دوشنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه دفع پسماند زباله در کیش
۹ اسفند ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۱۰

برگزاری مناقصه دفع پسماند زباله در کیش

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش – محمد ابراهیم انصاری لاری با بیان اینکه این طرح براساس برنامه زمانبندی باید ۱۸ ماهه به بهره برداری برسد افزود: ترمینال فرودگاه کیش هفته دولت سال ۹۸ بهره برداری خواهد رسید تا مردم از ترمینال جدید فرودگاه استفاده کنند.
مدیرعامل منطقه آزاد کیش افزود: برای احداث این طرح بین ۳۰۰ تا ۳۵۰ میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده است که بخشی هزینه شده و ۲۰۰ میلیارد تومان دیگر باید هزینه شود.

وی تصریح کرد: پروژه های اسکله ۳۵ هزار تنی از دیگر طرح های در دست احداث جزیره کیش است که خرداد ماه سال آینده بهره برداری می شود.
وی با بیان اینکه یکی از بحث های زیربنایی پسماندها و دفع زباله است که در جزیره شرایط بدی داشت افزود: پیمانکار کار را به نتیجه نمی رساند و خلعید شد و اسناد مناقصه ارایه شده است که بزودی پیمانکار قوی بحث پسماند زباله مدیریت می شود.
وی با اشاره به اهمیت جذب گردشگر در جزیره کیش نیز ادامه داد: هزینه های سفر به کیش کمی بالا بوده اما اسفندماه و تعطیلات نوروزی هزینه سفر به کیش در همه بخش ها ۳۰ درصد کاهش یافته است.
انصاری لاری گفت: همه بخش ها و شرکت های پروازی و غیره تعهد کردند هزینه سفر به کیش را کاهش دهند این در حالی است که در این محدوده زمانی تعداد گردشگر در کیش بسیار بالا است اما همه متعهد شدیم ۳۰ درصد هزینه سفر به کیش کاهش یابد.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت در سفر یک روزه خود به بوشهر و بازدید از دانشگاه علوم پزشکی این شهر اظهار کرد: در بازدید یک روزه که از این دانشگاه به عمل آوردم و بر اساس نظرات دانشجویان و نمایندگان...
مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد اظهار کرد:  تعرفه‌های خدمات عمومی ما در بهشت رضا(ع) در سال آینده حدود 10 درصد تغییر خواهد کرد. در سال جاری هزینه خدمات 808 هزار تومان بوده که در سال 97 به 888 هزار تومان می‌رسد....

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها