دوشنبه, ۰۴ تیر ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه ایجاد 14 پست GIS در خوزستان
۲۸ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۳۹

برگزاری مناقصه ایجاد ۱۴ پست GIS در خوزستان

قائم مقام وزیر نیرو  – محمودی گفت: وضعیت کنونی آب و هوایی نشان می دهد که سال آبی ۹۷ – ۹۶، سال بدی در زمینه خشکسالی بوده و برنامه ریزی ها در زمینه آب و برق به شکلی ویژه توسط وزارت نیرو به ویژه برای خوزستان پیگیری می شود.

وی اضافه کرد: وزارت نیرو در حوزه آب و برق، با درک شرایط کنونی خوزستان و ضرورت توسعه و پایداری آن در این استان گام های خوبی را در گذشته برداشته و طرح های خوبی مانند طرح آب غدیر و طرح آبرسانی به شرق خوزستان به مرحله اجرا درآمده است.
محمودی بیان کرد: در خصوص برق نیز برنامه ریزی و سرمایه گذاری خوبی از جمله در بحث زیرساخت های تامین برق، تعویض مقره ها، پوشش RTV بخش هایی از مقره ها، شستشوی شبکه و سیستم های مدیریت بر خط و به روز، در دولت یازدهم و دوازدهم صورت گرفته است.
وی ادامه داد: در سطح ملی کار برای تامین از منابع عمومی دولت، فاینانس، بانک توسعه اسلامی و منابع ارزی به شدت پیگیری می شود و ضروری است تا مقامات خوزستان به ویژه استاندار و نماینده ولی فقیه به حمایت خود از صنعت آب و برق ادامه داده و با تمهیداتی از جمله در اختیار گذاشتن زمین مورد نیاز، تسهیلات و امکانات موضوع را با جدیت بیشتری پیگیری کنند.

قائم مقام وزیر نیرو با اشاره به تخصیص ۵۰ میلیون دلار از محل صندوق ذخیره ارزی برای بحث برق در خوزستان گفت: این میزان اعتبار قرار است برای سال آینده با کمک مجلس و دولت و پشتیبانی سازمان برنامه و بودجه برای کارهای ضروری و مهم برق در خوزستان سرمایه گذاری شود.
وی در ادامه افزود: ایجاد ۱۴ پست GIS در خوزستان پیش بینی شده که تعدادی از آنها در مرحله مناقصه قرار دارند و امید است با تکمیل آنها بخشی از مشکل خوزستان در زمینه برق مرتفع شود.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

فرماندار شهرستان جم در نشست با شوراها و دهیاران بخش مرکزی با تاکید بر نقش و جایگاه شوراها و دهیاران در انسجام بخشی امور روستاها و ایجاد ارتباط موثر میان مردم و دولت اظهار داشت: شوراها و دهیاران در راستای ایجاد...
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شیراز با تاکید براینکه کمبود آب در شیراز جدی است، گفت: در ماه های تیر و مرداد به دلیل شدت گرما، شاهد افزایش مصرف آب هستیم و با توجه به میزان تولید، کمبود آب در...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها