دوشنبه, ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
»   اقتصادی  »   تلاش برای تقویت بخش خصوصی
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ , ساعت ۸:۳۹

تلاش برای تقویت بخش خصوصی

به نقل از دفتر رفسنجان در نشست با جمعی از فعالان اقتصادی این شهرستان و صادرکنندگان نمونه، احمد انارکی محمدی افزود: باید تلاش کنیم تا بخش خصوصی بیش از پیش تقویت شود که بخشی از این مهم توسط فعالان اقتصادی محقق می شود.

وی ادامه داد: باید برای شرایط اقتصادی فعلی شهرستان رفسنجان با توجه به کاهش تولید پسته، باید با تشکیل کارگروهی به همفکری بیشتر بپردازیم. رئیس دفتر نمایندگی اتاق کرمان در رفسنجان گفت: این شهرستان به عنوان یکی از مناطق صادراتی کشور همواره مورد توجه بخش خصوصی بوده و اتاق بازرگانی به عنوان نماینده بخش خصوصی خود را موظف به ارائه خدمات به اعضای می داند.

محمدعلی محمد میرزاییان افزود: حضور پنج صادرکننده نمونه از رفسنجان در جمع صادرکنندگان برتر استان در سال ۱۳۹۷ نشان از تلاش و پیگیری های مجدانه تولیدکنندگان صادراتی این شهرستان دارد. رئیس کمیسیون بازرگانی اتاق کرمان بیان کرد: برای حل مشکلات و مسائل صادرکنندگان به ویژه در حوزه های بانک، امور مالیاتی، تامین اجتماعی و به صورت خاص بخشنامه ارزی، به صورت مرتب با نمایندگان خود در کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در ارتباط بوده ایم .

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

معاون وزیر کار از تصویب حق مسکن ۱۰۰ هزار تومانی کارگران در نشست دیروز کمیسیون اقتصادی دولت به ریاست وزیر اقتصاد خبر داد. حاتم شاکرمی،معاون وزیرکار ، با اشاره به اینکه حق مسکن 100 هزار تومانی روز گذشته در کمیسیون اقتصادی...
جعفر عبدالکاظم القزاز تاجر بین المللی عراق در شهر بغداد با محمد صمدی، رییس اتاق بازرگانی خراسان شمالی در سال جاری دیدار کرد. براساس این گزارش این دیدار باهدف گسترش روابط تجاری، صادرات و واردات، سرمایه گذاری مشترک بین دوطرف انجام...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها