شنبه, ۲۹ دی ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه بیمارستان رازی کوهدشت لرستان
۱۴ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۳۱

برگزاری مناقصه بیمارستان رازی کوهدشت لرستان

کوروش ساکی  در مراسم کلنگ زنی بیمارستان رازی کوهدشت با اشاره به اینکه در شهرستان کوهدشت ۳۲ پروژه بهداشتی درمانی در حال اجرا است، اظهار داشت: برای اجرای این پروژه ها تاکنون ۶۰میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

وی با بیان اینکه امیدواریم با افتتاح بیمارستان رازی باب عظیمی در عرصه درمان شهرستان کوهدشت باز شود، تصریح کرد: دولت تمایل ندارد پروژه هایی که از صفر شروع می شود را کلید بزند، اما در مورد بیمارستان رازی با پیگیری نماینده مردم کوهدشت در مجلس کلنگ احداث پروژه به زمین زده شد و اعتبارات آن تامین شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با تاکید بر اینکه این بیمارستان با تسهیلات بانکی ۶۰میلیارد تومانی ساخته می شود، افزود: اعتبارات آن تامین شده و پیمانکار پروژه نیز با برگزاری مناقصه انتخاب می شود.

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

پل راه طبيعت برنده مناقصه نگهداری فضای سبز بوستان المهدی و تپه های چهارگانه میدان آزادی شهرداری منطقه 9 شد. مبلغ نهایی قراردارد (ریال) 18,811,591,362 که در تاریخ 1397/10/19. مدت قرارداد 12 ماه و روش انتخاب پیمانکار بصورت مناقصه عمومی بوده...
باستان عمران كاو برنده مناقصه تهیه ، نصب و نگهداری سرپناه و پل فلزی ایستگاه های حمل و نقل عمومی در سطح منطقه شهرداری منطقه 14شد. مبلغ نهایی قراردارد (ریال) 4,933,764,437 که در تاریخ 1397/10/24. مدت قرارداد 8 ماه و روش انتخاب...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها