شنبه, ۲۹ دی ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه بهره‌برداری طرح فاضلاب شهرستان ابرکوه
۲ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۲۹

برگزاری مناقصه بهره‌برداری طرح فاضلاب شهرستان ابرکوه

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان ابرکوه اجرای فاضلاب شهری ابرکوه را یکی از طرح‌های در دست اقدام آبفای شهرستان ذکر کرد و اظهار کرد: مطالعات فاز صفر که همان مطالعات توجیهی، اقتصادی، فنی، زیست‌محیطی بود در سال ۸۶ آغاز و فازهای اول و دوم نیز بلافاصله انجام شد که این کار تا سال ۸۹ به طول انجامید.

پورسید خاطرنشان کرد: در ادامه با حمایت مسئولان استانی و نماینده وقت مجلس، این طرح در وزارتخانه و سازمان برنامه و بودجه کشور و همچنین کمیسیون ماده ۳۲ مصوب و کد اعتبارات ملی گرفت .

مدیر آبفای ابرکوه ادامه داد: طرح فاضلاب شهری ابرکوه عملاً در سال ۱۳۹۰ کلید خورد که بنا بر زمان‌بندی طرح اولیه قرار بود تا پایان سال ۹۶ به مرحله بهره‌برداری برسد ولی متأسفانه اجرای طرح با عدم تخصیص اعتبار در سال‌های گذشته مواجه و باعث شد که سرعت پیشرفت کار پایین آید .

وی با اشاره به این که در مدت چهار سال تنها ۳۰ کیلومتر از مراحل لوله‌گذاری انجام شده است، عنوان کرد: البته مجدداً در سال ۹۵ با تزریق بیش از هشت میلیارد تومان اعتبار، روند اجرایی فاضلاب ابرکوه به جریان افتاد و مردم ابرکوه شاهد لوله‌گذاری ۱۷ کیلومتری این طرح بودند.

وی تأکید کرد: با اختصاص هشت میلیارد تومان دیگر از منابع اعتبارات دولتی، تلاش داریم با انجام مراحل مناقصه و انتخاب پیمانکار تا پایان اسفندماه، مرحله جدیدی طرح را آغاز و عملیات لوله‌گذاری در مناطق شهرک صفائیه، باقی‌مانده شهرک آزادگان، لاین شمالی بلوار امام خمینی(ره)، خیابان‌های سعدی، گلستان، شهید فهمیده و ساحلی را انجام دهیم.

پورسید پیش‌بینی کرد: در صورت تزریق اعتبارات کافی طرح فاضلاب ابرکوه تا سال ۹۹ خاتمه یافته و به بهره‌برداری برسد .

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

پل راه طبيعت برنده مناقصه نگهداری فضای سبز بوستان المهدی و تپه های چهارگانه میدان آزادی شهرداری منطقه 9 شد. مبلغ نهایی قراردارد (ریال) 18,811,591,362 که در تاریخ 1397/10/19. مدت قرارداد 12 ماه و روش انتخاب پیمانکار بصورت مناقصه عمومی بوده...
باستان عمران كاو برنده مناقصه تهیه ، نصب و نگهداری سرپناه و پل فلزی ایستگاه های حمل و نقل عمومی در سطح منطقه شهرداری منطقه 14شد. مبلغ نهایی قراردارد (ریال) 4,933,764,437 که در تاریخ 1397/10/24. مدت قرارداد 8 ماه و روش انتخاب...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها