پربازدید های شنبه, ۲۶ مرداد ۱۳۹۸

شنبه, ۲۶ مرداد ۱۳۹۸
»   اقتصادی  »   تلاش برای تقویت بخش خصوصی
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ , ساعت ۸:۳۹

تلاش برای تقویت بخش خصوصی

به نقل از دفتر رفسنجان در نشست با جمعی از فعالان اقتصادی این شهرستان و صادرکنندگان نمونه، احمد انارکی محمدی افزود: باید تلاش کنیم تا بخش خصوصی بیش از پیش تقویت شود که بخشی از این مهم توسط فعالان اقتصادی محقق می شود.

وی ادامه داد: باید برای شرایط اقتصادی فعلی شهرستان رفسنجان با توجه به کاهش تولید پسته، باید با تشکیل کارگروهی به همفکری بیشتر بپردازیم. رئیس دفتر نمایندگی اتاق کرمان در رفسنجان گفت: این شهرستان به عنوان یکی از مناطق صادراتی کشور همواره مورد توجه بخش خصوصی بوده و اتاق بازرگانی به عنوان نماینده بخش خصوصی خود را موظف به ارائه خدمات به اعضای می داند.

محمدعلی محمد میرزاییان افزود: حضور پنج صادرکننده نمونه از رفسنجان در جمع صادرکنندگان برتر استان در سال ۱۳۹۷ نشان از تلاش و پیگیری های مجدانه تولیدکنندگان صادراتی این شهرستان دارد. رئیس کمیسیون بازرگانی اتاق کرمان بیان کرد: برای حل مشکلات و مسائل صادرکنندگان به ویژه در حوزه های بانک، امور مالیاتی، تامین اجتماعی و به صورت خاص بخشنامه ارزی، به صورت مرتب با نمایندگان خود در کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در ارتباط بوده ایم .

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

صرافی ملی قیمت دلار را برای شنبه بیست و ششم مرداد بدون تغییر نسبت به نرخ‌های پایانی پنج‌شنبه ، ۱۱ هزار ۷۰۰ تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۶۰۰ تومان خریداری کرد. براساس...
نمایشگاه صنایع کوچک تبریز 98 تاریخ شروع:چهارشنبه 98/06/13 (09/04/2019) تاریخ پایان:شنبه 98/06/16 (09/07/2019) نوع نمایشگاه:داخلی وب...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها