پربازدید های شنبه, ۲۶ مرداد ۱۳۹۸

شنبه, ۲۶ مرداد ۱۳۹۸
»   اقتصادی  »   فعال شدن ​معین های اقتصاد مقاومتی از ابتدای سال ۹۸
۱۷ بهمن ۱۳۹۷ , ساعت ۸:۴۳

فعال شدن ​معین های اقتصاد مقاومتی از ابتدای سال ۹۸

علیرضا رزم حسینی در جریان سفر به شهرستان فریمان و بازدید و بهره برداری از چند واحد تولیدی در شهرک کاویان افزود : الان ۶ قرارداد و موافقتنامه با ۶ سرمایه گذاری و شرکت توانمند برای اجرای طرح توسعه اقتصادی در ۶ منطقه و شهرستان به امضا رسیده و طی دو روز گذشته کلاس های کاربردی آموزشی نیز برای آنان در ستاد استانداری برگزار شده و دستورات اجرایی لازم هم به آنها داده شده است.
وی عنوان کرد : طرح مثلث توسعه اقتصادی این یک مدل دراز مدلت و همیشگی است زیرا توسعه متوقف نمی شود و زمانبندی ندارد .
وی با اشاره به سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی به عنوان مجاهدان این عرصه گفت : آنچه که امروز در این دو طرح اقتصادی افتتاحی انجام می شود در واقع همان هدف ما یعنی ایجاد اشتغال از طریق شرکت های غیر دولتی از جمله خصوصی است چنانکه شیشه فلوت کاویان و یا رنگرزی و ریسندگی زمرد با سرمایه گذاری قابل توجه ضمن کمک به حوزه تولید با کیفیت و صادراتی در ایجاد اشتغال منطقه هم نقش ایفا می کنند.
وی تصریح کرد : باید همه با هم باشیم که در این صورت سرمایه گذار به حوزه توانمندسازی مردم بویژه محرومین ورود یافته و جوانانی که نیازمند کار و اشتغال هستند با فکر و پول خود همراه می شوند.
استاندار خراسان رضوی گفت : مجموعه ای که چند صدنفر را را توانسته با سرمایه خود در یک واحد تولیدی شاغل کند به طور قطع می تواند و این ظرفیت را دارد که در روستاهای منطقه با ایجاد اشتغال های خرد از طریق تجمیع مناطق اندک مردم زمینه توسعه و اشتغال و تولید را فراهم نماید.

مطالب مرتبط با موضوع اقتصادی

صرافی ملی قیمت دلار را برای شنبه بیست و ششم مرداد بدون تغییر نسبت به نرخ‌های پایانی پنج‌شنبه ، ۱۱ هزار ۷۰۰ تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۶۰۰ تومان خریداری کرد. براساس...
نمایشگاه صنایع کوچک تبریز 98 تاریخ شروع:چهارشنبه 98/06/13 (09/04/2019) تاریخ پایان:شنبه 98/06/16 (09/07/2019) نوع نمایشگاه:داخلی وب...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها