پربازدید های شنبه, ۲۸ مهر ۱۳۹۷

شنبه, ۲۸ مهر ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   تامین ریل راه آهن چابهار – زاهدان با همکاری شرکت ذوب آهن و ساخت و ساز
۱۱ مهر ۱۳۹۷ , ساعت ۱۶:۰۰

تامین ریل راه آهن چابهار – زاهدان با همکاری شرکت ذوب آهن و ساخت و ساز

به نقل از شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل کشور، عباس خطیبی که به همراه هیئتی از خط تولید ریل در کارخانه ذوب‌آهن اصفهان بازدید کرده بود، گفت: به دنبال مذاکرات صورت گرفته برای تولید ریل ملی با کارخانه ذوب‌آهن اصفهان از خط تولید ریل UIC۶۰ بخش فولاد و نورد این کارخانه بازدید شد تا امکان سنجی تولید این ریل بررسی و مقدمات و شرایط خرید ریل ملی فراهم شود.

سرپرست معاونت ساخت و توسعه راه‌آهن، بنادر و فرودگاه‌های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از تهیه پیش نویس همکاری دیگری با ذوب‌آهن خبر داد و اظهار داشت: به زودی پیش‌نویس تفاهم‌نامه همکاری سه جانبه با کارخانه ذوب‌آهن اصفهان، قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء و شرکت ساخت وتوسعه برای تامین ریل راه‌آهن چابهار- زاهدان تهیه و در صورت توافق به امضای طرفین می‌رسد.

وی با در نظر گرفتن احداث ۳ هزار و ۴۰۰ کیلومتر خط ریلی جدید در کشور اعلام کرد: با توجه به اینکه در روسازی به غیر از تولید ریل به خودکفایی رسیده‌ایم، مدتی است با کارخانه ذوب‌آهن اصفهان به منظور فراهم کردن شرایط همکاری برای تولید ریل ملی در حال مذاکره هستیم و این بازدید نیز در راستای این رایزنی‌ها صورت گرفت.

خطیبی در خصوص این همکاری توضیح داد و گفت:‌ هم اکنون شرکت ذوب آهن در مناقصه تأمین ۱۵ هزار تن ریل در خط دوم راه‌آهن میانه ـ بستان‌آباد ـ تبریز شرکت کرده است که در حال بررسی اسناد ارایه شده هستیم و در صورت تأیید همه موارد، این شرکت به عنوان برنده این مناقصه همکاری خود را با شرکت ساخت و توسعه آغاز خواهد کرد.

 

سرپرست معاونت ساخت و توسعه راه‌آهن : مقرر شد موضوعات و شرایط همکاری در هر دو زمینه طی دو هفته آتی بررسی و نتیجه اعلام شود.

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس، با یادآوری این مهم که بر اساس قانون حضور کارکنان شهرداری در مناقصات جرمی برابر با اختلاس محسوب می‌شود گفت: شورای شهر با نظارت دقیق فضایی عادلانه برای پرداخت به پیمانکاران ایجاد کند. محمد...
محمد سلطان‌حسینی اظهار داشت: ما موظفیم بر اساس شاخص‌هایی که برایمان تعیین می کنند مسیر خود را مشخص کنیم. این شاخص‌ها به دو دسته شاخص‌های عمومی و اختصاصی تقسیم و ارزیابی عملکرد سازمان‌های اجرایی بر اساس آنها انجام می‌گیرد. وی ادامه...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها