پنجشنبه, ۲۳ آذر ۱۳۹۶
»   اجتماعی  »   زمان اعزام کاروان حج 96 ویژه جانبازان اعلام شد
۳۱ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۵۰

در 16 و 21 مرداد ماه

زمان اعزام کاروان حج ۹۶ ویژه جانبازان اعلام شد

مدیرکل ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران (اسلام کریمی) در جلسه ویژه کاروان جانبازان در مسجد جامع آل یاسین در خصوص اعزام کاروان ویژه جانبازان گفت: هر سال دو کاروان از جانبازان را به عنوان نمایندگان جامعه ایثارگری به حج اعزام می‌شوند، که در هر کدام از کاروان‌های جانبازان بیش از ۴۰ نفر از جانبازان به همراه همسر و یک همراه دیگر حضور دارند که امسال نیز مجموعاً ۱۰۵ نفر در دو کاروان عازم حج خواهند شد.

اسلام کریمی با تشریح شرایط اعزام جانبازان به سفر معنوی حج تصریح کرد: قطعاً بنیاد شهید و امور ایثارگران برای این کاروان‌ها و اجرای برنامه‌های پیش بینی شده بهترین مدیر کاروان را انتخاب می‌کند و افرادی نیز به عنوان یاری دهنده جانبازان به حج اعزام می‌شوند تا بتوانند خدمات بهتری به ایثارگران عزیز ارائه دهند.
وی ادامه داد: زمان اعزام کاروان حج ۹۶ ویژه جانبازان ۱۹ مرداد است و حدود یک هفته بعد نیز کار دوم عازم خواهد شد و طبق اعلام سازمان حج و زیارت، مدت حضور کاروان‌ها در عربستان، ۳۲ روزه خواهد بود.
پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

حجت الاسلام احمد عامری - رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بندرعباس گفت: به نام توسعه شهر بندرعباس، الزام های زیست محیطی نادیده گرفته شده و باید زوایای پنهان و زد و بندهای احتمالی در فروش ساحل بندرعباس روشن و مشخص شود....
تلفات زلزله 7.3 ریشتری شب گذشته در مرز ایران و عراق تا ساعت 10 صبح 22آبان 96 ، 207 فوتی داشته است . در سرپل ذهاب 142 نفر، اسلام آباد غرب 22 نفر ، ثلاث باباجانی 15 نفر ، کرند...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها