دوشنبه, ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
»   فرهنگی  »   برگزاری کارگاه آموزشی دستاوردهای تجارت و بازرگانی اتاق بازرگانی خراسان شمالی
۱۸ بهمن ۱۳۹۷ , ساعت ۸:۴۸

برگزاری کارگاه آموزشی دستاوردهای تجارت و بازرگانی اتاق بازرگانی خراسان شمالی

محمد صمدی از برگزاری کارگاه آموزشی دستاوردهای تجارت و بازرگانی توسط اتاق بازرگانی بجنورد در سال جاری خبرداد و گفت: این کارگاه آموزشی  با حضور اعضای انجمن گردشگران سرزمین آفتاب بجنورد و باهدف آشنایی بیشتر جوانان با اقدامات وفعالیت های اتاق بازرگانی درحوزه بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی برگزار شد.

وی به تاسیس اتاق بازرگانی خراسان شمالی در سال ۸۶ اشاره کرد و افزود: این اتاق در مرداد ماه ۸۷ عملاً فعالیت خود را با همکاری ، همراهی وهمدلی هیأت نمایندگان وهیأت رئیسه اتاق بازرگانی بجنورد آغاز کرد.

وی ادامه داد: اتاق بازرگانی خراسان شمالی در حال حاضر یکی از اتـاق های فعال وصاحب نظر در بین اتاقهای تازه تأسیس وحتی بین بعضی از اتاق های قدیمی از لحاظ عملکرد و نقطه نظرات و پیشنهادات و حضور فعال در مجـامع بین المللی و داخلی به شمار می آید.

در پایان اعضای انجمن گردشگران سرزمین آفتاب بجنورد به طرح سوال در خصوص نحوه چگونگی مراودات تجاری با کشورهای همسایه، بازاریابی و نحوه فروش بهتر کالا در بخش های مختلف کشاورزی، صنایع دستی ، صنعتی و شرکت در نمایشگاه ها، صدور کارت بازرگانی پرداختند.

مطالب مرتبط با موضوع فرهنگی

کنسرت گروه نیوش ، پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1398 ساعت 20:30 ، در سالن فرهنگسرای نیاوران برگزار می...
کنسرت فرزاد فرخ خواننده جوان و خوش صدای ایرانی ، یکشنبه 8 اردیبهشت 1398 در دو سانس 19:15 و 22:15 ، در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها