دوشنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۶
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری ۱۶ مناقصه طی بهمن ماه سالجاری در قزوین
۱۲ اسفند ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۳۱

برگزاری ۱۶ مناقصه طی بهمن ماه سالجاری در قزوین

مدیر جهادکشاورزی شهرستان قزوین اظهار کرد: طی بهمن ماه سالجاری؛ یک  میلیارد و ۲۶۲ میلیون تومان اعتبار دولتی برای  لوله گذاری و احداث کانال آب در اراضی کشاورزی این شهرستان اختصاص یافت.

عباس آقا علیخانی افزود :  در بهمن ماه سال جاری  ۱۶ مناقصه پروژه های احداث کانال آب کشاورزی و لوله گذاری در منطقه الموت، طارم سفلی و بخش مرکزی از توابع این شهرستان ثبت و مناقصه برگزار شد  و پیمانکاران پروژه ها تعیین شدند.

وی بیان کرد:  این پروژه ها شامل  ساخت ۷هزار و ۷۷۵ متر کانال بتنی و  ۴هزار و ۵۰۰ متر لوله گذاری در اراضی کشاورزی این شهرستان است. این طرح ها با هدف  انتقال آب کشاورزی برای ارتقای بهره وری و مصرف بهینه آب در بخش کشاورزی، کاهش هدر رفت آب در کانال های بتنی نسبت به جوی های خاکی، از بین رفتن تبخیر و تعرق در مسیر انتقال اجرا شده است.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت در سفر یک روزه خود به بوشهر و بازدید از دانشگاه علوم پزشکی این شهر اظهار کرد: در بازدید یک روزه که از این دانشگاه به عمل آوردم و بر اساس نظرات دانشجویان و نمایندگان...
مدیرعامل سازمان فردوس‌های شهرداری مشهد اظهار کرد:  تعرفه‌های خدمات عمومی ما در بهشت رضا(ع) در سال آینده حدود 10 درصد تغییر خواهد کرد. در سال جاری هزینه خدمات 808 هزار تومان بوده که در سال 97 به 888 هزار تومان می‌رسد....

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها