شنبه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
»   سیاسی  »   بیست و نهمین سالگرد بزرگداشت امام خمینی (ره) برگزار شد
۱۵ خرداد ۱۳۹۷ , ساعت ۱۰:۵۶

بیست و نهمین سالگرد بزرگداشت امام خمینی (ره) برگزار شد

بیست و نهمین سالگرد بزرگداشت امام خمینی (ره) با تلاوت آیاتی از قرآن کریم آغاز شد و زائران با نوحه‌خوانی و مرثیه‌سرایی مداحان اهل بیت (ع) و عزاداری به مناسبت شهادت امام علی (ع) پرداختند.

در ادامه رهبر معظم انقلاب به ایراد سخنرانی پرداختند. ایشان به شباهت‌های موجود میان امام خمینی(ره) و امام علی(ع) اشاره کردند.

رهبر معظم انقلاب در ادامه به بیان مطالبی پیرامون مساله برجام پرداختند.

ایشان در پایان در سخنانی به زبان عربی جوانان کشورهای عربی را مورد خطاب قرار دادند. مردم نیز با سر دادن شعارهایی نظیر «ای رهبر آزاده آماده‌ایم آماده»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر انگلیس»، «مرگ بر منافق»، «مرگ بر اسرائیل» و «نه سازش نه تسلیم نبرد با آمریکا» با رهبر انقلاب و امام راحل تجدید میثاق کردند.

همه ساله قبل از سخنان رهبر معظم انقلاب در مراسم بزرگداشت یادگار امام (ره) سخنرانی می‌کردند اما سال گذشته و امسال به لحاظ مراعات حال مردم و روزه‌داران این سخنرانی انجام نشد.

از رئیس‌جمهور نیز برای حضور در سخنرانی در مراسم بزرگداشت دعوت شده بود اما وی نیز به دلیل تقارن با لیالی قدر و رعایت حال مردم و روزه‌داران عذرخواهی کرد.

از نکات قابل توجه در مراسم امسال این بود که این مراسم در مقایسه با سال قبل از نظم بیشتری برخوردار بود.

نحوه پذیرایی از حاضران و توزیع آب و بسته افطار از نظم خوبی برخوردار بود و همه میهمانان هنگام خروج بااحترام بسته‌ها را تحویل می گرفتند.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع سیاسی

به گزارش سینماسینما، علی دارابی معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما در حکمی، علیرضا نجابت اصل را به‌ سمت مشاور معاونت امور استان‌های صدا وسیما منصوب کرد. نجابت اصل دو روز پیش به‌ دلیل پخش صحنه‌ای غیراخلاقی از صداوسیمای کیش، از مدیرکلی این مرکز...
   و بر اساس  گزارش ایرنا ، آرام حلیم  در همایش دهیاران شهرستان مشگین شهر گفت: امسال هزار و ۲۵۰ میلیارد ریال از محل تسهیلات ارزان قیمت اشتغال روستایی و ۴۰۰ میلیارد ریال دیگر نیز از محل اعتبارات بنیاد علوی برای...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها