سه شنبه, ۰۲ بهمن ۱۳۹۷
»   اقتصادی  »   حل مشکل صنایع محور غرب مشهد
۱۱ دی ۱۳۹۷ , ساعت ۸:۵۰

حل مشکل صنایع محور غرب مشهد

اعضای کمیسیون ویژه ای که برای تصمیم گیری پیرامون محور غرب مشهد تشکیل شده است به منظور بررسی وضعیت این منطقه و ارزیابی دقیق شرایط آن از این منطقه و صنایع واقع شده در این محدوده بازدید کردند.
این کمیسیون در پی تاکید قربان میرزایی سرپرست استانداری خراسان رضوی برای حل مشکل محور غرب و صنایع استقرار یافته در این منطقه که امروز محل مناقشه بخش های مختلف شده است فعال شده است .
در این بازدید میدانی سرپرست معاونت هماهنگی امورعمرانی و مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری و نیز دستگاه های زیربنایی شرکت شهرک های صنعتی ، آب ، برق و گاز ، راه و شهرسازی و سازمان صنعت ، معدن وتجارت و غیره حضور داشتند.
بازدید اعضای این کمیسیون از شهرک صنعتی توس و محورغرب مشهد با هدف بررسی وضعیت و اجرای دستور سرپرست استانداری خراسان رضوی مبنی بر تعیین تکلیف هر چه سریعتر این محور انجام شد.
خراسان رضوی از جمله استان های صنعتی کشور است اما به علل مختلف طی سال های گذشته چون نبود زیرساخت‌های مناسب و پیش بینی نشدن لکه صنعتی در طرح های جامع شهری و جاذبه های شهری چون مشهد ، امروز حدود ۴۰‌ درصد صنایع استان که عادل ۲ هزار و ۸۰۰ واحد از ۶ هزار واحد صنعتی استان است در محور غرب مشهد استقرار یافته که طی سال های اخیر حساسیت های زیادی از نظر زیست محیط و آلودگی هوا و آب و غیره را ایجاد کرده است.

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

همایش آموزشی چالش های مدیریتی اقتصاد ایران با حضور جمعی از مدیران ارشد دستگاههای اجرایی استان و فعالان بخش خصوصی در سالن اجتماعات اتاق بازرگانی مازندران برگزار شد. در این مراسم ابتدا عبدا… مهاجر رئیس اتاق بازرگانی مازندران با برشمردن ضرورت...
رقم شاخص ملی محیط کسب و کار در پاییز امسال به 6.49 رسیده است. با توجه به این که نمره 10 ، نشان دهنده بدترین ارزیابی است، این شاخص نسبت به تابستان امسال 1.37 درصد و نسبت به پاییز سال...

مطالب مرتبط با برچسب

احمد مرادپور معاون عمرانی استانداری لرستان در نشست هم‎‌اندیشی استاندار با تولیدکنندگان استان اظهار کرد: فعالان اقتصادی معتقد هستند که آفت اقتصاد ما ورود دولتمردان به بخش خصوصی است و دولت نیز توجیهات خود را در این شرایط دارد. وی تاکید...
خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها