پنجشنبه, ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه عملیات اجرایی سد دره امیری
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ساعت ۹:۴۳

برگزاری مناقصه عملیات اجرایی سد دره امیری

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم درمجلس شورای اسلامی گفت: در بازدید امروز وزیر ورزش و جوانان از استخر دیلم استان بوشهر موافقت شد این طرح با مشارکت ۵۰ درصدی وزارت ورزش و استانداری بوشهر در تامین اعتبار ملی و استانی در سال ۱۳۹۸ به بهره برداری برسد.

حجت الاسلام عبدالحمید خدری در بندردیلم افزود: یکی ازاهداف حضور وزیران درشهرستان های حوزه انتخابیه بررسی مسایل ومشکلات و وضعیت طرح هاست.
وی، حضور وزیر ورزش وجوانان را به عنوان هشتمین نماینده دولت تدبیر و امید به شهرستان دیلم مایه خیر و برکت دانست و بیان کرد: سالن های ورزشی بانوان و کشتی شهر دیلم دردهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید.
وی اضافه کرد: اصلاح قانون مصوبه ته لنجی برای تامین ارتزاق و معیشت مردم ، آغاز رسمی فعالیت طرح پتروشیمی شمال استان با سرمایه گذاری ۱۰۰ تا ۱۲۰ هزار میلیارد ریال و عملیات اجرایی طرح سد دره امیری، سه برنامه محوری برای توسعه شهرستان دیلم درسال جاری در کنار سایر خدمات است.
خدری بیان کرد: عملیات اجرایی سد دره امیری درمرحله مناقصه است که پس از انتخاب پیمانکار شروع خواهد شد و درکنار تحول کشاورزی منطقه ایجاد اشتغال را در روستاها فراهم خواهد کرد.
وزیر ورزش و جوانان روز پنجشنبه در سفر به استان بوشهر سالن ورزشی روستای محمدعامری تنگستان، خوابگاه های ورزشی شهرستان های دشتستان و گناوه را افتتاح و از برخی طرح های ورزشی در این استان بازدید کرد.

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

محمدعلی جاوید-شهردار بیرجند با اشاره به اینکه در سال ۹۷ برای پارک جنگلی تامین اعتبار شده است، گفت: برای اینکه پروژه پارک جنگلی با کیفیت بیشتری انجام شود طرح این پارک را از ۲۰ مرداد ماه جاری در روزنامه رسمی...
 رئیس ورزش و جوانان میناب- جعفر متقی از به مناقصه گذاشته شدن احداث فاز اول ورزشگاه ۱۰ هزار نفری این شهرستان خبر داد. وی با اشاره به اینکه شهرستان میناب در رشته های ورزشی استعداد های بی نظیری دارد گفت: سالهاست...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها