چهارشنبه, ۲۸ آذر ۱۳۹۷
»   مدیران برتر  »   عایق کاری حرارتی و برودتی «پاییزان»
۳۰ مهر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۵۴

عایق کاری حرارتی و برودتی «پاییزان»

در دنیای امروز، محاسن استفاده بهینه از منابع انرژی بر کسی پوشیده نیست و در این میان کنترل و کاهش هدررفت انرژی نقش بسزایی دارد. از بهترین روشها عایق کاری و ورق کاری سیستم های حرارتی و برودتی می باشد. کاهش مصرف انرژی و پیرو آن کاهش هزینه های مربوطه، بسرعت هزینه های انجام عایق کاری را جبران می نماید.

برای عایق کاری ساختمان یا خانه ابتدا باید در نظر گرفت چه سطحی از خانه با محیط خارج ارتباط دارد و با در نظر گرفتن این موضوع و محدوده جغرافیایی و تلورانس،کمترین انتقال دما پیش می آید.

همچنین ، با در نظر گرفتن سیستم سرمایشی و گرمایشی ساختمان، محاسبات لازم انجام شده و بهترین عایق و متریال را با قطر و ضخامت مناسب انتخاب می کنند تا با کمترین هزینه بیشترین نتیجه لازم را داشته باشد.

در ادامه مسئله مهمی که در مرحله نصب عایق ها مطرح است، سرعت اجرا و سبک بودن عایق و سازه است و اینکه تا چه اندازه ایمن و در قالب خودش ماندگار باشد.

از این روی، برخی از مهندسان دلسوز کشور از پس دشواری های عایق ساختمان بر آمدند و از پای ننشتند و به بنیان گذاری «پائیزان » دست یازیدند تا برای جلوگیری از هدر رفتن انرژی تاثیر گذار باشند.

تیم حرفه ای «پائیزان» بیش از ۱۵ سال است که برای دست یابی به این هدف، با استفاده از تکنولوژی های روز در زمینه عایق کاری و ورق کاری سیستم های حرارتی و برودتی، به ارائه خدمات پرداخته است.


تیم کارآزموده پاییزان بسته به شرایط ساختمان شما (موقعیت کار، آب و هوا، توان مالی) آماده ارائه پیشنهاد کارشناسی و همکاری کاملا حرفه ای با رعایت تمام نکات و مسائل فنی در فعالیتهای زیر می باشد:
– نصب و اجرای انواع عایق های فوم
– نصب و اجرای پشم شیشه
– نصب و اجرای پشم سنگ
– نصب و اجرای انواع عایق های الاستومریک
– نصب و اجرای ورق های استیل و آلومینیوم و غیره
– اجرای روش جدید در جهت محافظت از پوسیدگی منابع و سایر سیستم های تاسیساتی بعد از عایق کاری
– و سایر خدمات درخواستی شما

عایق کاری حرارتی و برودتی «پاییزان» باتجربه لازم در امر عایق بندی موتورخانه های کوچک مسکونی تا برج ها وساختمان های تجاری و غیره در خدمت شما دوستان گرامیست تا بتوانید با همکاری هم در جلوگیری از هدر رفتن انرژی تاثیر گذار باشید و یک کار با کیفیت بجا بگذارید.

با آرامش و آسودگی خاطر به پائیزان اعتماد کنید و کار خود را به تیم حرفه ای آنها بسپارید.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان پائیزان تماس بگیرید.

۰۹۱۲۱۵۸۱۵۵۷

so-dasht@yahoo.com

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع مدیران برتر

سیدناصر موسوی لارگانی، با اشاره به مصوبه اخیر مجلس در خصوص تصویب گزارش کمیسیون تلفیق درباره بند الحاقی (۲) تبصره ۱۶ لایحه بودجه سال ۹۷ در مجلس، گفت: برای بررسی و تصویب این بند، کمیسیون اقتصادی مجلس بارها با مسئولان...
و بر اساس گزارش خبرنگار مهر، جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ برابر است با ششمین سالگرد درگذشت زنده‌یاد جاهد جهانشاهی، مترجم و متخصص ادبیات معاصر آلمان و آمریکای لاتین. جهانشاهی در عرصه نقد تئاتر فعالیت بسیاری کرد و مدتی نیز، رئیس انجمن منتقدان...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها