شنبه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه روکش آسفالت محور های جاسک
۲۶ فروردین ۱۳۹۷ , ساعت ۹:۴۴

برگزاری مناقصه روکش آسفالت محور های جاسک

معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان گفت: ۳۰ کیلومتر راه محور شهرستان جاسک به جکدان درحال ترمیم بوده و هفته دولت امسال به بهره برداری می رسد.

میرداد میردادی افزود: ازاین میزان راه یاده شده، هم اکنون ۱۶کیلومتر آن آسفالت شده است.
وی ادامه داد: ۳۲ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی برای ترمیم این راه در نظر گرفته شده که با اصلاح آن رفت وآمد مردم بهبود پیدا می کند.
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان اظهار داشت: همچنین ۲۵ کیلومتر روکش آسفالت محور های قلعه گنج به بشاگرد، میناب و جاسک با اعتبار ۲۵ میلیارد ریال درحال مناقصه است.
میردادی، از بهره برداری روکش آسفالت جاسک کنارک و راه روستایی این محور به طول ۴۰ کیلومتر و با اعتبار افزون بر ۴۵میلیارد ریال درهفته دولت خبر داد.
وی یاد آور شد: ریختن زباله، نخاله و مصالح ساختمانی در حریم جاده ها علاوه بر جریمه نقدی و جبران خسارت، یک ماه تا ۲ سال حبس دارد.
وی خاطر نشان کرد: حریم راه جزء تفکیک ناپذیر راه بوده از این رو حفظ و زیبایی آن موجب آرامش و آسایش در حین رانندگی است.
وی اضافه کرد: پاکسازی و زیبا سازی حریم راه های استان نیاز به یک فرهنگ سازی وسیع در سطح عموم دارد، مردم و مسوولان باید خود را نسبت به پاکسازی و زیبا سازی حریم راههای ارتباطی پاسخگو بدانند.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

بلند اختر پیام برنده مناقصه عملیات ترمیم و مرمت دیوار حائل سطح منطقه فاز 2 شهرداری منطقه 2 شد. مبلغ نهایی قراردارد (ریال) 7,134,350,945 که در تاریخ 1396/07/01 منعقد شد. مدت قرارداد 15 ماه و روش انتخاب پیمانکار بصورت مناقصه عمومی بوده...
راه وساختمانی سروش ستایش برنده مناقصه تعمیر،نگهداری و بهسازی معابر در سطح ناحیه دو شهرداری منطقه 8 شد. مبلغ نهایی قراردارد (ریال) 8,446,307,312 که در تاریخ 1396/08/13 منعقد شد. مدت قرارداد 9 ماه و روش انتخاب پیمانکار بصورت مناقصه عمومی بوده...

مطالب مرتبط با برچسب

رضا عبدی، مدیر روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‎ای استان اظهار کرد: پل "کوره‌ دشت" بر اثر سیلاب سال 94 به‌ طور کامل تخریب و پل کنونی  موقتا جهت برقراری ارتباط اهالی دهستان کوهدشت شمالی جایگزین...
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جده‌ای استان اصفهان در جلسه بررسی مشکلات تکمیل پروژه‌های راهسازی شهرضا، اظهار کرد: در حال حاضر ۱۱۳ دوربین ثبت تخلف در محورهای مواصلاتی استان فعال است که علاوه بر این تعداد، دوربین ثبت تخلف محور...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها