پنجشنبه, ۰۶ تیر ۱۳۹۸
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه پروژه پارک جنگلی شهر بیرجند
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ , ساعت ۹:۲۷

برگزاری مناقصه پروژه پارک جنگلی شهر بیرجند

محمدعلی جاوید-شهردار بیرجند با اشاره به اینکه در سال ۹۷ برای پارک جنگلی تامین اعتبار شده است، گفت: برای اینکه پروژه پارک جنگلی با کیفیت بیشتری انجام شود طرح این پارک را از ۲۰ مرداد ماه جاری در روزنامه رسمی به مناقصه خواهیم گذاشت و امیدواریم تا پایان سال بخش عمده ای از این پروژه  به بهره برداری برسد.

جاوید ادامه داد: دو پروژه پارک سایت اداری به مساحت ۱۳ هزار متر مربع و آیلند بلوار آیت الله عبادی که یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان هزینه داشته است، در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید.

وی بیان کرد: دو المان برای ایثار و شهادت به مسابقه گذاشته شده است و امیدواریم یکی از این المان ها را به کنگره شهدا برسانیم.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

بهساز نگهدار شهر برنده مناقصه توسعه وبازپیرائی فضای سبز بوستانهای فدائیان اسلام،امیر خانی،وفا،بزرگراه رستگار مقدم،امام علی (ع)چهارباند وباغ راه قیامدشت ،با توجه به نامه شماره 515/17385مورخ96/3/17 شهرداری منطقه 15 شد. مبلغ نهایی قراردارد (ریال) 8,109,578,010 که در تاریخ 1396/08/03منعقد شد. مدت قرارداد...
ویژن آریا ایساتیس برنده مناقصه عملیات لکه گیری و روکش آسفالت پراکنده در سطح معابر ناحیه سه شهرداری منطقه 8 شد. مبلغ نهایی قراردارد (ریال) 10,406,233,166 که در تاریخ 1397/06/26 منعقد شد. مدت قرارداد 9 ماه و روش انتخاب پیمانکار بصورت مناقصه...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها