دوشنبه, ۰۴ تیر ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه برای ساماندهی ایستگاه های تاکسی در یزد
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۳۴

برگزاری مناقصه برای ساماندهی ایستگاه های تاکسی در یزد

رییس سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری یزد در مورد برنامه‌های عید نوروز و اقدامات صورت گرفته برای استقبال از این عید باستانی و مسافران نوروزی، تصریح کرد: از امروز تا پایان سال جاری مسیر شماره ۱۱ از پایانه امام علی(ع) تا فضای سبز، مسیر شماره ۵۵ از پایانه محراب تا شحنه، مسیر شماره ۶۲ از دانشگاه تا سه راه شحنه و مسیر شماره ۵۱ از پایانه شحنه تا آزاد شهر به دلیل تردد بیشتر مسافران نسبت به سایر مسیرها به اتوبوس فوق‌العاده تجهیز می‌شوند و تا ساعت ۱۰ شب به شهروندان سرویس‌رسانی می‌کنند.

وی با اشاره به نورپردازی پایانه غدیر تا قبل از عید نوروز، بیان کرد: ایستگاه‌های اتوبوس و برخی فضاهای سبز شهر نیز به لحاظ عمرانی برای برگزاری نمایشگاه صنایع دستی با همکاری میراث فرهنگی، بازسازی و ساماندهی و آماده‌سازی خواهند شد .

محمدرضا شفیعی همچنین از بهبود تعامل سازمان اتوبوسرانی و راه‌آهن یزد خبر داد و افزود: قرار است تا پایان امسال ایستگاه‌های تاکسی در هر سه ورودی یزد به مقاصد راه آهن، پایانه مسافربری و فرودگاه ایجاد شود که در این رابطه مناقصه‌ای برای انتخاب پیمانکار در حال برگزاری است.

وی با بیان این که تاکسی‌های شهر در تعطیلات نوروز هیچ افزایش نرخی نخواهند داشت، از تنظیف،  رنگ آمیزی و ساماندهی ایستگاه‌های اتوبوس شهر با مشارکت بخش خصوصی خبر داد.

شفیعی از ایجاد مسیرهای گردشگری ویژه مسافران نوروزی نیز خبر داد و در این باره گفت: با مشارکت بخش خصوصی تعداد زیادی ون و مینی‌بوس وارد مسیرهای گردشگری شهر یزد می‌شوند تا از این طریق رفت و آمد مسافران نوروزی به اماکن تاریخی تسهیل شود .

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

فرماندار شهرستان جم در نشست با شوراها و دهیاران بخش مرکزی با تاکید بر نقش و جایگاه شوراها و دهیاران در انسجام بخشی امور روستاها و ایجاد ارتباط موثر میان مردم و دولت اظهار داشت: شوراها و دهیاران در راستای ایجاد...
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شیراز با تاکید براینکه کمبود آب در شیراز جدی است، گفت: در ماه های تیر و مرداد به دلیل شدت گرما، شاهد افزایش مصرف آب هستیم و با توجه به میزان تولید، کمبود آب در...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها