شنبه, ۲۷ آبان ۱۳۹۶
»   اعلام مناقصه, اقتصادی  »   قطعه 2 جاده گچساران، گوره به گناوه به مناقصه گذاشته شد
۲۴ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۹:۱۱

قطعه ۲ جاده گچساران، گوره به گناوه به مناقصه گذاشته شد

مدیر نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز اعلام کرد: قطعه ۲ جاده گچساران، گوره به گناوه به طول ۲۵ کیلومتر است که در حال حاضر به مناقصه گذاشته شده است.

وی با اشاره به احداث، بهسازی و تعریض جاده گچساران، گوره به گناوه افزود: این جاده به طول ۵۲ کیلومتر و ۸۰۰ متر است که به چهار قطعه و توسط چهار پیمانکار در حال اجراست.

امیریان با بیان اینکه قطعه دوم این جاده به دلیل عبور لوله‌های گاز و نفت در حال مناقصه است، بیان کرد: این قطعه به طول ۲۵ کیلومتر است که در حال حاضر به مناقصه گذاشته شده است.

مدیر نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز با بیان اینکه در حال حاضر سه قطعه این جاده توسط سه پیمانکار در حال بهسازی و تعریض است، ابراز کرد: قطعه اول به طول ۱۲ کیلومتر توسط شرکت پیمانکار قباد بویر دنا، قطعه سوم به طول ۱۰ کیلومتر توسط شرکت سعادت هیوا و قطعه چهارم به طول ۵ کیلومتر و ۸۰۰ متر توسط شرکت اسکله دنا در حال حاضر در دست تعریض و بهسازی است.

پایان خبر- س ر

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع اعلام مناقصه  , اقتصادی

براساس اعلام سازمان هدفمندی یارانه ها امشب، یارانه آبان ماه واریز می‌شود و مبلغ یارانه دریافتی هر یک از مشمولان دریافت یارانه نقدی همانند ماه های گذشته ۴۵۵ هزار ریال است. علاوه بر یارانه ها  افزایش حداقل مستمری خانوارهای مدجویان تحت حمایت کمیته امدادامام...
رییس مجمع نمایندگان خوزستان با بیان اینکه تاکنون قطعه اول جاده پاشنه زاگرس به طول ۷ کیلومتر احداث و به بهره‌برداری رسیده است و دیگر قطعه‌های این جاده که حدود ۱۴ کیلومتر است در مرحله مناقصه و انتخاب پیمانکار قرار...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 96 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها