چهارشنبه, ۲۸ آذر ۱۳۹۷
»   صنعت و معدن, مدیران برتر  »   تخصصی ترین مرکز طراحی و ساخت خطوط انتقال بار کجاست؟
۹ آبان ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۳۰

تخصصی ترین مرکز طراحی و ساخت خطوط انتقال بار کجاست؟

از آنجاییکه هر کارخانه یا فعالیت صنعتی ، معدنی ، غذایی در فرآیند تولید خود ، با سیستم های انتقال مواد در انواع مختلف سر و کار دارد . طراحی بهینه با پشتوانه علمی خطوط انتقال بار ، می تواند تا حدود بسیار زیادی سرعت تولید و راندمان سایر قسمتها را به همراه داشته باشد .

سیستم های انتقال مواد ، می تواند ترکیبی از چندین نوع از انواع تجهیزات انتقالی باشد که بنابر شرایط فعالیت ، محیط قابل نصب ، مواد قابل انتقال و شرایط دیگری که در انتقال بهینه موثر است ، تاثیر گذار باشد .

بر این اساس، انتخاب تخصصی ترین مرکز طراحی و ساخت خطوط انتقال بار برای مدیران اهمیت ویژه ای دارد،از این روی، برخی از مهندسان دلسوز کشور از پس چنین دشواری ها بر آمدند و از پای ننشتند و به بنیان گذاری «صنعت کاران پیشرو» دست یازدیدند تا بتواند نیاز صنعت کشور را برطرف سازد.

صنعت کاران پیشرو با بیش از دو دهه سابقه در زمینه صنعت ماشین سازی و تجهیزات ذخیره ، جداسازی و انتقال بار در صنایع مختلف فعالیت دارد.

این مجموعه بهعنوانطراح و سازنده تجهیزات و سیستم های انتقال مواد ، با استفاده از تیم مهندسی مجرب و تکنسین های کارآزموده ، بهترین روش انتقال و بروز ترین تکنولوژی های دنیا و مطابق با جدیدترین استانداردها را پیشنهاد می نماید .

طراحی تجهیزات انتقال مواد در گروه صنعت کاران پیشرو ، با استفاده از نرم افزار های سه بعدی و بروز مورد استفاده در کشورهای اروپایی و امریکایی صورت می گیرد .

همچنین، تسلط کامل واحد مهندسی شرکت صنعت کاران پیشرو ، این امکان را ایجاد می نمایید تا طراحی های انجام شده به شکل دقیق ترین حالت قبل از اجرا قابل رویت و بررسی باشد .

از عمده فعالیت های این گروه صنعتی می توان به طراحی و ساخت انواع نوار نقاله ها و انتقال دهنده های أفقی ، شیبدار و عمودی از جنس استیل و آهن و … مناسب به نیاز مشتری و مصرف در صنایع مختلف اشاره کرد که از جمله :الواتور های قاشقی و تسمه ای -ماردون های حلزونی یا مارپیچ -نقاله های اجدار ، شیبدار ، قاشقک دار- alo کانوایر ، اسکرو کانوایر ، رولر کانوایر ، بلت کانوایر و کانوایر pvc و … اشاره کرد.

بر اساس این گزارش، تجهیزات انتقال مواد ساخته شده توسط صنعت کاران پیشرو ، قابلیت افزودن سیستم ها و مکانیزم های مختلفی به منظور اتوماسیون کامل یک خط تولید را دارا می باشد و مطابق با شرایط کاری می توان سیستم های مختلفی را به آنها افزود .

یکی از افتخارات گروه صنعت کاران پیشرو ، طراحی و ساخت نوار نقاله های بارگیری و تخلیه به صورت شیبدار و أفقی و دو جهته می باشد که از ارتفاع ١ متر تا ۶ متر قابلیت بارگیری و تخلیه را داراست.

صنعت کاران پیشرو همواره در تلاش است تا با افزایش کیفی و کمی تولید ، اتوماسیون صنعتی و ارائه راهکارهای کاربردی در زمینه های طراحی و ساخت ماشین آلات و تجهیزات مختلف، همگام با دانش و تکنولوژی روز دنیا  گام بردارد.

جهت آشنایی با این مجموعه می توانید به سایت اختصاصی به ادرس www.Skpishro.com مراجعه فرمایید.

شماره تماس:

٠٩١٢١۶۴٢٣١۶

٠٩١٢۵٣٠٣٠۵٩

٠٢١۵۶٢٨٢٧١۶

٠٢١۵۶١٩١٠۵۵

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع صنعت و معدن  , مدیران برتر

سیدناصر موسوی لارگانی، با اشاره به مصوبه اخیر مجلس در خصوص تصویب گزارش کمیسیون تلفیق درباره بند الحاقی (۲) تبصره ۱۶ لایحه بودجه سال ۹۷ در مجلس، گفت: برای بررسی و تصویب این بند، کمیسیون اقتصادی مجلس بارها با مسئولان...
و بر اساس گزارش خبرنگار مهر، جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ برابر است با ششمین سالگرد درگذشت زنده‌یاد جاهد جهانشاهی، مترجم و متخصص ادبیات معاصر آلمان و آمریکای لاتین. جهانشاهی در عرصه نقد تئاتر فعالیت بسیاری کرد و مدتی نیز، رئیس انجمن منتقدان...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها