دوشنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه جداسازی زباله در بیرجند
۱۷ اسفند ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۴۷

برگزاری مناقصه جداسازی زباله در بیرجند

شهردار بیرجند – محمدعلی جاوید مهمترین پروژه عمرانی سال آینده شهرداری بیرجند را تکمیل پروژه پل موسی بن جعفر (ع) و اتصال آن به سه راه اسدی اعلام کرد و افزود: این طرح با مشکلات تملکی روبرو است که با توجه به اقدامات انجام شده پیش بینی می شود تا خرداد ۹۷ به پایان برسد.

شهردار بیرجند ادامه داد: عملیات اجرایی پروژه احداث خطی بوستانی در حاشیه بلوار پیامبر اعظم (ص) نیز در سال آینده آغاز می شود.
وی زیباسازی ورودی های شهر بیرجند را یکی از دغدغه های شهرداری دانست و اظهار امیدواری کرد تا پایان اسفند ماه این بلوارها به خصوص بلوار آیت الله عبادی زیباسازی شود که به طور حتم با اجرای المان ها و گل کاری، مردم شاهد تغییرات محسوس این ورودی ها خواهند بود.

جاوید با بیان اینکه ماجرای زباله گردها این روزها به یکی از دغدغه های مهم شهرداری بیرجند تبدیل شده است بیان کرد: با اجرای طرح جداسازی زباله از مبدا و مشارکت شهروندان می توان تا حدودی جلوی این معضل را گرفت.
وی اضافه کرد: طرح های جداسازی زباله از مبدا پیشنهاد و آگهی مناقصه پیمانکار آن نیز تا چند روز آینده منتشر خواهد شد.
وی گفت: به زودی همایش سراسری شهرداران کشور در بیرجند به عنوان تمیزترین شهر کشور برگزار می شود که در تمامی زمینه و مشکلات شهری، نظرات و پیشنهادات شهرداران شهرهای مختلف مطرح و برای هر شهر پایش خواهد شد.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت در سفر یک روزه خود به بوشهر و بازدید از دانشگاه علوم پزشکی این شهر اظهار کرد: در بازدید یک روزه که از این دانشگاه به عمل آوردم و بر اساس نظرات دانشجویان و نمایندگان...
مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد اظهار کرد:  تعرفه‌های خدمات عمومی ما در بهشت رضا(ع) در سال آینده حدود 10 درصد تغییر خواهد کرد. در سال جاری هزینه خدمات 808 هزار تومان بوده که در سال 97 به 888 هزار تومان می‌رسد....

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها