شنبه, ۰۵ خرداد ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری مناقصه 300 کیلومتر راه جدید روستایی در کردستان
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ساعت ۸:۲۶

برگزاری مناقصه ۳۰۰ کیلومتر راه جدید روستایی در کردستان

مدیر ساخت و توسعه راه های اداره کل راه و شهرسازی کردستان گفت: ۸۰۰ کیلومتر راه روستایی در این استان در حال احداث است که با برگزاری مناقصه های جدید به یک هزار و ۱۰۰ کیلومتر می رسد.

رامین محمودی اظهار کرد: برگزاری مناقصه ۳۰۰ کیلومتر راه جدید روستایی نیز برای اجرا در حال برنامه ریزی است.
وی افزود: طرح های روستایی در حال اجرا حدود ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار موجودی دارد ولی اتمام یک هزار و ۱۰۰ کیلومتر در دست بررسی نیازمند حدود پنج هزار میلیارد ریال اعتبار است.
محمودی اضافه کرد: با اجرای این طرح ها میانگین فعلی دسترسی مردم به راه روستایی آسفالته از ۴۸.۲ درصد به حدود ۶۸ درصد میانگین کشوری می رسد که اتمام آن در صورت تامین اعتبار مورد نیاز حدود سه سال زمان می برد.
مدیر ساخت و توسعه راه های اداره کل راه و شهرسازی کردستان همچنین از احداث ۱۵۵ کیلومتر راه روستایی در سال گذشته خبر داد و یادآور شد: با اجرای این طرح ها میزان راه های آسفالته روستایی کردستان به ۲ هزار و ۹۳۰ کیلومتر رسیده است.
به گفته محمودی، برای این میزان راه روستایی حدود ۷۰۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده که با بهره برداری آنها شاخص راه های روستایی کردستان از ۴۶ درصد به ۴۸.۲ درصد رسیده است.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

شهردار کرمانشاه گفت : با 2 منبع مالی جدید قرار است وضعیت آسفالت شهر دچار یک تحول مثبت شود. یکی از این منابع، کمک دولت به مبلغ 210 میلیارد ریال از محل اعتبارات سال 96 است که به تازگی ابلاغ شده...
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: سالانه 450 میلیون متر مکعب فاضلاب وارد پیکره آبی این استان می شود که از این میزان، 310 میلیون متر مکعب در سال فاضلاب ورودی به کارون است.صادق حقیقی پور در نشست شورای...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها