دوشنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه ایجاد 14 پست GIS در خوزستان
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۳۹

برگزاری مناقصه ایجاد ۱۴ پست GIS در خوزستان

قائم مقام وزیر نیرو  – محمودی گفت: وضعیت کنونی آب و هوایی نشان می دهد که سال آبی ۹۷ – ۹۶، سال بدی در زمینه خشکسالی بوده و برنامه ریزی ها در زمینه آب و برق به شکلی ویژه توسط وزارت نیرو به ویژه برای خوزستان پیگیری می شود.

وی اضافه کرد: وزارت نیرو در حوزه آب و برق، با درک شرایط کنونی خوزستان و ضرورت توسعه و پایداری آن در این استان گام های خوبی را در گذشته برداشته و طرح های خوبی مانند طرح آب غدیر و طرح آبرسانی به شرق خوزستان به مرحله اجرا درآمده است.
محمودی بیان کرد: در خصوص برق نیز برنامه ریزی و سرمایه گذاری خوبی از جمله در بحث زیرساخت های تامین برق، تعویض مقره ها، پوشش RTV بخش هایی از مقره ها، شستشوی شبکه و سیستم های مدیریت بر خط و به روز، در دولت یازدهم و دوازدهم صورت گرفته است.
وی ادامه داد: در سطح ملی کار برای تامین از منابع عمومی دولت، فاینانس، بانک توسعه اسلامی و منابع ارزی به شدت پیگیری می شود و ضروری است تا مقامات خوزستان به ویژه استاندار و نماینده ولی فقیه به حمایت خود از صنعت آب و برق ادامه داده و با تمهیداتی از جمله در اختیار گذاشتن زمین مورد نیاز، تسهیلات و امکانات موضوع را با جدیت بیشتری پیگیری کنند.

قائم مقام وزیر نیرو با اشاره به تخصیص ۵۰ میلیون دلار از محل صندوق ذخیره ارزی برای بحث برق در خوزستان گفت: این میزان اعتبار قرار است برای سال آینده با کمک مجلس و دولت و پشتیبانی سازمان برنامه و بودجه برای کارهای ضروری و مهم برق در خوزستان سرمایه گذاری شود.
وی در ادامه افزود: ایجاد ۱۴ پست GIS در خوزستان پیش بینی شده که تعدادی از آنها در مرحله مناقصه قرار دارند و امید است با تکمیل آنها بخشی از مشکل خوزستان در زمینه برق مرتفع شود.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت در سفر یک روزه خود به بوشهر و بازدید از دانشگاه علوم پزشکی این شهر اظهار کرد: در بازدید یک روزه که از این دانشگاه به عمل آوردم و بر اساس نظرات دانشجویان و نمایندگان...
مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد اظهار کرد:  تعرفه‌های خدمات عمومی ما در بهشت رضا(ع) در سال آینده حدود 10 درصد تغییر خواهد کرد. در سال جاری هزینه خدمات 808 هزار تومان بوده که در سال 97 به 888 هزار تومان می‌رسد....

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها