پربازدید های پنجشنبه, ۲۵ مرداد ۱۳۹۷

پنجشنبه, ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه عملیات ساختمان مدیریت پسماند شهر یاسوج
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ساعت ۹:۳۹

برگزاری مناقصه عملیات ساختمان مدیریت پسماند شهر یاسوج

شهردار یاسوج از آماده سازی طرح مدیریت پسماند شهر یاسوج با پوشش فراشهری خبر داد.

نستهن مقدم پیش از ظهر یکشنبه در نشست مدیریت پسماند استان افزود: این طرح طی هفته جاری ارائه می شود و در صورت عملیاتی شدن، پوشش شهرهایی در اطراف مرکز استان را نیز عملیاتی می کند.

مقدم با اشاره به اینکه طی دو مرحله آگهی عمومی برای فراخوان بخش خصوصی در حوزه مدیریت پسماند ارائه شده است، اظهار کرد: طی این هفته نیز برای سومین بار این آگهی منتشر خواهد شد.

شهردار یاسوج با تاکید بر حرکت به سمت مدیریت اصولی پسماند، ابراز داشت: سه پیمانکار ما موظف شده اند که هرکدام یک دستگاه مکانیزه جمع آوری زباله را وارد مدار کنند.

وی افزود: حوزه مدیریت پسماند مهم است و هدفگذاری هایی برای تحقق اهداف در این بخش انجام شده است.

در ادامه شهردار مادوان با اشاره به ایجاد سایت دفن زباله “دو پشته” دشتروم، گفت: در سال ۹۶ سه موضوع حفر ترانشه، فنس کشی و ایجاد ساختمان مدیریت هدفگذاری شد.

داریوش جهانبخش افزود: در همین راستا طی جلسه ای با محوریت استانداری ۲۰۰ میلیون تومان به حساب دستگاه متولی ریختیم که پس از گذشت چهار ماه این مهم عملیاتی نشد.

جهانبخش تصریح کرد: طی جلسه ای در دفتر فنی استانداری مقرر شد که ما نسبت به اجرای عملیات اقدام کنیم و تا پایان آبان ماه بخشی از عملیات فنس کشی محقق شد و به دلیل شرایط جوی امکان ادامه فعالیت به این سمت از سال موکول شد که تنها بتن پایه فنس مانده است که اجرایی خواهد شد.

شهردار مادوان با اشاره به مناقصه ساختمان مدیریت این سایت، اظهار داشت: تکمیل ساختمان نیز در آینده ای نزدیک عملیاتی می شود.

جهانبخش بخش حفر ترانشه سایت دفن زباله “دوپشته” دشتروم را مهم ارزیابی کرد و خواستار تعیین تکلیف این بخش از پروژه شد.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

محمدعلی جاوید-شهردار بیرجند با اشاره به اینکه در سال ۹۷ برای پارک جنگلی تامین اعتبار شده است، گفت: برای اینکه پروژه پارک جنگلی با کیفیت بیشتری انجام شود طرح این پارک را از ۲۰ مرداد ماه جاری در روزنامه رسمی...
 رئیس ورزش و جوانان میناب- جعفر متقی از به مناقصه گذاشته شدن احداث فاز اول ورزشگاه ۱۰ هزار نفری این شهرستان خبر داد. وی با اشاره به اینکه شهرستان میناب در رشته های ورزشی استعداد های بی نظیری دارد گفت: سالهاست...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها