چهارشنبه, ۲۵ مهر ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه عملیات ساختمان مدیریت پسماند شهر یاسوج
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ساعت ۹:۳۹

برگزاری مناقصه عملیات ساختمان مدیریت پسماند شهر یاسوج

شهردار یاسوج از آماده سازی طرح مدیریت پسماند شهر یاسوج با پوشش فراشهری خبر داد.

نستهن مقدم پیش از ظهر یکشنبه در نشست مدیریت پسماند استان افزود: این طرح طی هفته جاری ارائه می شود و در صورت عملیاتی شدن، پوشش شهرهایی در اطراف مرکز استان را نیز عملیاتی می کند.

مقدم با اشاره به اینکه طی دو مرحله آگهی عمومی برای فراخوان بخش خصوصی در حوزه مدیریت پسماند ارائه شده است، اظهار کرد: طی این هفته نیز برای سومین بار این آگهی منتشر خواهد شد.

شهردار یاسوج با تاکید بر حرکت به سمت مدیریت اصولی پسماند، ابراز داشت: سه پیمانکار ما موظف شده اند که هرکدام یک دستگاه مکانیزه جمع آوری زباله را وارد مدار کنند.

وی افزود: حوزه مدیریت پسماند مهم است و هدفگذاری هایی برای تحقق اهداف در این بخش انجام شده است.

در ادامه شهردار مادوان با اشاره به ایجاد سایت دفن زباله “دو پشته” دشتروم، گفت: در سال ۹۶ سه موضوع حفر ترانشه، فنس کشی و ایجاد ساختمان مدیریت هدفگذاری شد.

داریوش جهانبخش افزود: در همین راستا طی جلسه ای با محوریت استانداری ۲۰۰ میلیون تومان به حساب دستگاه متولی ریختیم که پس از گذشت چهار ماه این مهم عملیاتی نشد.

جهانبخش تصریح کرد: طی جلسه ای در دفتر فنی استانداری مقرر شد که ما نسبت به اجرای عملیات اقدام کنیم و تا پایان آبان ماه بخشی از عملیات فنس کشی محقق شد و به دلیل شرایط جوی امکان ادامه فعالیت به این سمت از سال موکول شد که تنها بتن پایه فنس مانده است که اجرایی خواهد شد.

شهردار مادوان با اشاره به مناقصه ساختمان مدیریت این سایت، اظهار داشت: تکمیل ساختمان نیز در آینده ای نزدیک عملیاتی می شود.

جهانبخش بخش حفر ترانشه سایت دفن زباله “دوپشته” دشتروم را مهم ارزیابی کرد و خواستار تعیین تکلیف این بخش از پروژه شد.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در نشست بررسی وضعیت پروژه قطار شهری کرمانشاه که با حضور معاون عمرانی استانداری و مدیران حوزه شهری و شهرداری برگزار شد، اظهار داشت: متاسفانه اجرای پروژه قطار شهری کرمانشاه در شکل فعلی و با عبور...
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: طی دو ماه گذشته در دانشگاه علوم پزشکی مشهد بالغ بر 100 میلیارد تومان داروهای حیاتی و موردنیاز بیمارستان‌ها را برای ماه‌های آتی خریداری و ذخیره کرده‌ایم سید محمدحسین بحرینی در...

مطالب مرتبط با برچسب

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهر تهران در برنامه ویژه «روز اسکان بشر» اظهار کرد: در کشور ما ۳۱ مرکز استان، ۴۶۰ شهرستان، هزار و ۲۸۰ شهر و ۶۲ هزار روستا وجود دارد که مجموعاً روزانه ۵۸ هزار تن زباله تولید می کنند،...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها