چهارشنبه, ۲۸ آذر ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه پروژه دشت آب خوان
۱۸ شهریور ۱۳۹۷ , ساعت ۱۳:۴۸

برگزاری مناقصه پروژه دشت آب خوان

مدیر آب و فاضلاب روستایی شهرستان خاش-فرهاد هاشمزهی گفت: به دلیل تداوم خشکسالی ها که در دو دهه استان سیستان و بلوچستان را فرا گرفته و طی امسال و سال گذشته شدت آن بیشتر بوده، ۴۰ روستای شهرستان در انتظار آبرسانی سیار هستند.

وی بیان کرد: علیرغم اینکه خشکسالی و معضل کم آبی و بی آبی شهرستان خاش را فرا گرفته بود، ولی با اجرای طرح‌های ضربتی و مدیریت در توزیع آب توانستیم بالاترین خدمات را به مردم روستایی انجام دهیم‌.

وی اظهار کرد: امسال تجهیزات و امکانات محدودی در اختیار داشتیم ولی به خوبی کار آبرسانی سیار به ۸۰ روستا با افزون بر ۱۲۰۰ خانوار و بالای ۵ هزار نفر جمعیت با تانکر انجام شد‌.

مدیر آبفار خاش ادامه داد: طی یک سال گذشته، ۴۲ مورد تعویض الکتروپمپ شناور، ۲۱ مورد کف شکنی، ۶ مورد حفر و جایگزینی چاه، ۲۳ کیلومتر اصلاح و بازسازی و اجرای خط،‌ ۳ مورد اجرای خط برق و نصب ترانس با همکاری فرمانداری و خیرین و آب روستایی استان انجام شده است‌.

هاشمزهی افزود: پروژه دشت آب خوان با اعتبار پیش بینی شده ۳۳ میلیارد تومان برای ۴۸ روستا از سوی شرکت آب و فاضلاب روستایی و ۱۶۵ میلیارد ریال قرارداد عملیاتی دارد که با تلاش پیمانکار در حال اجرا و کار و مابقی در مرحله نقشه برداری و برگزاری مناقصه است که ۱۲ روستا تاکنون در فاز یک دشت آبخوان از نعمت تامین آب شرب بهره مند شده اند‌.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

هيراب عرش پاسارگاد مناقصه بازسازی معابر بوستان بعثت شهرداری منطقه 16 شد.. مبلغ نهایی قراردارد (ریال) 4,689,701,672 که در تاریخ 1397/09/24 منعقد شد مدت قرارداد 8 ماه و روش انتخاب پیمانکار بصورت مناقصه عمومی بوده...
آتيه سازان سديد پارسا برنده مناقصه ملیات احداث و مرمت دیوار حائل در پهنه جنوبی منطقه ( خیابان مرزداران خیابان سرسبز و اطاعتی شمالی - ضلع تونل شهرک هما - خیابان ایثار گران کوهسار و....... از جمله برابر اسناد ضمیمه...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها