شنبه, ۰۵ خرداد ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه عملیات اجرایی سد دره امیری
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ساعت ۹:۴۳

برگزاری مناقصه عملیات اجرایی سد دره امیری

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم درمجلس شورای اسلامی گفت: در بازدید امروز وزیر ورزش و جوانان از استخر دیلم استان بوشهر موافقت شد این طرح با مشارکت ۵۰ درصدی وزارت ورزش و استانداری بوشهر در تامین اعتبار ملی و استانی در سال ۱۳۹۸ به بهره برداری برسد.

حجت الاسلام عبدالحمید خدری در بندردیلم افزود: یکی ازاهداف حضور وزیران درشهرستان های حوزه انتخابیه بررسی مسایل ومشکلات و وضعیت طرح هاست.
وی، حضور وزیر ورزش وجوانان را به عنوان هشتمین نماینده دولت تدبیر و امید به شهرستان دیلم مایه خیر و برکت دانست و بیان کرد: سالن های ورزشی بانوان و کشتی شهر دیلم دردهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید.
وی اضافه کرد: اصلاح قانون مصوبه ته لنجی برای تامین ارتزاق و معیشت مردم ، آغاز رسمی فعالیت طرح پتروشیمی شمال استان با سرمایه گذاری ۱۰۰ تا ۱۲۰ هزار میلیارد ریال و عملیات اجرایی طرح سد دره امیری، سه برنامه محوری برای توسعه شهرستان دیلم درسال جاری در کنار سایر خدمات است.
خدری بیان کرد: عملیات اجرایی سد دره امیری درمرحله مناقصه است که پس از انتخاب پیمانکار شروع خواهد شد و درکنار تحول کشاورزی منطقه ایجاد اشتغال را در روستاها فراهم خواهد کرد.
وزیر ورزش و جوانان روز پنجشنبه در سفر به استان بوشهر سالن ورزشی روستای محمدعامری تنگستان، خوابگاه های ورزشی شهرستان های دشتستان و گناوه را افتتاح و از برخی طرح های ورزشی در این استان بازدید کرد.

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

شهردار کرمانشاه گفت : با 2 منبع مالی جدید قرار است وضعیت آسفالت شهر دچار یک تحول مثبت شود. یکی از این منابع، کمک دولت به مبلغ 210 میلیارد ریال از محل اعتبارات سال 96 است که به تازگی ابلاغ شده...
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: سالانه 450 میلیون متر مکعب فاضلاب وارد پیکره آبی این استان می شود که از این میزان، 310 میلیون متر مکعب در سال فاضلاب ورودی به کارون است.صادق حقیقی پور در نشست شورای...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها