چهارشنبه, ۲۸ آذر ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه پروژه های عمرانی شهرداری فردیس
۲۱ اسفند ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۱۶

برگزاری مناقصه پروژه های عمرانی شهرداری فردیس

شهردار فردیس در حاشیه آیین درختکاری پارک تندرستی این شهر اظهار داشت: توسعه فضای سبز از پروژه های مهم و اولویت دار مدیریت شهری با رویکرد پارک ها در مقیاس محله قرار دارد.
وی با اشاره به وجود دو پارک در مناطق ۱ و ۲ شهرداری فردیس، گفت: کارکرد این پارک ها در مقیاس شهری است که حفظ و نگهداری آنها مشکل است.
غفاری افزود: کسانی که از نقاط مختلف از این پارک ها استفاده می کنند علاوه بر افزایش سفرهای درون شهری باعث افزایش ترافیک و آلودگی هوا در سطح شهر فردیس می شوند.
وی تصریح کرد: بعد از اتمام برگزاری مناقصه که مقدمات آن فراهم شده است، در سال آینده پروژه های عمرانی شهرداری فردیس از جمله جاده کشتارگاه و بلوار شمال مپنا آغاز می شود.
شهردار فردیس گفت: در ۱۰ نقطه از شهر ایجاد ۱۰ سرای محله در دستور کار شهرداری فردیس قرار دارد که در سال ۹۷ بعداز اختصاص بودجه عملیات این پروژه ها آغاز می شود.
وی ادامه داد: شهرهای همجوار متاثر از ترافیک و رفت و امدهای شهری در حوزه های همدیگر هستند که شهرداری فردیس به صورت جامع به آن می پردازد.

وی افزود: سال اینده در فردیس به صورت زیرساختی کارهای عمرانی در حوزه و مقیاس شهر و شهرستان صورت می گیرد.
وی با اشاره به پیش بینی بودجه شهرداری فردیس در سال اینده حدود ۲۵۰ میلیارد تومان است، گفت: این میزان از بودجه ۶۰ درصد در بخش عمرانی و مابقی جاری هزینه خواهد شد.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

هيراب عرش پاسارگاد مناقصه بازسازی معابر بوستان بعثت شهرداری منطقه 16 شد.. مبلغ نهایی قراردارد (ریال) 4,689,701,672 که در تاریخ 1397/09/24 منعقد شد مدت قرارداد 8 ماه و روش انتخاب پیمانکار بصورت مناقصه عمومی بوده...
آتيه سازان سديد پارسا برنده مناقصه ملیات احداث و مرمت دیوار حائل در پهنه جنوبی منطقه ( خیابان مرزداران خیابان سرسبز و اطاعتی شمالی - ضلع تونل شهرک هما - خیابان ایثار گران کوهسار و....... از جمله برابر اسناد ضمیمه...

مطالب مرتبط با برچسب

حبیب الله طاهرخانی اظهار کرد: شرایط پیشرفت اجرایی مترو هشتگرد بد نیست. ایستگاه هشتگرد تقریبا تمام شده و حدود ۸۰ تا ۹۰ درصد پیشرفت دارد که تجهیزاتش هم آماده است. فقط در دو نقطه در مسیر مشکل داریم. حدود ۷-۸...
استاندار مازندارن گفت: پنج هزار و ۶۰۰ طرح و پروژه به ارزش هفت هزار میلیارد تومان در مدت فعالیت دولت یازدهم در استان اجرا شده است. به نقل از مهر، ربیع فلاح جلودار با اشاره به اجرای پنج هزار و...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها