جمعه, ۲۸ تیر ۱۳۹۸
»   صنعت و معدن  »   دوره های آموزش حرفه ای اجرای کفپوش اپوکسی سه بعدی و صنعتی
۱۶ دی ۱۳۹۷ , ساعت ۱۰:۰۷

توسط مان شیمی پلیمر برگزار می شود

دوره های آموزش حرفه ای اجرای کفپوش اپوکسی سه بعدی و صنعتی

امروزه شاهد آن هستیم با استفاده از کفپوش های سه بعدی می توان طبیعت را به خانه خود آورده یا اقیانوس را به منزل خود دعوت کنید.

کفپوش های سه بعدی مزیت های بسیاری دارد از جمله مقاومت بالا ، صرفه جویی در هزینه و صرف وقت ، نسوز بودن پلیمر به عنوان ماده سازنده این نوع از کفپوش ها و همچنین، از مهمترین ویژگی کفپوش های سه بعدی ، جلوه های بصری آن است. علاوه بر اینکه ظاهری بسیار زیبا و پر زرق و برق دارد با معیارهای زیبایی کاملاً سازگار بوده و به تنهایی با خواصی که دارد از بسیاری از کفپوش های دیگر زیباتر جلوه می کند و چشم شما را خیره می کند و بی نهایت را به درون اتاق شما می فرستد.

 بااستفاده از کفپوش های سه بعدی می توان شکل حیوانات، امواج دریا، منظره های مختلف و… را به صورت کاملا” سه بعدی ببینید. برای مثال کفپوش سه بعدی از موج های دریا به گونه ای طراحی شده اند که به محض ورود به اتاق، حس می کنید که موج های دریا از کف زمین به بالا می آیند.

شرکت مان شیمی با بیش از یک دهه سابقه درزمینه عایق ، پوشش های صنعتی و محصولات شیمیایی ساختمان درحال فعالیت است که درطول این سال ها توانسته کارنامه خوبی درزمینه محصولات و اجرای کفپوش اپوکسی سه بعدی و صنعتی ازنظر کیفیت کار به بازار ایران ارائه دهد .

کار تخصصی شرکت مان شیمی درزمینه عایق ها و پوشش های صنعتی مانند کفپوش های اپوکسی و پلی اورتان که سهم گسترده ای درعایق و زیباسازی سطوح دارند می باشد و دوره های آموزش حرفه ای اجرای کفپوش اپوکسی سه بعدی و صنعتی توسط تیم فنی و متخصص برگزار می نماید.

گروه مان شیمی دارای یک تیم آموزشی برای تمامی داوطلبان درزمینه آموزش کفپوش اپوکسی سه بعدی و صنعتی و پلی اورتان – دیوارپوش ها و سقف های کشسانی است و دارای تیم اجرایی بسیارقوی درزمینه اجرای پوشش های صنعتی می باشد تنوع محصولات درشرکت مان شیمی باعث کامل شدن پکیج در صنعت ساختمان می باشد .

تأمین مواد اولیه ساخت قطعات تزیینی ترکیبی چوب و رزین :

لاک کریستال ۸۰۰ ترکیبی چوب ورزین

لاک کریستال ۸۰۸ قطعات تزیینی

سیلیکون قالب گیری

اسپری جداکننده قطعه از قالب

پولیش زبر و نرم

شیر پولیش

فاورسنت

پودر ترانس جوهری

پودر متالیک

فلک پولکی

زاجوز مس

مان شیمی واردکننده انواع کفپوشهای یلی اورتان و اپوکسی صنعتی و سه بعدی / سقفهای کشسانی / دیوارپوشها / لاک کریستال اپوکسی ۸۰۰ عایق بتن / سنگ -چوب است.

همچنین تیم مشاوره شرکت مان شیمی درطول ساعات کاری آماده ارائه هرگونه مشاوره درمورد محصولات و نحوه اجرا به درخواست کنندگان محترم می باشد.

لینک ورود به کانال
👇👇👇👇👇👇👇👇

@maanchemical021

سایت : www.manchemico.com                                                                                                                                                          اینستاگرام : epoxy_maanchemical

مطالب مرتبط با موضوع صنعت و معدن

هر سال در فصل سرما گزارش های زیادی از سوی کارخانه داران دریافت می کنیم که کمپرسور هوا و سیستم هوای فشرده آنها به شدت آسیب دیده است.  با کاهش دما، روغن کمپرسور سرد می شود و ویسکوزیته آن بالا...
   و بر اساس  گزارش ایرنا ، آرام حلیم  در همایش دهیاران شهرستان مشگین شهر گفت: امسال هزار و ۲۵۰ میلیارد ریال از محل تسهیلات ارزان قیمت اشتغال روستایی و ۴۰۰ میلیارد ریال دیگر نیز از محل اعتبارات بنیاد علوی برای...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها