جمعه, ۰۳ خرداد ۱۳۹۸
»   فرهنگ و هنر  »   فرشته ؛ برند برتر در نمایشگاه صنعت مد ایران معرفی شد
۱۱ آذر ۱۳۹۷ , ساعت ۹:۵۰

فرشته ؛ برند برتر در نمایشگاه صنعت مد ایران معرفی شد

نمایشگاه صنعت مد ایران با حضور جمع زیادی از مدیران، صاحبان برند، طراحان و فعالان عرصه مُد، طلا و جواهر، زیبایی، پوشاک و هنرهای دستی برگزار شد.

این رویداد فرهنگی به منظور انتشار مجموعه با ارزشی از جدیدترین تولیدات و طرح های طراحان کشور برنامه ریزی شد و همچنین، ایده ها و پژوهش های انجام شده در زمینه مدیریت برندهای صنعت مد مبحث تامل برانگیزی است که با کمک دانشگاهیان، انجمن ها و کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور برای دیده شدن آنها دراین گردهمایی ، تلاش بسیار شد.

نمایشگاه صنعت مد ایران با مجوز رسمی از کارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد و این گردهمایی با برگزاری کارگاه ها و ورکشاپ های آموزشی و دریافت و انتشار مقالات علمی پژوهشگران، عرصه ای برای دانشگاهیان و افراد حرفه ای در حوزه برندسازی و بازاریابی صنعت مُد را فراهم کرد و از این طریق دانش و تجربیات خود را در اختیار علاقه مندان قرار دادند و بدین وسیله ارتقای فرهنگ برندسازی و بازاریابی در کشور ممکن شد.

بخش طراحان نمایشگاه با هدف نگاهی نو به بازار، ایجاد فضای رقابتی سالم بین طراحان عرصه مدو لباس، تشویق طراحان به ارائه طرح والگوهای به روز ونوآورانه، کمک به ارتقای سطح حوزه طراحی با الهام از نمادهای هنر ایرانی اسلامی وکشف استعدادهای نو ، برگزار شد.

در این بخش برند «فرشته» به عنوان برند برتر در نمایشگاه صنعت مد ایران اعلام شد. نمونه کارهای برند فرشته در زیر آمده است:

          

در پایان امیدواریم ، دستاوردهای نمایشگاه صنعت مد ایران بتواند منجر به آغاز نگرشی جدید در حمایت از تولیدات و کالاهای ایرانی شود.

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع فرهنگ و هنر

 مقاله ای که از نظر می گذرد، به قلم "رامین نخستین انصاری =روزنامه نگار" و در شماره بیست و ششم دی ماه سال 1397 روزنامه آفتاب یزد، به چاپ رسیده است که برای شما بازدیدکنندگان محترم فرصت پرس،به طور کامل...
 به طور قطع، امروز حافظ محبوب ترین (popular) شاعر ماست. در ایران، کمتر خانه ای را می توان یافت که دیوان حافظ در آن نباشد، در صورتی که مثنوی و شاهنامه و کلیات سعدی در خیلی از خانه ها...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها