شنبه, ۲۹ دی ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه مسیر ریلی جهرم در 3 ماه اول سال
۱۶ فروردین ۱۳۹۷ , ساعت ۱۰:۳۰

برگزاری مناقصه مسیر ریلی جهرم در ۳ ماه اول سال

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی گفت: دو مسیر ریلی برای اتصال جهرم به شبکه راه‌آهن سراسری در قانون بودجه‌ی امسال تعریف شده است.

وی افزود: علاوه بر مسیر شیراز- جهرم- لار- بندرعباس، خط آهن جهرم- سروستان – شیراز- تهران نیز در بودجه‌ی امسال دیده شده است.

محمدرضا رضایی با اشاره به تعریف مسیر جدید اتصال جهرم به راه‌آهن ملی، گفت: مسیر جدید خط آهن پیش‌بینی شده بین شیراز- گلگهر بوده و بخشی از آن نیز تا سروستان اجرا شده است؛ با توجه به فاصله‌ی ۸۰ کیلومتری جهرم به این مسیر، اتصال به خط آهن ملی از این طریق مد نظر قرار گرفت.

وی افزود: با حمایت‌های دولت و سازمان برنامه و بودجه مسیر جدید نیز  تعریف و مشاور آن مشخص شده و در حال مطالعه مسیر است که در ۳ ماهه اول سال مناقصه آن برگزار می‌شود.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

پل راه طبيعت برنده مناقصه نگهداری فضای سبز بوستان المهدی و تپه های چهارگانه میدان آزادی شهرداری منطقه 9 شد. مبلغ نهایی قراردارد (ریال) 18,811,591,362 که در تاریخ 1397/10/19. مدت قرارداد 12 ماه و روش انتخاب پیمانکار بصورت مناقصه عمومی بوده...
باستان عمران كاو برنده مناقصه تهیه ، نصب و نگهداری سرپناه و پل فلزی ایستگاه های حمل و نقل عمومی در سطح منطقه شهرداری منطقه 14شد. مبلغ نهایی قراردارد (ریال) 4,933,764,437 که در تاریخ 1397/10/24. مدت قرارداد 8 ماه و روش انتخاب...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها