یکشنبه, ۰۱ مهر ۱۳۹۷
»   مسکن و عمران  »   بهسازی مسکن مهرهای آسیب دیده مناطق زلزله زده کرمانشاه
۵ مرداد ۱۳۹۷ , ساعت ۱۹:۲۱

بهسازی مسکن مهرهای آسیب دیده مناطق زلزله زده کرمانشاه

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از تامین مالی ۱۵ میلیارد ریالی و سازماندهی خدمات فنی- مهندسی مشاوران و عوامل اجرایی به کار گرفته در پروژه بازسازی و بهسازی مسکن مهرهای آسیب دیده مناطق زلزله زده سرپل ذهاب و اسلام آباد غرب خبر داد.

حمیدرضا عظیمیان اظهار کرد: سازمان ملی زمین و مسکن از همان ساعات اولیه پس از وقوع زلزله از طریق تماس با اداره کل راه و شهرسازی استان نسبت به دریافت آخرین اطلاعات و گزارش آسیبها به ویژه آسیب‌های وارده به پروژه های مسکن مهر اقدام کرد. بنا بر اطلاعات واصله برخی بلوک‌های ساختمانی پروژه های مسکن مهر دو شهر سرپل ذهاب و اسلام آباد غرب آسیب دیده بود.

وی افزود: تفاهم‌نامه‌ای بین سازمان ملی زمین و مسکن و بنیاد انقلاب اسلامی جهت ساماندهی و سرعت بخشیدن به اقدامات سازمان امضا شد و مفاد آن به اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه ابلاغ شد.

عظیمیان همچنین از صدور و ابلاغ مجوزهای انجام آزمایشات فنی و خدمات مهندسی مرتبط با پروژه های مسکن مهر استان کرمانشاه، مجوز انتخاب تک گزینه ای مشاور به منظور انجام مطالعات و ارائه طرح مقاوم سازی، صدور و ابلاغ مجوز ترک تشریفات مناقصه با شرکت های پیمانکاری خبر داد.

معاون وزیر راه و شهرسازی، تشکیل جلسه و انعقاد قرارداد با مرکز تحقیقات راه و مسکن در زمینه مشاوره و ارائه طرح های مقاوم سازی پروژه ها و بازدید از مناطق زلزله زده را از دیگر اقدامات سازمان برشمرد.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع مسکن و عمران

از زمانی که زیبایی ظاهری،آسایش حرارتی و صوتی و ایمنی هر چه بیشتر محل زیست بشر و همچنین صرفه جویی در مصرف انرژی برای ساختمان ها مد نظر قرار گرفت، ایجاد نماهای با مصالح و شیوه های اجرایی متفاوت و...
 معاون میراث فرهنگی کشور که برای بازدید از وضعیت مسجد جامع ساری به استان مازندران سفر کرده است از ستاد بازسازی مسجد با کمک و همیاری مسئولان استان و محلی خبر داد. گفت: ریاست این ستاد برعهده استاندار مازندران است...

مطالب مرتبط با برچسب

مدیرکل تسهیلات رفاهی بنیادشهید و امور ایثارگران - محمود تبریزی درباره خدمات و ارائه تسهیلات به زلزله زدگان کرمانشاه گفت: در حادثه زلزله کرمانشاه تاکنون 12 هزار و 500 پرونده خسارت در شرکت بیمه تشکیل و هفت هزار و 600 مورد...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها