چهارشنبه, ۲۸ آذر ۱۳۹۷
»   اجتماعی  »   زمان اعزام کاروان حج 96 ویژه جانبازان اعلام شد
۳۱ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۵۰

در 16 و 21 مرداد ماه

زمان اعزام کاروان حج ۹۶ ویژه جانبازان اعلام شد

مدیرکل ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران (اسلام کریمی) در جلسه ویژه کاروان جانبازان در مسجد جامع آل یاسین در خصوص اعزام کاروان ویژه جانبازان گفت: هر سال دو کاروان از جانبازان را به عنوان نمایندگان جامعه ایثارگری به حج اعزام می‌شوند، که در هر کدام از کاروان‌های جانبازان بیش از ۴۰ نفر از جانبازان به همراه همسر و یک همراه دیگر حضور دارند که امسال نیز مجموعاً ۱۰۵ نفر در دو کاروان عازم حج خواهند شد.

اسلام کریمی با تشریح شرایط اعزام جانبازان به سفر معنوی حج تصریح کرد: قطعاً بنیاد شهید و امور ایثارگران برای این کاروان‌ها و اجرای برنامه‌های پیش بینی شده بهترین مدیر کاروان را انتخاب می‌کند و افرادی نیز به عنوان یاری دهنده جانبازان به حج اعزام می‌شوند تا بتوانند خدمات بهتری به ایثارگران عزیز ارائه دهند.
وی ادامه داد: زمان اعزام کاروان حج ۹۶ ویژه جانبازان ۱۹ مرداد است و حدود یک هفته بعد نیز کار دوم عازم خواهد شد و طبق اعلام سازمان حج و زیارت، مدت حضور کاروان‌ها در عربستان، ۳۲ روزه خواهد بود.
پایان خبر – ف م

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اجتماعی

سیدناصر موسوی لارگانی، با اشاره به مصوبه اخیر مجلس در خصوص تصویب گزارش کمیسیون تلفیق درباره بند الحاقی (۲) تبصره ۱۶ لایحه بودجه سال ۹۷ در مجلس، گفت: برای بررسی و تصویب این بند، کمیسیون اقتصادی مجلس بارها با مسئولان...
خلاصه داستان: داستان فیلم، درباره مرد جوانی به نام قدرت ( حامد بهداد ) است که سودای رسیدن به قدرت و سخنرانی در مجلس را دارد اما با اتفاقات گوناگونی مواجه می شود که سرنوشت او را تغییر می دهد. کارگردان : کمال...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها