چهارشنبه, ۲۸ شهریور ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه جداسازی زباله در بیرجند
۱۷ اسفند ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۴۷

برگزاری مناقصه جداسازی زباله در بیرجند

شهردار بیرجند – محمدعلی جاوید مهمترین پروژه عمرانی سال آینده شهرداری بیرجند را تکمیل پروژه پل موسی بن جعفر (ع) و اتصال آن به سه راه اسدی اعلام کرد و افزود: این طرح با مشکلات تملکی روبرو است که با توجه به اقدامات انجام شده پیش بینی می شود تا خرداد ۹۷ به پایان برسد.

شهردار بیرجند ادامه داد: عملیات اجرایی پروژه احداث خطی بوستانی در حاشیه بلوار پیامبر اعظم (ص) نیز در سال آینده آغاز می شود.
وی زیباسازی ورودی های شهر بیرجند را یکی از دغدغه های شهرداری دانست و اظهار امیدواری کرد تا پایان اسفند ماه این بلوارها به خصوص بلوار آیت الله عبادی زیباسازی شود که به طور حتم با اجرای المان ها و گل کاری، مردم شاهد تغییرات محسوس این ورودی ها خواهند بود.

جاوید با بیان اینکه ماجرای زباله گردها این روزها به یکی از دغدغه های مهم شهرداری بیرجند تبدیل شده است بیان کرد: با اجرای طرح جداسازی زباله از مبدا و مشارکت شهروندان می توان تا حدودی جلوی این معضل را گرفت.
وی اضافه کرد: طرح های جداسازی زباله از مبدا پیشنهاد و آگهی مناقصه پیمانکار آن نیز تا چند روز آینده منتشر خواهد شد.
وی گفت: به زودی همایش سراسری شهرداران کشور در بیرجند به عنوان تمیزترین شهر کشور برگزار می شود که در تمامی زمینه و مشکلات شهری، نظرات و پیشنهادات شهرداران شهرهای مختلف مطرح و برای هر شهر پایش خواهد شد.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

سید مهران عالم زاده-شهردار کرمان  در خصوص آسفالت معابر شهر کرمان بیان کرد: با توجه به محدودیت منابع مالی در بحث آسفالت حدود ۴۰ میلیارد تومان از محل فاینانس و تامین مالی توسط پیمانکار در بودجه دیده شده است. وی ادامه داد:...
حسن بهرام نیا -نماینده مردم نهاوند در مجلس گفت: به منظور ادامه اجرای عملیات ۸ کیلومتر دیگر از محور نهاوند- آورزمان از سه راهی عشوند تا سه راهی آورزمان با انتخاب پیمانکار استانی و با ۲۰ میلیارد تومان اعتبار درخواست...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها