دوشنبه, ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
»   اجتماعی  »   برگزاری کمیسیون مسئولیت های اجتماعی
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ , ساعت ۸:۵۴

برگزاری کمیسیون مسئولیت های اجتماعی

در یازدهمین نشست هیات نمایندگان اتاق کرمان، تشکیل کمیسیون مسئولیت های اجتماعی در این مجموعه مصوب و محمدحسین اکبری یزدی عضو هیات نمایندگان اتاق، به عنوان رئیس این کمیسیون انتخاب شد.

رسالت این کمیسیون، ریشه‌یابی علل به وجود آمدن آسیب‌های اجتماعی و ارائه راهکار لازم به بخش‌های مربوطه به منظور رفع آنها، تعریف شده است. پیگیری مشکلات فعالان اقتصادی که به هر دلیلی از ادامه فعالیت بازمانده‌اند، بررسی ساختار مشکلات و مسائل اقتصادی برخی مناطق محروم و استفاده از ظرفیت بخش خصوصی برای رفع این مشکلات از طریق ارگان‌های مربوطه، از جمله فعالیت‌های این کمیسیون خواهد بود.

گفتنی است در دوره هشتم فعالیت هیات نمایندگان اتاق کرمان، هشت کمیسیون امور زیربنایی و سرمایه گذاری، بازرگانی، بانک، بیمه و مالیات، بهبود محیط کسب و کار، قالی و صنایع دستی، صنعت و معدن، کشاورزی و آب و گردشگری و خدمات فعالیت داشتند که اکنون تعداد آنها به ۹ کمیسیون افزایش یافت.

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

به نقل از خبرآنلاین، دفتر هیات دولت از بررسی طرح حذف چهار صفر از پول ملی در کمیسیون اقتصادی دولت خبر داده است. بر این اساس در طرح پیشنهادی بانک مرکزی واحد پولی ملی جدید تحت عنوان “تومان” تعریف می‌شود که...
محمدرضا توکلی‌‍‌زاده در گفتگو با خبرنگار عنوان کرد: ما یکی از مهم ترین برنامه‌هایی که دولت و حاکمیت به طور جدی باید در سال جاری در حوزه اقتصادی درنظر بگیرند، مبارزه با فساد است. وی تاکید کرد: رشد اقتصادی نیازمند وجود...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها