جمعه, ۲۷ مهر ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه طرح آبرسانی جنوب شرق خوزستان
۱۳ آذر ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۵۳

برگزاری مناقصه طرح آبرسانی جنوب شرق خوزستان

غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان گفت: طرح آبرسانی جنوب شرق خوزستان نیز درحال برگزاری مناقصه است و تاکنون بیش از ۴۷ شرکت برای مناقصه اعلام آمادگی کرده اند.اعتبار مورد نیاز برای این طرح نیز ۵۸۰ میلیون دلار است.

استاندار خوزستان از اعتبار سه هزار میلیارد ریالی به شرکت آب و فاضلاب خوزستان و اهواز در راستای بهبود شبکه آب خبر داد و اظهار کرد: سیستم های شبکه آبرسانی خوزستان به دلیل قدمت بالا دچار فرسودگی است که بر کیفیت و سلامت آب تاثیر دارد. در مجموع در مدت سه سال مبلغ ۱۰ هزار میلیارد ریال به این پروژه اختصاص می یابد.
وی افزود: انتظار داریم پس از تکمیل این پروژه، پِرت آب از ۴۴ درصد به ۳۰ درصد کاهش یابد و کیفیت و سلامت آب نیز ارتقا یابد.

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

محمد سلطان‌حسینی اظهار داشت: ما موظفیم بر اساس شاخص‌هایی که برایمان تعیین می کنند مسیر خود را مشخص کنیم. این شاخص‌ها به دو دسته شاخص‌های عمومی و اختصاصی تقسیم و ارزیابی عملکرد سازمان‌های اجرایی بر اساس آنها انجام می‌گیرد. وی ادامه...
دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت: به دلیل عدم احراز صلاحیت شرکت برنده مزایده واگذاری کشت و صنعت مغان این واگذاری فعلا به حالت تعلیق درآمده است. ‌سیدناصر عتباتی در حاشیه چهارمین جلسه شورای حفظ حقوق بیت‌المال و اراضی ملی و...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها