فرم فضا ؛ مجری ساخت باکیفیت ترین خانه های پیش ساخته در ایران

چاپ

تنوع تکنولوژی های ساختمان بسیار زیاد است و هر کدام ویژگی ها و قاعدتاً محدودیت های خاص خود را دارند. در تکنولوژی سازه های پیش ساخته سبک، اتصالات به صورت یکپارچه است و اتصالات به صورت جوش نقطه ای است .

همچنین، در سازه های پیش ساخته سبک به جای اینکه ابتدا قطعات سنگین بتن در کارخانه ساخته شده و بعد به هم متصل شوند، ابتدا سازه به صورت شبکه های میلگردی که بین آنها ( بین دو شبکه میلگرد ) یک لایه فوم پلی استایرن قرار می گیرد ، ساخته می شود و پانل های سبک در محل احداث ساختمان به فنداسیون جوش داده می شود.
این روش باعث یکپارچگی در اتصالات شده، استحکام و پایداری ساختمان سازهای پیش ساخته را در مقابل نیروهای دینامیکی حاصل از زلزله یا طوفان افزایش می دهد.

ساختمان های پیش ساخته به دلیل داشتن ویژگی هایی همچون قابلیت نصب سریع، بسته بندی و ارسال به محل و … کاربردهای گوناگون و موارد مصرف زیادی در صنعت، تجارت و موارد شهری و … دارند.

البته این امر مستلزم سال ها تجربه مدیران ِ این صنعت می باشد، از این روی، برخی از مهندسان دلسوز کشور از پس چنین دشواری ها بر آمدند و از پای ننشتند و به بنیان گذاری«فرم فضا» دست یازدیدند تا بتواند نیاز مشتریان را برطرف سازد.

گروه مهندسین فرم فضا با بهره گیری از افراد مجرب و خلاق و در قالب گروه های مهندسی توانمند در زمینه طراحی ، ساخت و نصب فضاها و ساختمانهای پیش ساخته مدولار ؛ امیدوار است گام محکمی را در راه فراگیر کردن این سیستم در تمام نقاط جهان برداشته و بتواند پاسخگوی نیازها باشد.

ما بر این باوریم که ساختمانهای پیش ساخته لزوما موقت نبوده و به عنوان دارایی ها و فضاهای ماندگار همواره قابل بهره برداری می باشند.

گروه مهندسین فرم فضا با مدیریت لقمان سید نژادیان پس از دو دهه فعالیت مداوم در این زمینه ، با هدف مشاوره – طراحی – نظارت و نصب سیستمهای ساختمانی پیش ساخته متداول در جهان و جهت ابداع و توسعه و گسترش این نوع سیستم ها تاسیس و معرفی می گردد .

حوزه فعالیت ما ایران و کشورهای همسایه می باشد و چشم اندازمان توسعه و تکامل این محصولات با بهره گیری از نیروهای متخصص مجرب و خلاق و نهایتا فعالیت در بازارهای بین المللی است.

محصولات این شرکت عبارتند از :
(L.S.F)1) ساختمانهای پیش ساخته با سیستم سازه های سبک با ورقهای گالوانیزه سرد .
۲) ساختمانهای پیش ساخته با سیستم سازه های سبک با پروفیلهای استاندارد و پوششهای ساندویچ پانل .
۳) کانکس و اتاقهای پیش ساخته با پوششهای ساندویچ پانل .
۴) پوششهای دیواری و سقفی از نوع ساندویچ پانل .
(Clean Room)5) اتاقهای تمیز و فضاهای سرد خانه ایی و آزمایشگاهی .
۶) طراحی – ساخت و نصب سازه و استراکچرهای فلزی .
۷) مرمت و بازسازی بناهای فرسوده .
۸) طراحی و اجرای معماری و دکوراسیون داخلی

لذا برای مشتریان خود که خواستار ساخت و سازهای سریع , سبک , استاندارد , منعطف , قابل حمل و یا توسعه فضاهای موجود درسطح و یا ارتفاع هستند ، ارج نهاده و این مطلوبترین انتخاب آنها را فراهم می کنیم .

درپایان ضمن ارج نهادن به همکاریها، امید است که نام مشتریان محترم نیز در پرونده سوابق کاری ما در زمره مشتریان بیشمار این شرکت قرار گیرد .

فروش ما پایان خدمات ما نیست بلکه آغاز تعهد ماست، جهت مشاوره و ثبت سفارش با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

۰۹۱۲۳۳۵۸۷۹۱ – ۰۲۱۸۸۲۷۹۹۸۳