دوشنبه, ۲۶ آذر ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه برای ساماندهی ایستگاه های تاکسی در یزد
۱۵ اسفند ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۳۴

برگزاری مناقصه برای ساماندهی ایستگاه های تاکسی در یزد

رییس سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری یزد در مورد برنامه‌های عید نوروز و اقدامات صورت گرفته برای استقبال از این عید باستانی و مسافران نوروزی، تصریح کرد: از امروز تا پایان سال جاری مسیر شماره ۱۱ از پایانه امام علی(ع) تا فضای سبز، مسیر شماره ۵۵ از پایانه محراب تا شحنه، مسیر شماره ۶۲ از دانشگاه تا سه راه شحنه و مسیر شماره ۵۱ از پایانه شحنه تا آزاد شهر به دلیل تردد بیشتر مسافران نسبت به سایر مسیرها به اتوبوس فوق‌العاده تجهیز می‌شوند و تا ساعت ۱۰ شب به شهروندان سرویس‌رسانی می‌کنند.

وی با اشاره به نورپردازی پایانه غدیر تا قبل از عید نوروز، بیان کرد: ایستگاه‌های اتوبوس و برخی فضاهای سبز شهر نیز به لحاظ عمرانی برای برگزاری نمایشگاه صنایع دستی با همکاری میراث فرهنگی، بازسازی و ساماندهی و آماده‌سازی خواهند شد .

محمدرضا شفیعی همچنین از بهبود تعامل سازمان اتوبوسرانی و راه‌آهن یزد خبر داد و افزود: قرار است تا پایان امسال ایستگاه‌های تاکسی در هر سه ورودی یزد به مقاصد راه آهن، پایانه مسافربری و فرودگاه ایجاد شود که در این رابطه مناقصه‌ای برای انتخاب پیمانکار در حال برگزاری است.

وی با بیان این که تاکسی‌های شهر در تعطیلات نوروز هیچ افزایش نرخی نخواهند داشت، از تنظیف،  رنگ آمیزی و ساماندهی ایستگاه‌های اتوبوس شهر با مشارکت بخش خصوصی خبر داد.

شفیعی از ایجاد مسیرهای گردشگری ویژه مسافران نوروزی نیز خبر داد و در این باره گفت: با مشارکت بخش خصوصی تعداد زیادی ون و مینی‌بوس وارد مسیرهای گردشگری شهر یزد می‌شوند تا از این طریق رفت و آمد مسافران نوروزی به اماکن تاریخی تسهیل شود .

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

طبیعت سبز کاسپین برنده مناقصه نگهداری فضای سبز ناحیه 3 منطقه شهرداری منطقه 7 شد. مبلغ نهایی قراردارد (ریال) 13,799,999,630 که در تاریخ 1397/09/28 منعقد شد. مدت قرارداد 1سال و روش انتخاب پیمانکار بصورت مناقصه عمومی بوده...
 و بر اساس گزارش ایلنا، ریس کل بانک مرکزی نوشت: «آنچه امروز در بازار ارز شاهد آن هستیم روند طبیعی تعدیل تدریجی قیمت ارز در مسیر واقعی شدن آن است. بانک مرکزی به دور از هیجانات غیر ضرور و با...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها