جمعه, ۲۷ مهر ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه پروژه دشت آب خوان
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ , ساعت ۱۳:۴۸

برگزاری مناقصه پروژه دشت آب خوان

مدیر آب و فاضلاب روستایی شهرستان خاش-فرهاد هاشمزهی گفت: به دلیل تداوم خشکسالی ها که در دو دهه استان سیستان و بلوچستان را فرا گرفته و طی امسال و سال گذشته شدت آن بیشتر بوده، ۴۰ روستای شهرستان در انتظار آبرسانی سیار هستند.

وی بیان کرد: علیرغم اینکه خشکسالی و معضل کم آبی و بی آبی شهرستان خاش را فرا گرفته بود، ولی با اجرای طرح‌های ضربتی و مدیریت در توزیع آب توانستیم بالاترین خدمات را به مردم روستایی انجام دهیم‌.

وی اظهار کرد: امسال تجهیزات و امکانات محدودی در اختیار داشتیم ولی به خوبی کار آبرسانی سیار به ۸۰ روستا با افزون بر ۱۲۰۰ خانوار و بالای ۵ هزار نفر جمعیت با تانکر انجام شد‌.

مدیر آبفار خاش ادامه داد: طی یک سال گذشته، ۴۲ مورد تعویض الکتروپمپ شناور، ۲۱ مورد کف شکنی، ۶ مورد حفر و جایگزینی چاه، ۲۳ کیلومتر اصلاح و بازسازی و اجرای خط،‌ ۳ مورد اجرای خط برق و نصب ترانس با همکاری فرمانداری و خیرین و آب روستایی استان انجام شده است‌.

هاشمزهی افزود: پروژه دشت آب خوان با اعتبار پیش بینی شده ۳۳ میلیارد تومان برای ۴۸ روستا از سوی شرکت آب و فاضلاب روستایی و ۱۶۵ میلیارد ریال قرارداد عملیاتی دارد که با تلاش پیمانکار در حال اجرا و کار و مابقی در مرحله نقشه برداری و برگزاری مناقصه است که ۱۲ روستا تاکنون در فاز یک دشت آبخوان از نعمت تامین آب شرب بهره مند شده اند‌.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

محمد سلطان‌حسینی اظهار داشت: ما موظفیم بر اساس شاخص‌هایی که برایمان تعیین می کنند مسیر خود را مشخص کنیم. این شاخص‌ها به دو دسته شاخص‌های عمومی و اختصاصی تقسیم و ارزیابی عملکرد سازمان‌های اجرایی بر اساس آنها انجام می‌گیرد. وی ادامه...
دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت: به دلیل عدم احراز صلاحیت شرکت برنده مزایده واگذاری کشت و صنعت مغان این واگذاری فعلا به حالت تعلیق درآمده است. ‌سیدناصر عتباتی در حاشیه چهارمین جلسه شورای حفظ حقوق بیت‌المال و اراضی ملی و...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها