چهارشنبه, ۲۵ مهر ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه به‌منظور تقویت و توسعه خط برق رسانی شهرآباد
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ , ساعت ۱۰:۰۸

برگزاری مناقصه به‌منظور تقویت و توسعه خط برق رسانی شهرآباد

نماینده دشتی و تنگستان-سید کمال‌الدین شهریاری گفت:براساس تفاهم‌نامه شرکت توانیر و سازمان برنامه و بودجه استان بوشهر در سال گذشته مقرر شد مبلغ ١۶ میلیارد ریال به‌منظور تقویت و توسعه خط برق رسانی شهرآباد منظور و تامین شد که به‌دلیل عدم تخصیص اعتبارات استانی تنها مبلغ ١٠ میلیارد ریال اعتبار ملی تخصیص یافت و با پیگیری‌های مدیرعامل محترم شرکت توزیع برق استان مناقصه کار انجام و پیمانکار آن مشخص و در اسرع وقت فاز اول آن با اعتبارات ملی آغاز می‌شود.

وی یکی از چالش‌های اساسی شهرستان تنگستان را عدم توسعه متوازن تامین برق از ایستگاه‌های فشار قوی برق و ضعیف بودن خطوط انتقال برق این شهرستان دانست و گفت: خداروشکر که با پیگیری‌های انجام شده در سال گذشته، ضمن تصویب نهایی اجرای پست برق جائینک دلوار، بودجه ١٠ میلیارد ریالی از محل اعتبارات ملی شرکت توانیر به توسعه و تقویت خطوط انتقال برق حوزه شهر آباد و روستاهای حومه تخصیص یافته و ابلاغ نیز شده است.

وی از ابلاغ ۱۰ میلیارد ریال اعتبارات ملی شرکت توانیر برای تقویت شبکه برق شهرآباد و روستاهای حومه به‌منظور فراهم شدن برقی کردن چاه های کشاورزی خبر داد.

 عضو ناظر شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان‌بوشهر با تشکر از اهتمام مجموعه سازمان برنامه و بودجه استان افزود: امیدوارم با توجه به تعهد مشارکت استان در انجام این پروژه، موافقت‌نامه و تامین اعتبار تخصیص نیافته سال گذشته بزودی در سال‌جاری انجام و با همت دستگاه‌های استانی و شهرستانی، مقدمات لازم برای برگزاری مناقصه و اجرای فاز دوم این پروژه نیز فراهم شده تا این مطالبه مردم شریف شهرستان تنگستان، شهرآباد و روستاهای حومه برای فراهم شدن زیرساخت‌های برقی‌کردن چاه‌های کشاورزی خود محقق شود.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

حجت حسین پور با اشاره به آغاز هفته تربیت بدنی ابراز داشت: به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی ورزشکاران تمام رشته ها با امام جمعه هشترود دیدار صمیمی خواهند داشت. وی ادامه داد: برگزاری دو روزه کلاس شاتل تایم به میزبانی...
علی کاردر در چهارمین کنگره راهبردی نفت و نیرو با بیان اینکه حرکت از حاکمیت به سمت کارفرمایی، تغییر ساختار کارفرمایی و برون‌سپاری و خصوصی‌سازی از رویکردهای محوری شرکت ملی نفت ایران است، ‌ گفت: برای توسعه سه میدان با...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها