چهارشنبه, ۲۸ شهریور ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   برگزاری ۱۶ مناقصه طی بهمن ماه سالجاری در قزوین
۱۲ اسفند ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۳۱

برگزاری ۱۶ مناقصه طی بهمن ماه سالجاری در قزوین

مدیر جهادکشاورزی شهرستان قزوین اظهار کرد: طی بهمن ماه سالجاری؛ یک  میلیارد و ۲۶۲ میلیون تومان اعتبار دولتی برای  لوله گذاری و احداث کانال آب در اراضی کشاورزی این شهرستان اختصاص یافت.

عباس آقا علیخانی افزود :  در بهمن ماه سال جاری  ۱۶ مناقصه پروژه های احداث کانال آب کشاورزی و لوله گذاری در منطقه الموت، طارم سفلی و بخش مرکزی از توابع این شهرستان ثبت و مناقصه برگزار شد  و پیمانکاران پروژه ها تعیین شدند.

وی بیان کرد:  این پروژه ها شامل  ساخت ۷هزار و ۷۷۵ متر کانال بتنی و  ۴هزار و ۵۰۰ متر لوله گذاری در اراضی کشاورزی این شهرستان است. این طرح ها با هدف  انتقال آب کشاورزی برای ارتقای بهره وری و مصرف بهینه آب در بخش کشاورزی، کاهش هدر رفت آب در کانال های بتنی نسبت به جوی های خاکی، از بین رفتن تبخیر و تعرق در مسیر انتقال اجرا شده است.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

سید مهران عالم زاده-شهردار کرمان  در خصوص آسفالت معابر شهر کرمان بیان کرد: با توجه به محدودیت منابع مالی در بحث آسفالت حدود ۴۰ میلیارد تومان از محل فاینانس و تامین مالی توسط پیمانکار در بودجه دیده شده است. وی ادامه داد:...
حسن بهرام نیا -نماینده مردم نهاوند در مجلس گفت: به منظور ادامه اجرای عملیات ۸ کیلومتر دیگر از محور نهاوند- آورزمان از سه راهی عشوند تا سه راهی آورزمان با انتخاب پیمانکار استانی و با ۲۰ میلیارد تومان اعتبار درخواست...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها