یکشنبه, ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
»   اجتماعی  »   برگزاری کمیسیون مسئولیت های اجتماعی
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ , ساعت ۸:۵۴

برگزاری کمیسیون مسئولیت های اجتماعی

در یازدهمین نشست هیات نمایندگان اتاق کرمان، تشکیل کمیسیون مسئولیت های اجتماعی در این مجموعه مصوب و محمدحسین اکبری یزدی عضو هیات نمایندگان اتاق، به عنوان رئیس این کمیسیون انتخاب شد.

رسالت این کمیسیون، ریشه‌یابی علل به وجود آمدن آسیب‌های اجتماعی و ارائه راهکار لازم به بخش‌های مربوطه به منظور رفع آنها، تعریف شده است. پیگیری مشکلات فعالان اقتصادی که به هر دلیلی از ادامه فعالیت بازمانده‌اند، بررسی ساختار مشکلات و مسائل اقتصادی برخی مناطق محروم و استفاده از ظرفیت بخش خصوصی برای رفع این مشکلات از طریق ارگان‌های مربوطه، از جمله فعالیت‌های این کمیسیون خواهد بود.

گفتنی است در دوره هشتم فعالیت هیات نمایندگان اتاق کرمان، هشت کمیسیون امور زیربنایی و سرمایه گذاری، بازرگانی، بانک، بیمه و مالیات، بهبود محیط کسب و کار، قالی و صنایع دستی، صنعت و معدن، کشاورزی و آب و گردشگری و خدمات فعالیت داشتند که اکنون تعداد آنها به ۹ کمیسیون افزایش یافت.

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

محمد جهانگیری، با اشاره به اینکه امروز دنیا بر روی برند سلامت تاکید دارد، افزود: باید تنوع محصول و خدمات وجود داشته باشد تا بتوانیم شهرک‌ها و یا دهکده‌های سلامت را با پرداختن به برند سلامت راه اندازی کنیم. معاون...
اصلاح و تصویب اساسنامه، انتخاب اعضا اصلی و علی البدل، استماع گزارش هیات مدیره و بازرس از دیگر بخشهای مختلف این مجمع را به خود اختصاص داد در ادامه ، با تقسیم برگه های رای بین نمایندگان شرکتهای عضو انجمن ،...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها