سه شنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه راه آهن بوشهر – شیراز
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۰۱

برگزاری مناقصه راه آهن بوشهر – شیراز

در آیین افتتاح و بهره برداری از طرح ‌های عمرانی شهر جدید عالیشهر بوشهر با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی استاندار بوشهر گفت: ۵۸۰ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای بزرگراه دالکی به کنارتخته(حدفاصل بوشهر – شیراز) اختصاص یافته است که نقشی مهم در تسریع و تکمیل این طرح دارد.

عبدالکریم گراوند افزود: تامین اعتبار بزرگراه دالکی به کنارتخته و برگزاری مناقصه و انتخاب پیمانکار آن بعد از انعقاد قرارداد فاینانس راه آهن بوشهر – شیراز عیدی دوم وزیر راه و شهرسازی به مردم استان بوشهر است.
وی ادامه داد: با امضای قرارداد فاینانس این طرح با شرکت چینی امیدواریم این طرح سال آینده عملیاتی شود تا با تکمیل آن یکی از مطالبات بحق مردم استان بوشهر محقق شود.

گراوند، در ارتباط با شهرهای جدید گفت: از سال ۱۳۹۳ جهت‌گیری دولت به سمت توسعه زیرساخت‌ها در شهرهای جدید بود و با اقداماتی که در شهر جدید عالیشهر انجام گرفت، تامین زیرساخت‌ها، روبناها و جبران کمبودهای مورد نیاز ساکنان این شهر ادامه دارد.
استاندار بوشهر ادامه داد: توجه به اعتبارات برای اجرای طرح‌های زیربنایی و روبنایی در عالیشهر در اولویت برنامه‌ها است که این مهم سال آینده در دستور کار قرار می‌گیرد.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

سترگ سازه پیمان برنده مناقصه اجرای عملیات نگهداشت انهار،جداول و پیاده رو سازی در سطح نواحی 1-2-3 منطقه 10 شامل آدرس های خیابان حسام الدین،خیابان مرتضوی،خیابان جمهوری،بلوار بریانک،خیابان امام خمینی، خیابان نواب و ..... شهرداری منطقه 10 شد. مبلغ نهایی قراردارد...
شرکت راه سازان ساعی برنده مناقصه تعمیر،نگهداری و بهسازی معابر سطح ناحیه سه شهرداری منطقه 21 شد. مبلغ نهایی قراردارد (ریال) 25,767,530,402 که در تاریخ 1396/06/13 شد. مدت قرارداد 1 سال و روش انتخاب پیمانکار بصورت مناقصه عمومی بوده...

مطالب مرتبط با برچسب

استاندار بوشهر گفت: برطرف کردن مشکلات آب و برق اولویت اول استان بوشهر است و در این راستا اقدامات خوبی صورت گرفته و پیگیری‌های مستمری را در این راستا داریم. عبدالکریم گراوند در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان بوشهر اظهار...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها