چهارشنبه, ۲۵ مهر ۱۳۹۷
»   اعلام مناقصه  »   شفافیت در فضای مدیریتی در شهرداری بوشهر
۱۱ بهمن ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۰۹

شفافیت در فضای مدیریتی در شهرداری بوشهر

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر بوشهر با انتقاد از استخدامی اخیر در شهرداری بوشهر، افزود: بدنه زحمت کش شهرداری با عشق و ایثار به مردم شهر خدمت کرده و می‌کنند. از این رو پرسنل زحمتکش شهرداری بعد از ۳۰ سال تلاش بی وقفه انتظار دارند فرزندان آنها که اغلب دارای تحصیلات عالیه هستند به صورت جایگزین آنها در شهرداری مشغول به کار شوند.

توسلی اضافه کرد: در کمال تأسف شاهد آنیم که افرادی با حمایت فلان مدیر شهرداری بدون طی شدن مراحل استخدامی در شهرداری مشغول به کار شده اند که نه تنها صلاحیت های لازم را ندارند، بلکه از هیچ عرف و منطقی نیز پیروی نشده است.

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: طی چهار ماه اخیر مکاتبات متعددی داشتم که شهرداری از خرد کردن و شکست غیرقانونی معاملات جدا خوداری کند؛ اما شاهدیم که مکرراً این امر در حال اتفاق افتادن است و پروژه های عمرانی بزرگ شهرداری به مناقصه عمومی گذاشته نمی شود و پروژه ای یک میلیاردی در شهرداری مرکز استان، به پیمانکار نزدیک مدیران شهرداری به صورت غیر قانونی واگذار می شود که ما از همه این موارد اطلاع داریم و منتظر اصلاح این روند هستیم.

توسلی خواستار شفافیت در فضای مدیریتی شهرداری شد و گفت: نیاز است برای جلوگیری از تکرار این موارد شورای شهر و شهرداری به سمت ایجاد شفافیت حرکت نموده و فضایی را ایجاد کنند که عموم مردم بتوانند بر عمکلرد این دو ارگان نظارت داشته باشند و اگر شهرداری این روندها را اصلاح نکند لازم است این موارد به اطلاع عموم رسانیده شود تا مردم بدانند چه کسانی در این زمینه مقصر هستند.

وی اظهار داشت: نظارت بر عملکرد شهرداری از وظایف شوراهاست و حمایت از منافع شهروندان و شهر اولویت اصلی ما در شورای پنجم است؛ شورا و شهرداری در تعامل سازنده با یکدیگر و قانونمداری می توانند توسعه را برای شهر بوشهر و حفظ حقوق شهروندان فراهم آورند.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه

هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در نشست بررسی وضعیت پروژه قطار شهری کرمانشاه که با حضور معاون عمرانی استانداری و مدیران حوزه شهری و شهرداری برگزار شد، اظهار داشت: متاسفانه اجرای پروژه قطار شهری کرمانشاه در شکل فعلی و با عبور...
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: طی دو ماه گذشته در دانشگاه علوم پزشکی مشهد بالغ بر 100 میلیارد تومان داروهای حیاتی و موردنیاز بیمارستان‌ها را برای ماه‌های آتی خریداری و ذخیره کرده‌ایم سید محمدحسین بحرینی در...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها