سه شنبه, ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
»   اعلام مناقصه, اقتصادی  »   برگزاری مناقصه پلان گذاری 24 کیلومتر از خط ریلی اراک – اصفهان
۲۵ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۵۰

برگزاری مناقصه پلان گذاری ۲۴ کیلومتر از خط ریلی اراک – اصفهان

نماینده گلپایگان و خوانسار در مجلس از برگزاری مناقصه پلان گذاری ۲۴ کیلومتر از خط ریلی اراک – اصفهان و انتخاب پیمانکار این پروژه خبر داد.

علی بختیار با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای خط ریلی اراک – خمین- گلپایگان- خوانسار- دامنه- اصفهان اظهار داشت: این طرح از جمله طرح های قرار گرفته در جدول ۲۰ سال ۸۸ بود که با تلاش و پیگیری های فراوان با توجه به اینکه به طرح های در جدول ۲۰ هیچ اعتباری تخصیص داده نمی شود، در پیوست یک قانون بودجه سال گذشته ۲۳ میلیارد ریال برای این طرح در نظر گرفته شد و در بودجه سال ۹۶ نیز ۷۳ میلیارد ریال دارای ردیف شد.

وی با اشاره به اینکه خارج شدن منطقه غرب استان از بن بست، نیازمند احداث این خط ریلی است لذا به دنبال منابع متفرقه تأمین بودجه برای این طرح از جمله یک درصد بودجه نفت و منابع مناسب تری هستیم، گفت: طرح مطالعاتی پروژه در حال انجام است که برای رفع یکی از مشکلات آن در منطقه موته، با تغییر مسیر صورت گرفته مقرر شد این خط ریلی از گلپایگان – خوانسار- دامنه و در انتها به شهرستان ازنا و الیگودرز در استان لرستان متصل شود و هم اکنون انتخاب پیمانکار صورت گرفته و ۲۴ کیلومتر آن جهت پلان گذاری به مناقصه و پیمانکار نیز انتخاب شده است.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , اقتصادی

سید حسن رسولی در جلسه انتخاب حسابرس سال ۱۳۹۶ شهرداری تهران با بیان اینکه از جمله اهدفی که در شورای پنجم از ابتدا مطرح شده اهتمام هرچه بیشتر اعضا برای حداکثری‌سازی شفافیت، روشنگری و نور تاباندن به زوایای محتاج شفافیت...
حبیب‌الله بی‌طرف معاون علمی پژوهشی وزیر نفت درباره اهداف برنامه ششم توسعه در بخش نفت و گاز گفت: در فاصله سال‌های ۹۶ تا ۱۴۰۰ تولید نفت خام کشور ۵ /۴ میلیون بشکه در روز میعانات گازی ۹۵ /۰ میلیون بشکه در روز...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها