یکشنبه, ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
»   اقتصادی  »   تلاش برای تقویت بخش خصوصی
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ , ساعت ۸:۳۹

تلاش برای تقویت بخش خصوصی

به نقل از دفتر رفسنجان در نشست با جمعی از فعالان اقتصادی این شهرستان و صادرکنندگان نمونه، احمد انارکی محمدی افزود: باید تلاش کنیم تا بخش خصوصی بیش از پیش تقویت شود که بخشی از این مهم توسط فعالان اقتصادی محقق می شود.

وی ادامه داد: باید برای شرایط اقتصادی فعلی شهرستان رفسنجان با توجه به کاهش تولید پسته، باید با تشکیل کارگروهی به همفکری بیشتر بپردازیم. رئیس دفتر نمایندگی اتاق کرمان در رفسنجان گفت: این شهرستان به عنوان یکی از مناطق صادراتی کشور همواره مورد توجه بخش خصوصی بوده و اتاق بازرگانی به عنوان نماینده بخش خصوصی خود را موظف به ارائه خدمات به اعضای می داند.

محمدعلی محمد میرزاییان افزود: حضور پنج صادرکننده نمونه از رفسنجان در جمع صادرکنندگان برتر استان در سال ۱۳۹۷ نشان از تلاش و پیگیری های مجدانه تولیدکنندگان صادراتی این شهرستان دارد. رئیس کمیسیون بازرگانی اتاق کرمان بیان کرد: برای حل مشکلات و مسائل صادرکنندگان به ویژه در حوزه های بانک، امور مالیاتی، تامین اجتماعی و به صورت خاص بخشنامه ارزی، به صورت مرتب با نمایندگان خود در کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در ارتباط بوده ایم .

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

   ورود به بازار و صنعت غذا، تصمیمی مهم اما چالش برانگیز است چون، بر اساس گزارشات رسیده، بسیاری از کسانی که وارد بازار فست فود کشور شده اند، متاسفانه در همان سال اول کارخود، شکست سختی  را به چشمان...
رئیس کمیسیون آب وکشاورزی اتاق کرمان در رابطه با پروژه سرمایه‌گذار روس برای سرمایه‌گذاری در سیرجان در رابطه با ضدعفونی موادغذایی، دامی و کشاورزی با استفاده از اشعه، تصریح کرد: باید این طرح در ابعاد مختلف بررسی و برای تصمیم...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها