شنبه, ۲۹ دی ۱۳۹۷
»   مدیران برتر  »   دندانپزشکی زیبایی زعفرانیه ؛ خالق لبخند زیبای بازیگران سینما
۱ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۲۸

برای اولین بار در کشور افتتاح شد

دندانپزشکی زیبایی زعفرانیه ؛ خالق لبخند زیبای بازیگران سینما

اصلاح طرح لبخند به این معنی است که با تغییراتی در رنگ یا فرم دندانی و یا هر دوی این پارامتر ها ، جذابیت و زیبایی را در هنگام لبخند یک فرد افزایش می دهد. برای داشتن لبخند زیبا  موجب افزایش توانایی های روحی و افزایش اعتماد به نفس فرد و توسعه نقش اجتماعی فرد در جامعه میگردد . لبخند زدن و خندیدن از پدیده فیزیولوژیکی بدن می باشد که باعث افزایش هورمون های سودمند بدن می شود و نقش سازنده ای در بدن دارند.

ولی بسیاری از افراد به دلیل نداشتن طرح لبخند زیبا از لبخند زدن خوداری می کنند و دارای اعتماد بنفس کافی نیستند. از این رو افراد مختلفی در جامعه برای اصلاح طرح لبخند به دندانپزشکان زیبایی مراجعه می کنند.

دندانپزشکی زیبایی یک روش مراقبت حرفه ای دهان و دندان است که بر زیبا کردن دندانها، دهان و لبخند تمرکز ویژه ای دارد. متداولترین روشهای زیبا سازی لبخند و اصلاح طرح لبخند اغلب ساده و سریع هستند اما برخی از درمانهای زیبایی لبخند نیز پیچیده و اختصاصی به شمار می آیند.

بسیاری از ما از نداشتن طرح لبخند زیبا رنج می بریم و همواره برای اصلاح آن با پیشنهادات و تبلیغات مختلفی روبرو میشویم . حتی برخی از این روش ها را امتحان میکنیم ولی متاسفانه به هیچ نتیجه ای نمیرسیم .

از طریق روش های مختلفی برای زیبایی دندان ها اقدام میکنیم و به کلینیک های زیبایی مختلفی مراجعه کرده ایم ، اما بدلایل مختلف به نتیجه مورد نظر نرسیده ایم .

اصلاح طرح لبخند یکی از خدمات اصلی مرکز تخصصی دندانپزشکی زعفرانیه و پرطرفدار ترین موضوع میان افراد مختلفی است که می خواهند جذاب باشند و جایگاه اجتماعی خود را ارتقا دهند.

مرکز تخصصی دندانپزشکی زعفرانیه خالق لبخند زیبای بازیگران سینما برای اولین بار در کشور افتتاح شد، با بهره گیری از خدمات این مرکز ، زیبایی لبخندتان را به رخ دیگران بکشید.

دندانپزشکی زییایی زعفرانیه ارائه دهنده خدمات:
🔹زیبایی دهان و دندان،ایمپلنت و ارتودنسی
🔹ونیرکامپوزیت(آی پی اس دایرکت)
🔹لومینیرز ولمینت سرامیکی کانتکت لنز (بدون تراش)
🔹ایمپلنت(آمریکایی ، اروپایی)

🔸 کلیه خدمات دارای ضمانت میباشند

با بهره گیری از خدمات این مرکز ، لبخند و جذابیتی همانند هنر پیشه های هالیوودی تجربه کنید.

می توانید همین الان با کلیک بر روی عبارت Dental_zaferaniyeh ، از کلینیک دندانپزشکی زعفرانیه واقع در خ مقدس اردبیلی.روبروی مرکزخریدپالادیوم به صورت آنلاین نوبت بگیرید.

یادآور می شود: وقت های بهمن و اسفندماه این کلینیک شامل جشنواره تخفیفی میباشد.

شماره تماس وتلگرام: ۰۹۱۲۰۴۵۷۳۷۶-٠٢١٢٢١٧۴٨۵٣

برای دیدن کارهای بیشتر مرکز تخصصی دندانپزشکی زعفرانیه کلیک کنید.

https://www.instagram.com/dental_zaferaniyeh

http://dentalzaferaniyeh.com

 

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع مدیران برتر

 بر اساس شاخه‌ای از نظریه آیورودا (که یک رویکرد جامع به بهداشت و پزشکی در کشور هند است)، تحقیقات نشان می‌دهند که خوابیدن به سمت چپ می‌تواند رمز سلامت بهتر و البته خواب مطلوب‌تر افراد باشد.  تقویت سیستم لنفاوی با توجه به...
 مقاله ای که از نظر می گذرد، به قلم "رامین نخستین انصاری =روزنامه نگار" و در شماره بیست و ششم دی ماه سال 1397 روزنامه آفتاب یزد، به چاپ رسیده است که برای شما بازدیدکنندگان محترم فرصت پرس،به طور کامل...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها