سه شنبه, ۲۹ آبان ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه پروژه پارک جنگلی شهر بیرجند
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ , ساعت ۹:۲۷

برگزاری مناقصه پروژه پارک جنگلی شهر بیرجند

محمدعلی جاوید-شهردار بیرجند با اشاره به اینکه در سال ۹۷ برای پارک جنگلی تامین اعتبار شده است، گفت: برای اینکه پروژه پارک جنگلی با کیفیت بیشتری انجام شود طرح این پارک را از ۲۰ مرداد ماه جاری در روزنامه رسمی به مناقصه خواهیم گذاشت و امیدواریم تا پایان سال بخش عمده ای از این پروژه  به بهره برداری برسد.

جاوید ادامه داد: دو پروژه پارک سایت اداری به مساحت ۱۳ هزار متر مربع و آیلند بلوار آیت الله عبادی که یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان هزینه داشته است، در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید.

وی بیان کرد: دو المان برای ایثار و شهادت به مسابقه گذاشته شده است و امیدواریم یکی از این المان ها را به کنگره شهدا برسانیم.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در همایش بین‌المللی امنیت، پیشرفت و توسعه پایدار مناطق مرزی و کلانشهرها، فرصت ها و چالش ها که صبح امروز در سالن الغدیر وزارت کشور برگزار شد، گفت: در دنیای...
‌نماینده مردم شهرستان گرمی در مجلس‌ گفت: با تحقیق و تفحص از روند واگذاری کشت و صنعت مغان انتظار داریم تا سازمان خصوصی‌سازی مستندات خود را در واگذاری این بنگاه اقتصادی به نمایندگان ارائه کند.  ‌میرحمایت میرزاده ‌اظهار کرد: نمایندگان استان...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها