پنجشنبه, ۰۲ اسفند ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه ساخت سقف ورزشگاه ۶ هزار نفری بجنورد
۲۰ تیر ۱۳۹۷ , ساعت ۸:۲۹

برگزاری مناقصه ساخت سقف ورزشگاه ۶ هزار نفری بجنورد

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی از تخصیص ۱۶ میلیارد تومان اعتبار برای طرح های ورزشی این استان خبر داد و اظهار کرد: امسال ۲۸ میلیارد تومان اعتبار برای طرح های ورزشی استان پیش بینی شده که تاکنون ۱۶ میلیارد تومان آن تخصیص یافته است.

کوروش بهادری افزود: ۱۶ میلیارد باقی مانده این اعتبار در دو مرحله که نیمی از آن نقدی و هشت میلیارد دیگر طی دو سال آینده تخصیص می یابد.

وی در ادامه به نوسان نرخ ارز و تاثر آن بر جذب اعتبارات ورزشی اشاره کرد و گفت: باتوجه به اینکه نرخ ارز سبب بالا رفتن قیمت اجناس ورزشی شده در جذب اعتبارات نیز مشکل ایجاد کرده اما تلاش داریم با اعتبارات موجود برای موفقیت ورزشکاران اقدامات لازم را انجام بدهیم.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی تصریح کرد: همچنین افزایش قیمت ها در نتیجه نوسان نرخ ارز، از استقبال پیمان کاران برای اجرای طرح های ورزشی جلوگیری کرده است.

بهادری در ادامه به مشکل چمن مصنوعی زمین فوتبال در مرکز استان خراسان شمالی اشاره کرد و افزود: معضل اجرای چمن مصنوعی زمین فوتبال شماره یک بجنورد در حال پیگیری است و امیدواریم پس از اتمام چمن مصنوعی فوتبال جاجرم، عملیاتی شود.

وی همچنین در رابطه با سقف ورزشگاه ۶ هزار نفری بجنورد، گفت: برای ساخت سقف این سالن به زودی مناقصه گذاشته می شود تا پس بهره برداری میزبان مسابقات آسیایی در این مکان باشیم.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی در ادامه داد به نام آوران رشته کوراش این استان اشاره و اظهار کرد: وجود قهرمانان این رشته ورزشی سبب شده تا نگاه ویژه ای به کوراش شود به طوری که برای ساخت دهکده کوراش در بجنورد، چهار میلیارد تومان اعتبار مصوب شده است.

بهادری تاکید کرد: حفظ ورزش کوراش در خراسان شمالی ضرورت دارد چرا که پس از رسمیت یافتن این رشته، بسیاری از استان های کشور برای گرفتن کوراش به نام خود تلاش دارند.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

سازه رهاورد دنا برنده مناقصه قرارداد عملیات تهیه مصالح و اجرای خط کشی معابر سطح منطقه 21 شهرداری منطقه 21 شد. مبلغ نهایی قراردارد (ریال) 27,392,281,487 که در تاریخ 1397/07/11 شد. مدت قرارداد 12 ماه و روش انتخاب پیمانکار بصورت مناقصه عمومی...
شرکت سازانه گستر آرمان برنده مناقصه عملیات احداث پل دوربرگردان غیر همسطح تقاطع مدرس -آفریقا (فاز سوم) شهرداری منطقه 3 شد. مبلغ نهایی قراردارد (ریال) 93,748,670,441 که در تاریخ 1396/12/13 منعقد شد. مدت قرارداد 12 ماه و روش انتخاب پیمانکار بصورت مناقصه...

مطالب مرتبط با برچسب

محمد صمدی گفت: از سوی شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی مرکز به دبیرخانه شورای گفتگوی اتاق های بازرگانی سراسر کشور امتیازاتی در زمینه های مختلف اتخاذ شده است که دبیرخانه شورای گفتگوی اتاق بازرگانی خراسان شمالی از 80 درصد...
اسامی صادرکنندگان برگزیده استان در سال 97 به شرح ذیل اعلام شد: صادرکنندگان برگزیده استان خراسان شمالی مدیرعامل محترم شرکت پتروشیمی خراسان – حسین شفیعی مدیرعامل محترم شرکت آلومینای ایران- جاجرم- تورج زارع مدیرعامل محترم شرکت مزرعه سبز خرم- احمد هاتفی اولائی مديرعامل محترم شرکت...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها