سه شنبه, ۲۶ تیر ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه روکش آسفالت محور های جاسک
۲۶ فروردین ۱۳۹۷ , ساعت ۹:۴۴

برگزاری مناقصه روکش آسفالت محور های جاسک

معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان گفت: ۳۰ کیلومتر راه محور شهرستان جاسک به جکدان درحال ترمیم بوده و هفته دولت امسال به بهره برداری می رسد.

میرداد میردادی افزود: ازاین میزان راه یاده شده، هم اکنون ۱۶کیلومتر آن آسفالت شده است.
وی ادامه داد: ۳۲ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی برای ترمیم این راه در نظر گرفته شده که با اصلاح آن رفت وآمد مردم بهبود پیدا می کند.
معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان اظهار داشت: همچنین ۲۵ کیلومتر روکش آسفالت محور های قلعه گنج به بشاگرد، میناب و جاسک با اعتبار ۲۵ میلیارد ریال درحال مناقصه است.
میردادی، از بهره برداری روکش آسفالت جاسک کنارک و راه روستایی این محور به طول ۴۰ کیلومتر و با اعتبار افزون بر ۴۵میلیارد ریال درهفته دولت خبر داد.
وی یاد آور شد: ریختن زباله، نخاله و مصالح ساختمانی در حریم جاده ها علاوه بر جریمه نقدی و جبران خسارت، یک ماه تا ۲ سال حبس دارد.
وی خاطر نشان کرد: حریم راه جزء تفکیک ناپذیر راه بوده از این رو حفظ و زیبایی آن موجب آرامش و آسایش در حین رانندگی است.
وی اضافه کرد: پاکسازی و زیبا سازی حریم راه های استان نیاز به یک فرهنگ سازی وسیع در سطح عموم دارد، مردم و مسوولان باید خود را نسبت به پاکسازی و زیبا سازی حریم راههای ارتباطی پاسخگو بدانند.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

معاون عمرانی فرمانداری تهران از احداث سه بیمارستان با ظرفیت 1000 تخت خواب از محل مالیات بر ارزش افزوده در شهر تهران خبر داد. غلامحسین آرام در جلسه بررسی مشکلات اهالی منطقه 8 که در محل مسجد جامع نارمک برگزار شد،...
معاون فرهنگی اجتماعی سازمان تامین اجتماعی به اعلام جزئیات برنامه‌های فرهنگی و به ویژه سفرهای سیاحتی و زیارتی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی پرداخت و اظهار کرد: سال گذشته حدود ۳۳ هزار نفر از مستمری بگیران تامین اجتماعی به...

مطالب مرتبط با برچسب

رضا عبدی، مدیر روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‎ای استان اظهار کرد: پل "کوره‌ دشت" بر اثر سیلاب سال 94 به‌ طور کامل تخریب و پل کنونی  موقتا جهت برقراری ارتباط اهالی دهستان کوهدشت شمالی جایگزین...
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جده‌ای استان اصفهان در جلسه بررسی مشکلات تکمیل پروژه‌های راهسازی شهرضا، اظهار کرد: در حال حاضر ۱۱۳ دوربین ثبت تخلف در محورهای مواصلاتی استان فعال است که علاوه بر این تعداد، دوربین ثبت تخلف محور...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها