سه شنبه, ۲۶ تیر ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه راه آهن بوشهر – شیراز
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۰۱

برگزاری مناقصه راه آهن بوشهر – شیراز

در آیین افتتاح و بهره برداری از طرح ‌های عمرانی شهر جدید عالیشهر بوشهر با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی استاندار بوشهر گفت: ۵۸۰ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای بزرگراه دالکی به کنارتخته(حدفاصل بوشهر – شیراز) اختصاص یافته است که نقشی مهم در تسریع و تکمیل این طرح دارد.

عبدالکریم گراوند افزود: تامین اعتبار بزرگراه دالکی به کنارتخته و برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار آن بعد از انعقاد قرارداد فاینانس راه آهن بوشهر – شیراز عیدی دوم وزیر راه و شهرسازی به مردم استان بوشهر است.
وی ادامه داد: با امضای قرارداد فاینانس این طرح با شرکت چینی امیدواریم این طرح سال آینده عملیاتی شود تا با تکمیل آن یکی از مطالبات بحق مردم استان بوشهر محقق شود.

گراوند، در ارتباط با شهرهای جدید گفت: از سال ۱۳۹۳ جهت‌گیری دولت به سمت توسعه زیرساخت‌ها در شهرهای جدید بود و با اقداماتی که در شهر جدید عالیشهر انجام گرفت، تامین زیرساخت‌ها، روبناها و جبران کمبودهای مورد نیاز ساکنان این شهر ادامه دارد.
استاندار بوشهر ادامه داد: توجه به اعتبارات برای اجرای طرح‌های زیربنایی و روبنایی در عالیشهر در اولویت برنامه‌ها است که این مهم سال آینده در دستور کار قرار می‌گیرد.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

معاون عمرانی فرمانداری تهران از احداث سه بیمارستان با ظرفیت 1000 تخت خواب از محل مالیات بر ارزش افزوده در شهر تهران خبر داد. غلامحسین آرام در جلسه بررسی مشکلات اهالی منطقه 8 که در محل مسجد جامع نارمک برگزار شد،...
معاون فرهنگی اجتماعی سازمان تامین اجتماعی به اعلام جزئیات برنامه‌های فرهنگی و به ویژه سفرهای سیاحتی و زیارتی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی پرداخت و اظهار کرد: سال گذشته حدود ۳۳ هزار نفر از مستمری بگیران تامین اجتماعی به...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها