پنجشنبه, ۰۲ اسفند ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه به‌منظور تقویت و توسعه خط برق رسانی شهرآباد
۱۷ مرداد ۱۳۹۷ , ساعت ۱۰:۰۸

برگزاری مناقصه به‌منظور تقویت و توسعه خط برق رسانی شهرآباد

نماینده دشتی و تنگستان-سید کمال‌الدین شهریاری گفت:براساس تفاهم‌نامه شرکت توانیر و سازمان برنامه و بودجه استان بوشهر در سال گذشته مقرر شد مبلغ ١۶ میلیارد ریال به‌منظور تقویت و توسعه خط برق رسانی شهرآباد منظور و تامین شد که به‌دلیل عدم تخصیص اعتبارات استانی تنها مبلغ ١٠ میلیارد ریال اعتبار ملی تخصیص یافت و با پیگیری‌های مدیرعامل محترم شرکت توزیع برق استان مناقصه کار انجام و پیمانکار آن مشخص و در اسرع وقت فاز اول آن با اعتبارات ملی آغاز می‌شود.

وی یکی از چالش‌های اساسی شهرستان تنگستان را عدم توسعه متوازن تامین برق از ایستگاه‌های فشار قوی برق و ضعیف بودن خطوط انتقال برق این شهرستان دانست و گفت: خداروشکر که با پیگیری‌های انجام شده در سال گذشته، ضمن تصویب نهایی اجرای پست برق جائینک دلوار، بودجه ١٠ میلیارد ریالی از محل اعتبارات ملی شرکت توانیر به توسعه و تقویت خطوط انتقال برق حوزه شهر آباد و روستاهای حومه تخصیص یافته و ابلاغ نیز شده است.

وی از ابلاغ ۱۰ میلیارد ریال اعتبارات ملی شرکت توانیر برای تقویت شبکه برق شهرآباد و روستاهای حومه به‌منظور فراهم شدن برقی کردن چاه های کشاورزی خبر داد.

 عضو ناظر شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان‌بوشهر با تشکر از اهتمام مجموعه سازمان برنامه و بودجه استان افزود: امیدوارم با توجه به تعهد مشارکت استان در انجام این پروژه، موافقت‌نامه و تامین اعتبار تخصیص نیافته سال گذشته بزودی در سال‌جاری انجام و با همت دستگاه‌های استانی و شهرستانی، مقدمات لازم برای برگزاری مناقصه و اجرای فاز دوم این پروژه نیز فراهم شده تا این مطالبه مردم شریف شهرستان تنگستان، شهرآباد و روستاهای حومه برای فراهم شدن زیرساخت‌های برقی‌کردن چاه‌های کشاورزی خود محقق شود.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

سازه رهاورد دنا برنده مناقصه قرارداد عملیات تهیه مصالح و اجرای خط کشی معابر سطح منطقه 21 شهرداری منطقه 21 شد. مبلغ نهایی قراردارد (ریال) 27,392,281,487 که در تاریخ 1397/07/11 شد. مدت قرارداد 12 ماه و روش انتخاب پیمانکار بصورت مناقصه عمومی...
شرکت سازانه گستر آرمان برنده مناقصه عملیات احداث پل دوربرگردان غیر همسطح تقاطع مدرس -آفریقا (فاز سوم) شهرداری منطقه 3 شد. مبلغ نهایی قراردارد (ریال) 93,748,670,441 که در تاریخ 1396/12/13 منعقد شد. مدت قرارداد 12 ماه و روش انتخاب پیمانکار بصورت مناقصه...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها