جمعه, ۲۹ دی ۱۳۹۶
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه طرح آبرسانی جنوب شرق خوزستان
۱۳ آذر ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۵۳

برگزاری مناقصه طرح آبرسانی جنوب شرق خوزستان

غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان گفت: طرح آبرسانی جنوب شرق خوزستان نیز درحال برگزاری مناقصه است و تاکنون بیش از ۴۷ شرکت برای مناقصه اعلام آمادگی کرده اند.اعتبار مورد نیاز برای این طرح نیز ۵۸۰ میلیون دلار است.

استاندار خوزستان از اعتبار سه هزار میلیارد ریالی به شرکت آب و فاضلاب خوزستان و اهواز در راستای بهبود شبکه آب خبر داد و اظهار کرد: سیستم های شبکه آبرسانی خوزستان به دلیل قدمت بالا دچار فرسودگی است که بر کیفیت و سلامت آب تاثیر دارد. در مجموع در مدت سه سال مبلغ ۱۰ هزار میلیارد ریال به این پروژه اختصاص می یابد.
وی افزود: انتظار داریم پس از تکمیل این پروژه، پِرت آب از ۴۴ درصد به ۳۰ درصد کاهش یابد و کیفیت و سلامت آب نیز ارتقا یابد.

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: مراحل ساخت سالن 4500 نفری اهواز پس از 12 سال توقف، مجددا از سر گرفته می‌شود، مراحل ساخت این سالن در سال 82 آغاز و سپس عملیات آن با 19 درصد پیشرفت فیزیکی در...
  جعفر سبحانی مشاور رییس سازمان خصوصی سازی در خصوص واگذاری شرکت آلومینیوم المهدی و هرمزال و شائبه‌های پیش آمده گفت: این کارخانه سه سال قبل واگذار شد و بارها دوستان شبهاتی را پیرامون واگذاری آن مطرح کردند به طوری که این...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها