یکشنبه, ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
»   اقتصادی  »   فعال شدن ​معین های اقتصاد مقاومتی از ابتدای سال ۹۸
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ , ساعت ۸:۴۳

فعال شدن ​معین های اقتصاد مقاومتی از ابتدای سال ۹۸

علیرضا رزم حسینی در جریان سفر به شهرستان فریمان و بازدید و بهره برداری از چند واحد تولیدی در شهرک کاویان افزود : الان ۶ قرارداد و موافقتنامه با ۶ سرمایه گذاری و شرکت توانمند برای اجرای طرح توسعه اقتصادی در ۶ منطقه و شهرستان به امضا رسیده و طی دو روز گذشته کلاس های کاربردی آموزشی نیز برای آنان در ستاد استانداری برگزار شده و دستورات اجرایی لازم هم به آنها داده شده است.
وی عنوان کرد : طرح مثلث توسعه اقتصادی این یک مدل دراز مدلت و همیشگی است زیرا توسعه متوقف نمی شود و زمانبندی ندارد .
وی با اشاره به سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی به عنوان مجاهدان این عرصه گفت : آنچه که امروز در این دو طرح اقتصادی افتتاحی انجام می شود در واقع همان هدف ما یعنی ایجاد اشتغال از طریق شرکت های غیر دولتی از جمله خصوصی است چنانکه شیشه فلوت کاویان و یا رنگرزی و ریسندگی زمرد با سرمایه گذاری قابل توجه ضمن کمک به حوزه تولید با کیفیت و صادراتی در ایجاد اشتغال منطقه هم نقش ایفا می کنند.
وی تصریح کرد : باید همه با هم باشیم که در این صورت سرمایه گذار به حوزه توانمندسازی مردم بویژه محرومین ورود یافته و جوانانی که نیازمند کار و اشتغال هستند با فکر و پول خود همراه می شوند.
استاندار خراسان رضوی گفت : مجموعه ای که چند صدنفر را را توانسته با سرمایه خود در یک واحد تولیدی شاغل کند به طور قطع می تواند و این ظرفیت را دارد که در روستاهای منطقه با ایجاد اشتغال های خرد از طریق تجمیع مناطق اندک مردم زمینه توسعه و اشتغال و تولید را فراهم نماید.

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

   ورود به بازار و صنعت غذا، تصمیمی مهم اما چالش برانگیز است چون، بر اساس گزارشات رسیده، بسیاری از کسانی که وارد بازار فست فود کشور شده اند، متاسفانه در همان سال اول کارخود، شکست سختی  را به چشمان...
رئیس کمیسیون آب وکشاورزی اتاق کرمان در رابطه با پروژه سرمایه‌گذار روس برای سرمایه‌گذاری در سیرجان در رابطه با ضدعفونی موادغذایی، دامی و کشاورزی با استفاده از اشعه، تصریح کرد: باید این طرح در ابعاد مختلف بررسی و برای تصمیم...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها