دوشنبه, ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه جهت تعیین پیمانکار نسبت به تفکیک پسماندهای تولیدی
۲۰ شهریور ۱۳۹۷ , ساعت ۱۲:۲۳

برگزاری مناقصه جهت تعیین پیمانکار نسبت به تفکیک پسماندهای تولیدی

شهردار منطقه۱۳- مرتضی رحمان زاده از اتمام عملیات احداث سوله بازیافت و پردازش پسماندها خشک در این منطقه خبر داد و گفت: این طرح در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد.

وی گفت: با توجه به اهمیت موضوع تفکیک زباله و به منظور بازیافت زباله‌های موجود در سطح شهر، سوله بازیافت و پردازش پسماند خشک در میدان کلاهدوز ،اتوبان شهید دوران بعد از پمپ گاز در مرحله بهره بهره‌برداری است.

به گفته وی این سوله در زمینی به وسعت هزار و ۴۵۰ متر مربع دارای خط پردازش با ظرفیت اسمی ۵۰ تن در روز  احداث شده که شامل ساختمان اسکان کارگری به وسعت ۲۸۰ متر مربع در دو طبقه است .

شهردارمنطقه با اشاره به تغییر ایستگاه بازیافت قدیم به ایستگاه میانی که روزانه ٢٠٠تن پسماند در آن پردازش می شود ادامه داد: شهرداری منطقه ۱۳ برای اولین بار در شهر تهران اقدام به ساخت سوله جدید کرده است که  در محل این سوله، با برپایی تاسیسات ،انواع پسماندهای خشک جمع آوری شده توسط پیمانکاران، پردازش و جداسازی می شود.

وی تصریح کرد : با افتتاح سوله جدید از تفکیک دستی پسماند های خشک ممانعت و کل کار به روش علمی ،مکانیکی و صنعتی صورت می گیرد که این امر آلودگی های زیست محیطی را کاهش می دهد.

شهردار منطقه ۱۳ با بیان اینکه با توجه به اجرای  طرح تجمیع پسماند تر وخشک  در منطقه ۱۳ به  عنوان  منطقه پیشگام  در شهر تهران خاطر نشان کرد: این منطقه با تعیین پیمانکار به روش مناقصه ،نسبت به تفکیک صد در صدی پسماندهای تولیدی شهروندان روی خط پردازش در سوله بازیافت اقدام می کنند.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

شرکت سازانه گستر آرمان برنده مناقصه عملیات احداث پل دوربرگردان غیر همسطح تقاطع مدرس -آفریقا (فاز سوم) شهرداری منطقه 3 شد. مبلغ نهایی قراردارد (ریال) 93,748,670,441 که در تاریخ 1396/12/13 منعقد شد. مدت قرارداد 12 ماه و روش انتخاب پیمانکار بصورت مناقصه...
بتن خاک مشاهیر برنده مناقصه عملیات اجرایی احداث ونگهداری چاه های جذبی شهرداری منطقه 7 شد. مبلغ نهایی قراردارد (ریال) 3,136,494,280 که در تاریخ 1397/05/29 منعقد شد. مدت قرارداد 12 ماه و روش انتخاب پیمانکار بصورت مناقصه عمومی بوده...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها