سه شنبه, ۰۴ تیر ۱۳۹۸
»   مدیران برتر, مسکن و عمران  »   مطمئن ترین چسب برای اجرای نمای خشک ساختمان
۲ مرداد ۱۳۹۷ , ساعت ۱۰:۴۴

مطمئن ترین چسب برای اجرای نمای خشک ساختمان

از زمانی که زیبایی ظاهری،آسایش حرارتی و صوتی و ایمنی هر چه بیشتر محل زیست بشر و همچنین صرفه جویی در مصرف انرژی برای ساختمان ها مد نظر قرار گرفت، ایجاد نماهای با مصالح و شیوه های اجرایی متفاوت و متنوع در دستور کار سازندگان ساختمان ها قرار گرفته است.

در گذشته برای نصب نماهای ساختمان صرفاً از از روشهای ملاتی متشکل از سیمان و ماسه و آب استفاده می شد، اما سنگ یک موجود زنده است و حیات دارد . در گرما و سرما و تحت فشار از خود عکس العمل نشان می دهد و در پی آن ، حوادث متعدد سقوط سنگ نما و خسارات جانی بر جای می ماند.

مدتها زیبایی نمای ساختمان ها بر ایمنی آن در شهر های بزرگ ترجیح داده می شد و این روند با نبود مقررات و نظارت ، به یک بحران تبدیل شده بود.

 از این روی، برخی از مهندسان دلسوز کشور از پس چنین دشواری ها بر آمدند و از پای ننشتند و به تولید «چسب مگا استون» دست یازیدند تا برای همیشه ایمنی نمای ساختمان ها مورد تأیید مهندسین ناظر و دستگاه‌های نظارتی باشد.

چسب دو جزئی  مگا استون ، با پایه اپوکسی و قدرت اتصال بالا، جهت اجرای نمای خشک و اتصال انواع سنگ های ساختمانی (پورسلن ، گرانیت، تراورتن و اسلب ) بروی آهن،بتن،سیمان و اتصالات سنگ به سنگ استفاده می شود.

چسب مگااستون با ضمانت نامه اجرایی ، تاییده مرکز تحقیقات وزارت مسکن و با هفت دوره حضور فعال در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران ، مطمئن ترین چسب برای اجرای نمای خشک و کاشت بولت است.

این چسب خمیری شکل، انعطاف پذیری بالایی دارد و از نظر شیمیایی خنثی می باشد و با مرور زمان دچار تغییری نمی شود.

 

شرکت مگا استون ضمن حضور در هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان از شما عزیزان برای بازدید از غرفه خود  در سالن ۴۱ غرفه ۴۱۱۷ دعوت می‌نماید.

هجدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان از ساعت ۱۰- ۱۸ طی روزهای ۱۵ الی ۱۸ مرداد ماه پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان خواهد بود.

بازدید از محصولات مگااستون در کانال تلگرامی و پیج اینستاگرامی این شرکت امکان پذیر است.

شماره های تماس : ۰۲۱۸۸۴۱۳۹۸۶ – ۰۹۱۲۶۸۸۳۲۷۷

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع مدیران برتر  , مسکن و عمران

 بر اساس شاخه‌ای از نظریه آیورودا (که یک رویکرد جامع به بهداشت و پزشکی در کشور هند است)، تحقیقات نشان می‌دهند که خوابیدن به سمت چپ می‌تواند رمز سلامت بهتر و البته خواب مطلوب‌تر افراد باشد.  تقویت سیستم لنفاوی با توجه به...
 مقاله ای که از نظر می گذرد، به قلم "رامین نخستین انصاری =روزنامه نگار" و در شماره بیست و ششم دی ماه سال 1397 روزنامه آفتاب یزد، به چاپ رسیده است که برای شما بازدیدکنندگان محترم فرصت پرس،به طور کامل...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها