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

شهردار کرمانشاه گفت : با 2 منبع مالی جدید قرار است وضعیت آسفالت شهر دچار یک تحول مثبت شود. یکی از این منابع، کمک دولت به مبلغ 210 میلیارد ریال از محل اعتبارات سال 96 است که به تازگی ابلاغ شده...
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: سالانه 450 میلیون متر مکعب فاضلاب وارد پیکره آبی این استان می شود که از این میزان، 310 میلیون متر مکعب در سال فاضلاب ورودی به کارون است.صادق حقیقی پور در نشست شورای...

مطالب مرتبط با برچسب

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: سالانه 450 میلیون متر مکعب فاضلاب وارد پیکره آبی این استان می شود که از این میزان، 310 میلیون متر مکعب در سال فاضلاب ورودی به کارون است.صادق حقیقی پور در نشست شورای...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها