سه شنبه, ۰۴ تیر ۱۳۹۸
»   مدیران برتر  »   معتبرترین مرکز آموزش و پرورش زالو کجاست؟
۱۰ شهریور ۱۳۹۷ , ساعت ۹:۴۱

معتبرترین مرکز آموزش و پرورش زالو کجاست؟

زالو یکی از موجوداتی است که خواص درمانی مشاهده شده در آن، این کرم خونخوار کوچک را جزء مفیدترین جانوران و پرورش زالو را جزء جذاب ترین مشاغل قرار داده است و در پی آن بازار جهانی را برای صادرات زالو به خارج از کشور مهیا نموده است.

به عقیده بعضی کارشناسان ۱۰۰ نوع ماده ویژه با اثرات درمانی گوناگون توسط زالو در خون ترشح می‌شود ، از این جهت مورد توجه پزشکان و جراحان قرار گرفته است .

در مسکو و اکراین کرم‌های آرایشی برای رفع چین و چروک صورت تولید شده که ماده مؤثر آن از بزاق دهان زالو گرفته شده است. همچنین، در اروپا و آمریکا در موارد گرفتگی رگهای قلب، گرافتهای پوستی و زیبایی پوست و جراحی قلب و پیوند اعضا و تقویت سیستم دفاعی بدن از زالو استفاده می‌شود ، همین امر بازار خرید و فروش زالو را در کشور ما رونق بخشیده است.

ایران مستعد و دارای توانایی لازم برای پرورش و صادارت زالو به کشورهای دیگر است. اما متاسفأنه در ایران به مسئله پرورش زالو و همچنین صادرات آن خیلی توجه نشده است.

از این روی، برخی از مهندسان دلسوز کشور از پس دشواری های تولید بر آمدند و از پای ننشتند و به افتتاح «گیلان لیرو» دست یازدیدند تا بتواند نیاز مشتریان را برطرف سازد.

شرکت گیلان لیرو  با مدیریت مهندس علیرضا تندرو بعنوان معتبر ترین شرکت تولیدی زالو درزمینه پرورش زالو ، خرید و فروش زالو در کشور شناخته شده است و سهم مهمی در صادرات زالو به کشورهای دیگر دارد.

تولید و پرورش زالو شغل سود آوری است که که برای شروع کار نیاز به سرمایه زیادی ندارد و در خانه نیز قابل انجام است . اما با این وجود نیازمند به تخصص زیادی است که این تخصص با دیدن دوره آموزش پرورش زالو فراهم می شود.

شرکت تعاونی گیلان لیرو در همین راستا اقدام به برگزاری دوره های آموزش پرورش زالو نموده است و از جدیدترین متد روز و حضور اساتید برتر و متخصص و با تحصیلات مرتبط با این حوزه، در دوره های آموزشی استاندارد و تخصصی تکثیر و پرورش زالوی طبی برای علاقه مندان واجد شرایط ، استفاده می نماید.

هم اکنون شرکت تعاونی گیلان لیرو  با توجه به کیفیت بالای محصولات خود ، گوی سبقت را از سایر شرکت ها ربوده و پیش از پیش در راهی که آغاز نموده ، مصمم به توسعه است. 

برای دریافت قیمت و بررسی بیشتر محصولات می توانید به صفحات زیر مراجعه نمایید:

gilanliro.com

instagram/gilanliro

 tlgrm.me/gilanliro

 

فرصت پرس

مطالب مرتبط با موضوع مدیران برتر

 بر اساس شاخه‌ای از نظریه آیورودا (که یک رویکرد جامع به بهداشت و پزشکی در کشور هند است)، تحقیقات نشان می‌دهند که خوابیدن به سمت چپ می‌تواند رمز سلامت بهتر و البته خواب مطلوب‌تر افراد باشد.  تقویت سیستم لنفاوی با توجه به...
 مقاله ای که از نظر می گذرد، به قلم "رامین نخستین انصاری =روزنامه نگار" و در شماره بیست و ششم دی ماه سال 1397 روزنامه آفتاب یزد، به چاپ رسیده است که برای شما بازدیدکنندگان محترم فرصت پرس،به طور کامل...

مطالب مرتبط با برچسب

خبرهای تصویری
  • نظر سنجی

    چشم انداز رشد اقتصادی ایران در سال 97 را چگونه ارزیابی می کنید؟

    مشاهده نتایج

    Loading ... Loading ...
  • آخرین خبرها