سه شنبه, ۰۱ اسفند ۱۳۹۶
»   صنعت و معدن, مدیران برتر  »   تخصصی ترین مرکز طراحی و ساخت خطوط انتقال بار کجاست؟
۹ آبان ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۳۰

تخصصی ترین مرکز طراحی و ساخت خطوط انتقال بار کجاست؟

از آنجاییکه هر کارخانه یا فعالیت صنعتی ، معدنی ، غذایی در فرآیند تولید خود ، با سیستم های انتقال مواد در انواع مختلف سر و کار دارد . طراحی بهینه با پشتوانه علمی خطوط انتقال بار ، می تواند تا حدود بسیار زیادی سرعت تولید و راندمان سایر قسمتها را به همراه داشته باشد .

سیستم های انتقال مواد ، می تواند ترکیبی از چندین نوع از انواع تجهیزات انتقالی باشد که بنابر شرایط فعالیت ، محیط قابل نصب ، مواد قابل انتقال و شرایط دیگری که در انتقال بهینه موثر است ، تاثیر گذار باشد .

بر این اساس، انتخاب تخصصی ترین مرکز طراحی و ساخت خطوط انتقال بار برای مدیران اهمیت ویژه ای دارد،از این روی، برخی از مهندسان دلسوز کشور از پس چنین دشواری ها بر آمدند و از پای ننشتند و به بنیان گذاری «صنعت کاران پیشرو» دست یازدیدند تا بتواند نیاز صنعت کشور را برطرف سازد.

صنعت کاران پیشرو با بیش از دو دهه سابقه در زمینه صنعت ماشین سازی و تجهیزات ذخیره ، جداسازی و انتقال بار در صنایع مختلف فعالیت دارد.

این مجموعه بهعنوانطراح و سازنده تجهیزات و سیستم های انتقال مواد ، با استفاده از تیم مهندسی مجرب و تکنسین های کارآزموده ، بهترین روش انتقال و بروز ترین تکنولوژی های دنیا و مطابق با جدیدترین استانداردها را پیشنهاد می نماید .

طراحی تجهیزات انتقال مواد در گروه صنعت کاران پیشرو ، با استفاده از نرم افزار های سه بعدی و بروز مورد استفاده در کشورهای اروپایی و امریکایی صورت می گیرد .

همچنین، تسلط کامل واحد مهندسی شرکت صنعت کاران پیشرو ، این امکان را ایجاد می نمایید تا طراحی های انجام شده به شکل دقیق ترین حالت قبل از اجرا قابل رویت و بررسی باشد .

از عمده فعالیت های این گروه صنعتی می توان به طراحی و ساخت انواع نوار نقاله ها و انتقال دهنده های أفقی ، شیبدار و عمودی از جنس استیل و آهن و … مناسب به نیاز مشتری و مصرف در صنایع مختلف اشاره کرد که از جمله :الواتور های قاشقی و تسمه ای -ماردون های حلزونی یا مارپیچ -نقاله های اجدار ، شیبدار ، قاشقک دار- alo کانوایر ، اسکرو کانوایر ، رولر کانوایر ، بلت کانوایر و کانوایر pvc و … اشاره کرد.

بر اساس این گزارش، تجهیزات انتقال مواد ساخته شده توسط صنعت کاران پیشرو ، قابلیت افزودن سیستم ها و مکانیزم های مختلفی به منظور اتوماسیون کامل یک خط تولید را دارا می باشد و مطابق با شرایط کاری می توان سیستم های مختلفی را به آنها افزود .

یکی از افتخارات گروه صنعت کاران پیشرو ، طراحی و ساخت نوار نقاله های بارگیری و تخلیه به صورت شیبدار و أفقی و دو جهته می باشد که از ارتفاع ١ متر تا ۶ متر قابلیت بارگیری و تخلیه را داراست.

صنعت کاران پیشرو همواره در تلاش است تا با افزایش کیفی و کمی تولید ، اتوماسیون صنعتی و ارائه راهکارهای کاربردی در زمینه های طراحی و ساخت ماشین آلات و تجهیزات مختلف، همگام با دانش و تکنولوژی روز دنیا  گام بردارد.

جهت آشنایی با این مجموعه می توانید به سایت اختصاصی به ادرس www.Skpishro.com مراجعه فرمایید.

شماره تماس:

٠٩١٢١۶۴٢٣١۶

٠٩١٢۵٣٠٣٠۵٩

٠٢١۵۶٢٨٢٧١۶

٠٢١۵۶١٩١٠۵۵

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع صنعت و معدن  , مدیران برتر

پیشرفت صنعت باعث شده تا ما امروز به راحتی بتوانیم رفاه خوبی را ایجاد کنیم، از طرفی این اتفاق باعث شده است تا در بسیاری از موارد صرفه جویی در زمان و هزینه ها را داشته باشیم، در ادامه به معرفی...
بسیاری از کارفرمایان، به وظایف اولیه خود در رابطه با فراهم نمودن تجهیزات ایمنی در سر کار، آگاه کافی ندارند. ایجاد محیط ایمن کار از وظایف اصلی مدیریت در هر سازمان است. در چنین محیطی است که میتوان انتظار داشت...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها