پربازدید های پنجشنبه, ۲۵ مرداد ۱۳۹۷

پنجشنبه, ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه سراسری طرح نصب مولدهای خورشیدی
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ساعت ۹:۳۹

در منزل مددجویان کمیته امداد اجرا می شود

برگزاری مناقصه سراسری طرح نصب مولدهای خورشیدی

سرپرست اداره کل طرح‌های اقتصادی و خودکفایی کمیته امداد با اعلام اینکه درسال ۹۶ بیش از ۴۴ هزار خانوار مددجو از محل اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی این نهاد به خودکفایی و استقلال اقتصادی رسیدند گفت: متوسط تسهیلات اشتغال پرداخت شده به هر مددجو در کمیته امداد حدود ۱۷ میلیون تومان بود.

وی با اشاره به اینکه طبق برنامه باید سال گذشته ۱۴۰ هزار طرح اشتغال‌زایی برای مددجویان کمیته امداد اجرا می‌شد اظهار کرد: با پیگیری‌های انجام شده در نهایت ۱۳۶ هزار طرح اشتغال ایجاد شد.

علی اکبر خادمی با بیان اینکه در سال ۹۶ سه هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال مددجویان کمیته امداد تعیین شده بود گفت: در مجموع دو هزار و ۳۱۰ میلیارد تومان (معادل ۹۳ درصد) از این اعتبار جذب شد.

وی با اشاره به اینکه طبق بودجه کل کشور در سال ۹۶ باید دو هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان از منابع قرض‌الحسنه بانکی به اشتغال مددجویان این نهاد اختصاص می‌یافت گفت: هزار و ۹۶۷ میلیارد تومان از مبلغ مورد نظر ابلاغ  و در نهایت هزار و ۷۵۱ میلیارد تومان آن جذب شد.

سرپرست مدیرکل طرح‌های اقتصادی و خودکفایی کمیته امداد افزود: همچنین سال گذشته ۴۵۸ میلیارد تومان از محل اعتبارات صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت به اشتغال مددجویان اختصاص داده شد.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته صندوق کارآفرینی امید و صندوق توسعه ملی ۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال مددجویان کمیته امداد پرداختند گفت: بر این اساس در سال ۹۶، سه هزار و ۲۶۶ دستگاه وانت بار با همکاری صندوق کارآفرینی امید و شرکت خودروسازی زامیاد با هدف خودکفایی خانوارهای تحت حمایت به مددجویان این نهاد واگذار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، خادمی درباره پیشرفت طرح نصب مولدهای خورشیدی در منزل مددجویان در سال گذشته توضیح داد: طبق برنامه باید در فاز نخست پنج هزار واحد مولد خورشیدی نصب می‌شد که تاکنون هزار واحد آن به طور کامل نصب و به شبکه توزیع برق متصل شده و سه هزار و ۶۷۶ واحد نیز در مرحله دریافت انعقاد قرارداد، دریافت تسهیلات، نصب و اتصال به شبکه سراسری برق قرار دارد.

وی با تاکید بر اینکه امکانات و منابع مورد نیاز برای نصب مولدهای خورشید بسیج شده است گفت: هم اکنون دفاتر استانی به طور مستقل پیمانکار انتخاب می‌کنند اما امسال با هدف تسریع و ارتقای کمی و کیفی طرح‌ها با برگزاری مناقصه سراسری  از پیمانکارانی که توان فنی و لجستیکی بیشتری دارند نیز استفاده خواهد شد.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

محمدعلی جاوید-شهردار بیرجند با اشاره به اینکه در سال ۹۷ برای پارک جنگلی تامین اعتبار شده است، گفت: برای اینکه پروژه پارک جنگلی با کیفیت بیشتری انجام شود طرح این پارک را از ۲۰ مرداد ماه جاری در روزنامه رسمی...
 رئیس ورزش و جوانان میناب- جعفر متقی از به مناقصه گذاشته شدن احداث فاز اول ورزشگاه ۱۰ هزار نفری این شهرستان خبر داد. وی با اشاره به اینکه شهرستان میناب در رشته های ورزشی استعداد های بی نظیری دارد گفت: سالهاست...

مطالب مرتبط با برچسب

ابوالقاسم رستگار با بیان اینکه تمامی ۱۸۰هزار نفر یتیم تحت حمایت کمیته امداد دارای حامی هستند، گفت: حامی به فردی گفته می شود که برای یک دوره یکساله یا بیشتر، یک یا چند نفر از ایتام تحت حمایت کمیته امداد...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها