چهارشنبه, ۲۸ آذر ۱۳۹۷
»   مدیران برتر, مسکن و عمران  »   مطمئن ترین چسب برای اجرای نمای خشک ساختمان
۲ مرداد ۱۳۹۷ , ساعت ۱۰:۴۴

مطمئن ترین چسب برای اجرای نمای خشک ساختمان

از زمانی که زیبایی ظاهری،آسایش حرارتی و صوتی و ایمنی هر چه بیشتر محل زیست بشر و همچنین صرفه جویی در مصرف انرژی برای ساختمان ها مد نظر قرار گرفت، ایجاد نماهای با مصالح و شیوه های اجرایی متفاوت و متنوع در دستور کار سازندگان ساختمان ها قرار گرفته است.

در گذشته برای نصب نماهای ساختمان صرفاً از از روشهای ملاتی متشکل از سیمان و ماسه و آب استفاده می شد، اما سنگ یک موجود زنده است و حیات دارد . در گرما و سرما و تحت فشار از خود عکس العمل نشان می دهد و در پی آن ، حوادث متعدد سقوط سنگ نما و خسارات جانی بر جای می ماند.

مدتها زیبایی نمای ساختمان ها بر ایمنی آن در شهر های بزرگ ترجیح داده می شد و این روند با نبود مقررات و نظارت ، به یک بحران تبدیل شده بود.

 از این روی، برخی از مهندسان دلسوز کشور از پس چنین دشواری ها بر آمدند و از پای ننشتند و به تولید «چسب مگا استون» دست یازیدند تا برای همیشه ایمنی نمای ساختمان ها مورد تأیید مهندسین ناظر و دستگاه‌های نظارتی باشد.

چسب دو جزئی  مگا استون ، با پایه اپوکسی و قدرت اتصال بالا، جهت اجرای نمای خشک و اتصال انواع سنگ های ساختمانی (پورسلن ، گرانیت، تراورتن و اسلب ) بروی آهن،بتن،سیمان و اتصالات سنگ به سنگ استفاده می شود.

چسب مگااستون با ضمانت نامه اجرایی ، تاییده مرکز تحقیقات وزارت مسکن و با هفت دوره حضور فعال در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران ، مطمئن ترین چسب برای اجرای نمای خشک و کاشت بولت است.

این چسب خمیری شکل، انعطاف پذیری بالایی دارد و از نظر شیمیایی خنثی می باشد و با مرور زمان دچار تغییری نمی شود.

 

شرکت مگا استون ضمن حضور در هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان از شما عزیزان برای بازدید از غرفه خود  در سالن ۴۱ غرفه ۴۱۱۷ دعوت می‌نماید.

هجدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان از ساعت ۱۰- ۱۸ طی روزهای ۱۵ الی ۱۸ مرداد ماه پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان خواهد بود.

بازدید از محصولات مگااستون در کانال تلگرامی و پیج اینستاگرامی این شرکت امکان پذیر است.

شماره های تماس : ۰۲۱۸۸۴۱۳۹۸۶ – ۰۹۱۲۶۸۸۳۲۷۷

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع مدیران برتر  , مسکن و عمران

سیدناصر موسوی لارگانی، با اشاره به مصوبه اخیر مجلس در خصوص تصویب گزارش کمیسیون تلفیق درباره بند الحاقی (۲) تبصره ۱۶ لایحه بودجه سال ۹۷ در مجلس، گفت: برای بررسی و تصویب این بند، کمیسیون اقتصادی مجلس بارها با مسئولان...
و بر اساس گزارش خبرنگار مهر، جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ برابر است با ششمین سالگرد درگذشت زنده‌یاد جاهد جهانشاهی، مترجم و متخصص ادبیات معاصر آلمان و آمریکای لاتین. جهانشاهی در عرصه نقد تئاتر فعالیت بسیاری کرد و مدتی نیز، رئیس انجمن منتقدان...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها