شنبه, ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه راه آهن بوشهر – شیراز
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۰۱

برگزاری مناقصه راه آهن بوشهر – شیراز

در آیین افتتاح و بهره برداری از طرح ‌های عمرانی شهر جدید عالیشهر بوشهر با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی استاندار بوشهر گفت: ۵۸۰ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای بزرگراه دالکی به کنارتخته(حدفاصل بوشهر – شیراز) اختصاص یافته است که نقشی مهم در تسریع و تکمیل این طرح دارد.

عبدالکریم گراوند افزود: تامین اعتبار بزرگراه دالکی به کنارتخته و برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار آن بعد از انعقاد قرارداد فاینانس راه آهن بوشهر – شیراز عیدی دوم وزیر راه و شهرسازی به مردم استان بوشهر است.
وی ادامه داد: با امضای قرارداد فاینانس این طرح با شرکت چینی امیدواریم این طرح سال آینده عملیاتی شود تا با تکمیل آن یکی از مطالبات بحق مردم استان بوشهر محقق شود.

گراوند، در ارتباط با شهرهای جدید گفت: از سال ۱۳۹۳ جهت‌گیری دولت به سمت توسعه زیرساخت‌ها در شهرهای جدید بود و با اقداماتی که در شهر جدید عالیشهر انجام گرفت، تامین زیرساخت‌ها، روبناها و جبران کمبودهای مورد نیاز ساکنان این شهر ادامه دارد.
استاندار بوشهر ادامه داد: توجه به اعتبارات برای اجرای طرح‌های زیربنایی و روبنایی در عالیشهر در اولویت برنامه‌ها است که این مهم سال آینده در دستور کار قرار می‌گیرد.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

معاون امور زیربنایی، حمل و نقل و ترافیک شهرداری زاهدان - محمود دشتی اظهار داشت: برخی از عوامل نظیر نبود توسعه متوازن شهرسازی، گسترش نیافتن ساختارها و بسترهای ترافیکی در سالیان گذشته، ورود خودروهای جدید به شهر و برخی عوامل مشابه...
سخنگوی سازمان غذا و دارو با تاکید بر این‌که قیمت‌گذاری در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی در اختیار بازار نیست، گفت: از گذشته هم روال بر این بوده که سازمان غذا و دارو از طریق کمیسیون قیمت‌گذاری نسبت به تعیین...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها