جمعه, ۲۷ مهر ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه جهت تعیین پیمانکار نسبت به تفکیک پسماندهای تولیدی
۲۰ شهریور ۱۳۹۷ , ساعت ۱۲:۲۳

برگزاری مناقصه جهت تعیین پیمانکار نسبت به تفکیک پسماندهای تولیدی

شهردار منطقه۱۳- مرتضی رحمان زاده از اتمام عملیات احداث سوله بازیافت و پردازش پسماندها خشک در این منطقه خبر داد و گفت: این طرح در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد.

وی گفت: با توجه به اهمیت موضوع تفکیک زباله و به منظور بازیافت زباله‌های موجود در سطح شهر، سوله بازیافت و پردازش پسماند خشک در میدان کلاهدوز ،اتوبان شهید دوران بعد از پمپ گاز در مرحله بهره بهره‌برداری است.

به گفته وی این سوله در زمینی به وسعت هزار و ۴۵۰ متر مربع دارای خط پردازش با ظرفیت اسمی ۵۰ تن در روز  احداث شده که شامل ساختمان اسکان کارگری به وسعت ۲۸۰ متر مربع در دو طبقه است .

شهردارمنطقه با اشاره به تغییر ایستگاه بازیافت قدیم به ایستگاه میانی که روزانه ٢٠٠تن پسماند در آن پردازش می شود ادامه داد: شهرداری منطقه ۱۳ برای اولین بار در شهر تهران اقدام به ساخت سوله جدید کرده است که  در محل این سوله، با برپایی تاسیسات ،انواع پسماندهای خشک جمع آوری شده توسط پیمانکاران، پردازش و جداسازی می شود.

وی تصریح کرد : با افتتاح سوله جدید از تفکیک دستی پسماند های خشک ممانعت و کل کار به روش علمی ،مکانیکی و صنعتی صورت می گیرد که این امر آلودگی های زیست محیطی را کاهش می دهد.

شهردار منطقه ۱۳ با بیان اینکه با توجه به اجرای  طرح تجمیع پسماند تر وخشک  در منطقه ۱۳ به  عنوان  منطقه پیشگام  در شهر تهران خاطر نشان کرد: این منطقه با تعیین پیمانکار به روش مناقصه ،نسبت به تفکیک صد در صدی پسماندهای تولیدی شهروندان روی خط پردازش در سوله بازیافت اقدام می کنند.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

محمد سلطان‌حسینی اظهار داشت: ما موظفیم بر اساس شاخص‌هایی که برایمان تعیین می کنند مسیر خود را مشخص کنیم. این شاخص‌ها به دو دسته شاخص‌های عمومی و اختصاصی تقسیم و ارزیابی عملکرد سازمان‌های اجرایی بر اساس آنها انجام می‌گیرد. وی ادامه...
دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت: به دلیل عدم احراز صلاحیت شرکت برنده مزایده واگذاری کشت و صنعت مغان این واگذاری فعلا به حالت تعلیق درآمده است. ‌سیدناصر عتباتی در حاشیه چهارمین جلسه شورای حفظ حقوق بیت‌المال و اراضی ملی و...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها